Discutii libere L85 !

Scor reacție
0
Ca sa îl citez pe Teo , cum o zicea mai amical pe voce pe 70 : " c.aie ,taci draq ,nici tu nu crezi ce spui ... wa, cu gogoși d'astea vii la mine " :D .

Si totuși Samy, banul numărul 4-5 , ca le-am pierdut numărul si ... 40%


X / Y / Z - primul ban ... 50%
Alții... ban pe atacabil ...
Sa nu mai precizam ca au fost total gratuite .


1751Rochie_mireasa_Pearls_Temptation_.jpg



dute si probeaza printesa mica, tot plangi atata aici cu aceleasi mesaje de 2 zile.....


toti care au luat ban si-au acceptat pedepsele, au fost date in functie de gravitate, tu ai dat fake din taburi, normal ca ai 50% daca dai asa... nu ii frumos sa lasi scriptu pe 50 taburi si atacurile sa iti place, rautate mica ce esti... ai fost, scuze
 

osândă

member
Scor reacție
1
Vezi atașament 5154


dute si probeaza printesa mica, tot plangi atata aici cu aceleasi mesaje de 2 zile.....


toti care au luat ban si-au acceptat pedepsele, au fost date in functie de gravitate, tu ai dat fake din taburi, normal ca ai 50% daca dai asa... nu ii frumos sa lasi scriptu pe 50 taburi si atacurile sa iti place, rautate mica ce esti... ai fost, scuze
Frumoasa rochia, ce marime ii ?
 
Scor reacție
0
da stim,voi sunteti niste victime peste tot pe unde jucati,niste pesede-i fara acte ,statul paralel e de vina...peste tot lumea va fura,va da pe la spate iar voi rezistati pentru ca sunteti jucatori foarte buni...cred ca va place varianta asta S-M in care stati la incasat iar la final vine fratele mai mare sa va scoata din .....

Cum e asta @Vndhl , stii cum e? Tot ce spui poate fi folosit impotriva ta..ia din vorbele tale:)
 

ChineZeu

member
Scor reacție
37
Acum un an de zile aud ca este unul care vorbea rau de mine, normal ca il contactez in privat sa vad mai exact ce i-am facut si specific ca eu pana in acel moment nu am fost niciodata banat pentru scripturi ilegale deci nah, sa o termine
La care el raspunde: poate nu ai fost banat dar sa stii ca noi nu te-am uitat
Bineinteles ca nu ma asteptam sa ma uite ca nici pe Zeus, Thor si alti zei nu i-am uitat, chiar daca nu mai credem in ei!
Deci sau asadar (poate suna mai bine) pentru toate fostele nostre, care mai pomenesc DT-ul dupa 5-6 ani de cand nu mai joaca pe ro... daca nu v-am dat-o bine cum de nu ne-ati uitat fetelor?

PS: nu raspundeti, meditati ;)
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Acum un an de zile aud ca este unul care vorbea rau de mine, normal ca il contactez in privat sa vad mai exact ce i-am facut si specific ca eu pana in acel moment nu am fost niciodata banat pentru scripturi ilegale deci nah, sa o termine
La care el raspunde: poate nu ai fost banat dar sa stii ca noi nu te-am uitat
Bineinteles ca nu ma asteptam sa ma uite ca nici pe Zeus, Thor si alti zei nu i-am uitat, chiar daca nu mai credem in ei!
Deci sau asadar (poate suna mai bine) pentru toate fostele nostre, care mai pomenesc DT-ul dupa 5-6 ani de cand nu mai joaca pe ro... daca nu v-am dat-o bine cum de nu ne-ati uitat fetelor?

PS: nu raspundeti, meditati ;)

Prima iubire nu se uita niciodata :]]] la fel nici prima serie de atacuri coordonate in aceeasi ms :]]
 
Scor reacție
0
Acum un an de zile aud ca este unul care vorbea rau de mine, normal ca il contactez in privat sa vad mai exact ce i-am facut si specific ca eu pana in acel moment nu am fost niciodata banat pentru scripturi ilegale deci nah, sa o termine
La care el raspunde: poate nu ai fost banat dar sa stii ca noi nu te-am uitat
Bineinteles ca nu ma asteptam sa ma uite ca nici pe Zeus, Thor si alti zei nu i-am uitat, chiar daca nu mai credem in ei!
Deci sau asadar (poate suna mai bine) pentru toate fostele nostre, care mai pomenesc DT-ul dupa 5-6 ani de cand nu mai joaca pe ro... daca nu v-am dat-o bine cum de nu ne-ati uitat fetelor?

PS: nu raspundeti, meditati ;)



Buna seara fanilor , ce mai faceti voi ? Urmeaza organizatul cu numarul 2 , cel de care va povesteam acum 2 zile, sunteti pregatiti pt el ? zeuse te rog stai la rand ca iti vine si tie randul nu te mai baga in seama pe aici ca topicul asta apartine mnk-ului si dt-ului nu vad undeva sa scrie despre green , nu te baga ca musca in pi*da iepei degeaba :D , olandezule te rog frumos sa nu imi mai dai mesaje pe joc pt ca nu te voi recruta in DT chiar daca iti doresti acest lucru , ursule iar fomica la copii :? Vezi-ti de printesa ardealui ca este mai bine sa stai undercover , ca iar te faci dracu de cacaoo si incepe sa mi se faca mie mila de tine de pe cate lumi te-am scos , una peste alta a fost primul organizat , am promis 2 , avand in vedere valoare mnk-ului ar fi o umilinta sa dispara din 2 organizate nu ? Hmm oare ce urmeaza? Stati cu ochii pe harta ca iar incepeti sa o luati razna pe extern ,ca de obicei , sincer sa fiu cu voi va inteleg , mai mult nu puteti :D , eu am aruncat osul , de acum este datoria fanilor sa continue, rog echipa DT-ului sa nu mai scrie pe extern pana la urmatorul organizat si sa lase printesele de pe extern sa se planga pe aici !




mda :)))
 

ChineZeu

member
Scor reacție
37
1 decembrie 2017 - 14 februarie 2022 = 1.536 zile
spune fetito, cum de nu ne-ai uitat dupa 1536 zile?
mda, treci inapoi la covoare
 
Sus