Discutii libere SP 24 !

blazker

member
Scor reacție
0
prada dute si veziti de tigarile alea tale... ca numa gura e de tine
si navarra e pe contu burruchaga. eu nu aveam cum sa joc cu voi...
ca acum 2 speciale erati lotri ca ati castigat echipa joker , 60 de jucatori vs 20.
mi sa parut cv foarte penibil. ah si cand auzeam pe ramon ala cu lecti de joc , imi vinea sa sparg sa dau cu cv in laptop sa nu il mai aud
 

PRADA

member
Scor reacție
6
ce-a facut blazkzer? te-a chemat cineva sa joci cu noi? ti-a zis ramon ceva si l-ai crezut?
ai stat ca un lingau si dadeai mesaje ca te bati cu shock si cu gentle si cautai doar sate moca?
ai dat becsteb la shock pe speciala trecuta si acu' sunteti prieteni?

Gelos ca nu ti permiti sa spargi 20 fulluri degeaba?

n-ai treaba bre' radem si noi cat mai dureaza

SvjVfXw.gif
 

blazker

member
Scor reacție
0
ce-a facut blazkzer? te-a chemat cineva sa joci cu noi? ti-a zis ramon ceva si l-ai crezut?
ai stat ca un lingau si dadeai mesaje ca te bati cu shock si cu gentle si cautai doar sate moca?
ai dat becsteb la shock pe speciala trecuta si acu' sunteti prieteni?



n-ai treaba bre' radem si noi cat mai dureaza

SvjVfXw.gif


despre ce sate moca vorbesti? eu nu vroiam nici o alianta cu voi... pe mine ma bagat rzn voce cu voi direct nici nu stiam ce sa vorbit
 
Scor reacție
0
prada dute si veziti de tigarile alea tale... ca numa gura e de tine
si navarra e pe contu burruchaga. eu nu aveam cum sa joc cu voi...
ca acum 2 speciale erati lotri ca ati castigat echipa joker , 60 de jucatori vs 20.
mi sa parut cv foarte penibil. ah si cand auzeam pe ramon ala cu lecti de joc , imi vinea sa sparg sa dau cu cv in laptop sa nu il mai aud


nu scuipa unde ai mâncat!

când ti-o luai la fundulet pe turneu pe .net te-am acceptat, adu-ti aminte câte eforturi s-au făcut să te ajutăm, acolo nu mai eram penibili?

si acum 2 speciale ați dispărut după un organizat și o dadeati la intors ca n-aveti chef, ca nu vă jucati :)))



și speciala asta ce-ai realizat?

povestea se repetă, te duci si tu la caldurica cand vezi ca se impute treaba, nu stiu care e mai penibil aici :)
 

Dilau

member
Scor reacție
0
prada dute si veziti de tigarile alea tale... ca numa gura e de tine
si navarra e pe contu burruchaga. eu nu aveam cum sa joc cu voi...
ca acum 2 speciale erati lotri ca ati castigat echipa joker , 60 de jucatori vs 20.
mi sa parut cv foarte penibil. ah si cand auzeam pe ramon ala cu lecti de joc , imi vinea sa sparg sa dau cu cv in laptop sa nu il mai aud

fraioare, eu am tot respectul pentru tine ca jucator, dar sa ma bata tata ca esti carnat mare.

Acum 2 speciale dadeai mesaje ca nu va fie frica joker se ridica, si faze de genu. Am dat in voi, si v-am scos. Normal ca te-au luat baietii la misto dupa...
Treci peste fratioare. Aia a fost.

Zici ca nu aveai cum sa joci cu noi, da la final cand am jucat cat de cat impreuna pe .net cum a fost?

Stiu de ce esti in stare, imi pare rau ca te-ai suparat asa tare pe ce a zis ramon, dar aia e pana la urma. Te-au lasat baietii sa iei satele alea in spate, dupa ce v-ati spart cateva fulluri pe ele desi nu aveai nici un drept, si dupa cu prima ocazie, cand ai vazut ca pierzi, ai fugit in Gentle. Te-am vazut ca nu dai recuperari si ca nu te ataca nimeni, si totusi le-am zis la baieti ca 'lasati ba ca blazker e baiat si nu se duce la ei', dar aia a fost pana la urma.

Vreau doar sa iti multumesc ca mi-ai depasit asteptarile.
 

blazker

member
Scor reacție
0
nu scuipa unde ai mâncat!

când ti-o luai la fundulet pe turneu pe .net te-am acceptat, adu-ti aminte câte eforturi s-au făcut să te ajutăm, acolo nu mai eram penibili?

si acum 2 speciale ați dispărut după un organizat și o dadeati la intors ca n-aveti chef, ca nu vă jucati :)))



și speciala asta ce-ai realizat?

povestea se repetă, te duci si tu la caldurica cand vezi ca se impute treaba, nu stiu care e mai penibil aici :)

stai unpic cu ce am fost eu ajutat de la voi pe .net? eu am intrat singur acolo.. tin minte doar ca ati trimis un organizat pe brazilieni.. dar pe final cand deja de la noi sa lasat aproape toti.
si acum 2 speciale ati facut alianta cu toata k sa luptati 60 vs 20 repet.
 

PRADA

member
Scor reacție
6
despre ce sate moca vorbesti? eu nu vroiam nici o alianta cu voi... pe mine ma bagat rzn voce cu voi direct nici nu stiam ce sa vorbit

panaram' micā ce esti tu, auzi la tine faci pe inocentul si nestiutorul)))) pāi nu erai tu voce cand v-a zis ramon cā nu vā bubuim decat dacā ii lasati in pace pe cerb si va uniti vs gentle? Erai si cu gura ta ai zis OK. Nu i-ai scris apoi pe joc lu ramon cā te pregatesti sa dai recuperāri pe gentle cand iti innobilau colegii pe bandā rulantā? cu tastatura ta ai scris. ai uitat? parazit mic ce esti. si nu mai zi ca te-au batut 60 de frati pe speciala aia cu joker, ca ati dat rush la curte si-ati luat barbare de 21p, n-aveati 2000 de lanci si spade tot tribu tau de campioni mondiali, vā bātea cheliostrosu singur, nobule.
 

blazker

member
Scor reacție
0
panaram' micā ce esti tu, auzi la tine faci pe inocentul si nestiutorul)))) pāi nu erai tu voce cand v-a zis ramon cā nu vā bubuim decat dacā ii lasati in pace pe cerb si va uniti vs gentle? Erai si cu gura ta ai zis OK. Nu i-ai scris apoi pe joc lu ramon cā te pregatesti sa dai recuperāri pe gentle cand iti innobilau colegii pe bandā rulantā? cu tastatura ta ai scris. ai uitat? parazit mic ce esti. si nu mai zi ca te-au batut 60 de frati pe speciala aia cu joker, ca ati dat rush la curte si-ati luat barbare de 21p, n-aveati 2000 de lanci si spade tot tribu tau de campioni mondiali, vā bātea cheliostrosu singur, nobule.

a zis mie ramon ca ne bubuiesti decat daca lasam cerb? poate ca a zis ca cerb vine la paket. dar nu ca nu ne bubuieste baiatu.. ca care ma cunoaste stie ca eu nu permit sa vorbeasca cineva asa cu mn... si speciala de care vorbesti oricum o iei 60 vs 20 .. mai ales ca echipa mea e echipa campiona la speed.. nu la lumi normale. si sa te mandresti si sa faci memeuri pe asa cv mi sa pare penibil. oricum pe speed cand ati intrat ultima oara am scos singur 5 de la voi.. >P
 

PRADA

member
Scor reacție
6
deci recunosti ca ai fost acolo si stii ce s-a vorbit, mincinosule.
aia-i din cauza la memele alea ai gasit tu motiv acu' sa dai beckstab la oameni si sa te dai defect,
sa furi curent ca ataci shoku si gentlu cand tu asteptai invitatie cu chiloteii jos. jet, esti degeaba

Screenshot 2021-07-12 at 23.37.55.png


no, cum e? s-a mai ridicat jokeru dupa lumea aia?)))

ZomboMeme_14102020005046.jpg
 

blazker

member
Scor reacție
0
vezi ca erai cu blazker in trib si blazker zicea ca a intrat singur domne'

sau acum nu va mai cunoasteti? coincidenta dracu' :))

ma rog, e un subiect incheiat, dar am vrut sa-i aduc aminte doar de cine e penibil ;)

pai da chiar pe lumea aia am cunoscut pe unnamed .. ce vezi penibil in asta?
dar voi ati castigat cumva vs brazilieni? de ziceti ca noi nu le luam sate ?
 

blazker

member
Scor reacție
0
deci recunosti ca ai fost acolo si stii ce s-a vorbit, mincinosule.
aia-i din cauza la memele alea ai gasit tu motiv acu' sa dai beckstab la oameni si sa te dai defect,
sa furi curent ca ataci shoku si gentlu cand tu asteptai invitatie cu chiloteii jos. jet, esti degeaba

Vezi atașament 4145

no, cum e? s-a mai ridicat jokeru dupa lumea aia?)))

Vezi atașament 4146


ia uite ca de la memeurile alea acum o luati.. chiar acum am cucerit un satuc de la voi...
 
Sus