Discutii Libere L81

Aleena

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Hai ca ai zis-o fain pe asta, daca tot nu s-a mai facut gazeta avem rezumatul l81 aici :))

Mereu am zis lucrurile pe fata oricui poate si deasta nu ma inghit multi dar pot sa ma s..a nu e problema, nu ma oftic ca pierd,au jucat mai bine(numeric)ma oftic de penibilitatea multor vedete ce ies acum pe extern si se bat cu pumnul in piept ca au facut si au jucat si nu stiu ce dar lor nu le face pielea 2 bani,ma oftic pentru-ca nu au avut sânge-n instalație sa faca ce simt indiferent ca pierd,gen dobricul pe privat imi scrie că nu suporta mnk u, dar după-i pupa-n cioc,îs multe de spus dar n-ai cu cine,travestitii si cei slabi de înger nu se schimba niciodata
 

Aleena

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
De asta te ai dus la 30 de ore de granita puiule? Stai linistit ca ajungem si la tine. Speram sa nu gasim barbare :*

Am cativa oameni la dusmani care sunt ok. Dar ce naiba tot vorbim aici. Esti foarte slab si ca jucator ca si conducator nu mai am ce zice :)))))

Asa ca baieti nu va mai asociati numele cu acest specimen. O sa pierdeti toate lumile unde mascota asta intra cu arfe

1. la mana m-am dus acolo ca nu am avut timpul pe care mi l-aș fi dorit sa-l am si cand joc granița joc,ai vazut mai bine pe 78 poate,nu joc granița cand nu am timp de joc doar de dragul de a juca si de a juca doar blindat cum jucați majoritatea si spuneti ca sunteti jucători de granița dar daca nu sunteti blindati pe toate satele tipati ca o fetita

2.Ca jucător ti-am zis sa nu vorbesti ca iti mai trebuie 81 de lumi sa poti vorbi,ca conducător prima a fost 78 si am zis ca si ultima dar am reluat iar pe 81 din cauza ca multi nu mai jucau daca nu eram si eu + alianta cu ng nu se mai facea, in verme s-a văzut a doua oară ca n-ai pe cine te baza,a fugit cum a fugit si pe 78.

3.Arfe am cu ciocoflenderi ca tine care scuipă după ce pupa,gagico de băiat ce esti
 
Scor reacție
0
Păi ce nu e adevarat?:))

Iti explic eu ce nu e adevarat

harta1.png


Uite asa arata harta la inceput de lume daca ai uitat, In afara de bmb cu care eram aliati ne bateam cu toti. Pe k ul nostru ne am batut cu toata lumea.

Punctul 2:

statistica.png



Domnul Br zice ca noi eram o gramada si ca eram multi fata de ei. Uite si tu diferenta. Mai are dreptate? Eram noi mai multi ca ei?

Tu david ti ai ales tribul bun sa faci parte din el. Niste oameni care nu sufera nu au arfe si chiar daca au pierdut merita respect!

Dar aici vad ca te asociezi cu un mincinos.
 

Aleena

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Sa inteleg ca tu esti mandra/mandru de cele doua scursuri si consideri ca ce au facut ei, cel putin prima scursura, este demn pentru un trib care se respecta? Eu sunt un simplu jucator care inca joaca de placere jocul si nu va stiu istoricul vostru, dar am un caracter cum zdrentele alea nu vor avea niciodata si daca zdrentele alea vor avea tupeul sa mai joace pe alte lumii cu aceleasi conturi, toti cei care vor accepta sa joace cu ei isi merita soarta, fix cum isi merita soarta tristul ala care a facut el alianta cu squad si era revoltat ca a luat clanta de la ei :))...........la inceput nu intelegeam de ce v-ati aliat voi cu squad, ulterior am inteles, sunteti din acelasi aluat, doar ca voi sunteti un pic mai inteligenti si a-ti dus tradarea la un alt nivel, pentru asta meritati felicitati..............imi spui si mie cand o sa atacati si voi organizat mnk, adica macar golul de onoare sa il inscrieti si voi pe lumea asta? :))

Altul ce se lauda cu mnk,pun si eu o intrebare,daca nu intrau mnk oare mai erați acum pe harta voi si bmb?:))) + ca multi ce latră acum de squad si ng va doreati sa jucați sigur 100 la sută în squad si ng daca nu intra pietricica,aici se exclude botez ce i s-a promis marea cu sarea pe 73 si care e trup si suflet mnk chiar după ce nu ia dat acces la top 3 macar si o medalie după 73,loc 1,12 milioane de puncte si a dat stergere:)) rs la fel le-a făcut jocul pe 73 la mnk iar dupa le-au dat 3 locuri si charlye e trup si suflet si asta cu mnk ca ia promis pietricica 30 locuri, ăștia gen ca tine freza sunteti prost informati sau neinformati,când ești mic si nu ai acces la adevăruri stai dracu in banca ta si nu mai latră pe extern si tu
 
Ultima editare:

Freză

member
Scor reacție
0
ati* existat. Si calmeaza-te cu jignirile astea, e un joc pana la urma. Nu ti-a luat nimeni de la gura nimic, nu ti-a dat nimeni in cap. Inchide PC-ul, du-te si ia o gura de aer.


Fix ''- '' asta era cel mai grav lucru, nu esenta comentariului, dar cand nu ai argumente si esti in postura de a juca cu o gramada de mizerii si nici asa nu castigi te cred ca e mare frustrarea. Aveti minima decenta sa bagati capul in pamant ca strutul si sa nu mai auzim de voi o lunga perioada de timp, cel putin de scursurile alea si de aia care se bucurau pe forum la voi cand au intrat mizeriile la voi.
 

Aleena

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Iti explic eu ce nu e adevarat

Vezi atașament 4026

Uite asa arata harta la inceput de lume daca ai uitat, In afara de bmb cu care eram aliati ne bateam cu toti. Pe k ul nostru ne am batut cu toata lumea.

Punctul 2:

Vezi atașament 4027


Domnul Br zice ca noi eram o gramada si ca eram multi fata de ei. Uite si tu diferenta. Mai are dreptate? Eram noi mai multi ca ei?

Tu david ti ai ales tribul bun sa faci parte din el. Niste oameni care nu sufera nu au arfe si chiar daca au pierdut merita respect!

Dar aici vad ca te asociezi cu un mincinos.

Vinde-ti gogosile in alta parte,deasta organizatele pe avalon le dadeati impreuna cu future,ca v-ati batut cu toata lumea pe k? Înafară de avalon si gmny jos, nu v-ati mai batut cu nimeni pe nici un k,white nu-l pune ca fiind trib,întemeietorul lor a pierdut satul după o zi de la război si dupa s-a destrămat,în acea poza pune si dacia care au fost contra noastră,nigru(scitii) la fel ca au facut numai prostii si au jucat impotriva noastra nu cu noi,de aceea nici nu mai exista pe harta + narcos + shield,asa ca nu mai vinde gogoși expirate
 

babaoarba

member
Scor reacție
0
In contextul in care nu s-a dat niciodata organizat pe voi (am dat eu de 2 ori din scurt si am luat de ambele ori sat) , majoritatea deff ului a fost pe granita cu Mnks si langa voi cam majoritatea satelor cu trupele proprii n-ai cum sa te astepti la alte statistici :))) Sa nu mai zic ca majoritatea satelor din NG Y v-au fost cedate degeaba sau pentru ceva £ cum le place unora de acolo sa zica :)))

Amuzant...toate satele au fost cu spargeri de trupe din ng-y...dacă i-ați lăsat izolați pe granita singuri și răsfirați,era normal că vor fi luați ...ce ușor e să ziceți că au fost cedate decât să ziceți că v-a durut in partea dorsala de ei.
Cat despre restul teoriei că nu ați atacat niciodată ...cine v-a reținut sa o faceți?V-ați făcut o strategie cu care ați dat gres...atât tot.
 

Aleena

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Si ce vina avem noi ba ca i am scos repede? tu te auzi? Ce vina avem ca au fost slabi?

Nici o vina,norocul vostru,dar tu iar o dai dintr-una in altele? Ti-am zis ca ati avut si narcos,future,shield alaturi de voi,mai tarziu si scitii,iar tu ai zis ca v-ati batut cu toata lumea de pe k singuri,dar ti-am demonstrat că nu e asa si ca nu ati avut doar bmb u cu voi,latri mult si prost,evita-ma că-ți trag si 2 palme
 
Scor reacție
0
Iti explic eu ce nu e adevarat

Vezi atașament 4026

Uite asa arata harta la inceput de lume daca ai uitat, In afara de bmb cu care eram aliati ne bateam cu toti. Pe k ul nostru ne am batut cu toata lumea.

Punctul 2:

Vezi atașament 4027


Domnul Br zice ca noi eram o gramada si ca eram multi fata de ei. Uite si tu diferenta. Mai are dreptate? Eram noi mai multi ca ei?

Tu david ti ai ales tribul bun sa faci parte din el. Niste oameni care nu sufera nu au arfe si chiar daca au pierdut merita respect!

Dar aici vad ca te asociezi cu un mincinos.

Nu cred ca specific la asta se referea cand a spus de numar , dar in fine .. :))

Dar si daca o calculezi dupa cum ai calculat-o tu nu iti da bine :))

273 ( mnks ) + 399 ( bmb ) + 248 ( narcos, nu erati aliati cu ei oficial din cate stiu,dar erau cu bmb deci se pun si ei ) + 0 ( future,nu ii vad acolo ) = 920
474+461 =935 ng si squad

Dar pana la urma nu conteaza,fiecare isi urmarete scopul ( sa castige lumea ) indiferent de mijloace. In afara de Narcos bineinteles , care s-au bagat in spate si au fost sustinuti de BMB si Mnks sa incurce :))
 

cheles

member
Scor reacție
0
Alta lume, aceleasi povesti. Lucrurile sunt mult mai simple decat par: toate triburile de pe lumea 81 presteaza un joc bun si merita fiecare in egala masura respectul tuturor. Tradari, organizate, orgolii, astea toate fac parte din joc si strategia aleasa de fiecare tib. La final va fi un trib castigator si cel mult 70 de jucatori, asta e tot ce conteaza.

Intr-adevar, este foarte frustrant sa pierzi lumi si unii de aici nu se pot impaca cu ideea, dar la finalul zilei, cainii latra, ursul merge. :rolleyes:
 
Scor reacție
0
Cand sta omul sa explice frumos ca nu e chiar asa credeti voi tot nu e bine! Trecem la urmatoarea foaie atunci!

V am batut rau de tot si nu aveti ce latra.

Acum e mai bine?
 

Freză

member
Scor reacție
0
Altul ce se lauda cu mnk,pun si eu o intrebare,daca nu intrau mnk oare mai erați acum pe harta voi si bmb?:))) + ca multi ce latră acum de squad si ng va doresti si jucați sigur 100 la sută în squad si ng daca nu intra pietricica,aici se exclude botez ce i s-a promis marea cu sarea pe 73 si care e trup si suflet mnk chiar după ce nu ia dat acces la top 3 macar si o medalie după 73,loc 1,12 milioane de puncte si a dat stergere:)) rs la fel le-a făcut jocul pe 73 la mnk iar dupa le-au dat 3 locuri si charlye e trup si suflet si asta cu mnk ca ia promis pietricica 2 locuri, ăștia gen ca tine freza sunteti prost informati sau neinformati,când ești mic si nu ai acces la adevăruri stai dracu in banca ta si nu mai latră pe extern si tu

Initial am crezut ca ai dat citat gresit, dar am vazut ca zici ceva si de mine si se pare ca nu ai dat gresit.Imi spui si mie unde ma laud eu cu mnk? imi dai macar o fraza in care laud mnk? Singura referire este de fapt o intrebare si nu crezi ca este pertinenta, adica doua triburi mari in 3 luni nu crezi ca trebuie sa atace organizat macar o singura data inamicul? Daca sunt probleme de organizare am un baiat la noi care va poate ajuta, ca nimeni nu s-a nascut invatat.

Ca sa iti raspund la intrebarea legata de ajutorul mnk, nu stiu la altii cum a fost, dar la mine raspunsul este nu, daca nu eram sprijinit de ei nu avem cum sa rezist pe harta, este cat se poate de simplul raspunsul si banuiesc ca stii cate atacuri am avut in 6 zile si momentul in care au venit?

Ce s-a intamplat in trecut nu stiu ca nu am jucat pe 73, dar ce pot sa-ti spun este ca eu am intrat aici mai mult sa joc la pp si-mi pare rau ca nu am facut pp, ca la noi pe K s-au bagat pp cat eu nu am vazut vreodata si daca nu faceau cei din ng mizeriile alea probabil nu mai jucam, dar dupa acele momente am jucat cum pot eu mai bine si asa o voi face pana la final, nu trebuie sa va temeti, ca nu sunt vreo piesa de jucator, sunt mai pe batraneste asa :))

Pai latra tu aici niste adevaruri, daca tot iti place sa aberezi, eu sunt numai ochi si urechi sa aflu tot, dar sper ca nu incepi si tu ca ala care imi dadea mesaj sa vin la ei dar el zicea ca nu e mesaj de recrutare :))) aia mi s-a parut maxima, sa imi dai mesaj sa imi spui ce naspa e papaya si ce urat e cicio , cand tu stii bine ca am fost acolo cand se faceau toate ordinariile impotriva noastra.
 

Ra4m0n

member
Scor reacție
0
Mariusicaaaaa...ce zici tata......ti-am dat mesaj nu mai rsp la inceput erai zmeu......vad ca acum ai bagat capu la cutie ....dati odata stergere ca vreau sa merg in dominicana in vacanta....:))) te iau si pe tine dadaca daca vrei....si iti dau si ceva meditatii de triburile pe drum in avion:)))
 

Aleena

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Initial am crezut ca ai dat citat gresit, dar am vazut ca zici ceva si de mine si se pare ca nu ai dat gresit.Imi spui si mie unde ma laud eu cu mnk? imi dai macar o fraza in care laud mnk? Singura referire este de fapt o intrebare si nu crezi ca este pertinenta, adica doua triburi mari in 3 luni nu crezi ca trebuie sa atace organizat macar o singura data inamicul? Daca sunt probleme de organizare am un baiat la noi care va poate ajuta, ca nimeni nu s-a nascut invatat.

Ca sa iti raspund la intrebarea legata de ajutorul mnk, nu stiu la altii cum a fost, dar la mine raspunsul este nu, daca nu eram sprijinit de ei nu avem cum sa rezist pe harta, este cat se poate de simplul raspunsul si banuiesc ca stii cate atacuri am avut in 6 zile si momentul in care au venit?

Ce s-a intamplat in trecut nu stiu ca nu am jucat pe 73, dar ce pot sa-ti spun este ca eu am intrat aici mai mult sa joc la pp si-mi pare rau ca nu am facut pp, ca la noi pe K s-au bagat pp cat eu nu am vazut vreodata si daca nu faceau cei din ng mizeriile alea probabil nu mai jucam, dar dupa acele momente am jucat cum pot eu mai bine si asa o voi face pana la final, nu trebuie sa va temeti, ca nu sunt vreo piesa de jucator, sunt mai pe batraneste asa :))

Pai latra tu aici niste adevaruri, daca tot iti place sa aberezi, eu sunt numai ochi si urechi sa aflu tot, dar sper ca nu incepi si tu ca ala care imi dadea mesaj sa vin la ei dar el zicea ca nu e mesaj de recrutare :))) aia mi s-a parut maxima, sa imi dai mesaj sa imi spui ce naspa e papaya si ce urat e cicio , cand tu stii bine ca am fost acolo cand se faceau toate ordinariile impotriva noastra.

Apuca-te de candy crush,cum dracu sa ataci un trib ce are deffu intact,nu a fost atacat si ai trib in margine de scos,tu te auzi? ai zis ca ai pe cineva care stie joaca acolo dar se pare ca nu te-a invatat nimic
 
Sus