Discutii libere L85 !

Scor reacție
1

Atașamente

  • Screenshot_20220214-111309_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20220214-111309_WhatsApp.jpg
    57,8 KB · Vizualizări: 83
Scor reacție
1
Cand va aud ca " felicitari Woc " . Tot respesctul pentru razboiul din Nord , dar aici in sud Woc nu a prea contat . Fecititati tribul Jderii , lasati Wocul la mila RS-ului .
Daca Dk , lua cum ziceti voi 2 sate pe organizat , tin sa precizez ca tribul Woc lua 0 sate .
Cum ar zice bobo

Vis urat ce esti,dispari...mergi cu mihaitza pe.net
 

Cheloo*

member
Scor reacție
0
Vorbesc statisticile, saracie, nu vorbesc eu . Uite-te putin la statistici ca sa vezi care a fost cel mai slab trib de pe 85 . Voi a-ti dat pe academiile voastre nu pe RS .
Daca nu stii sa folosesti TW , te invat eu . Hai sictir.
 

Shurubel

member
Scor reacție
0
Oricum pentru mine e ultima lumea pe care joc, chiar nu mai ai sanse daca nu bagi bani. Aici pot spune ca s-a exagerat cu eventurile pe lumea asta si s-a creat un mare avantaj celor cu bani. Pe tema asta nu s-a plans nimeni pe forum, pentru ca celor cu bani, si de o parte si de alta, le-a convenit la momentul respectiv.

Exista intotdeauna serverele speciale, unde conteaza activitatea, viteza 3-4+, fara pp-uri(asistent,cp,si manager sunt exceptia) unde se poate juca, lumile dureaza 3 luni dar de obicei intro luna maxim doua sunt gata.
 

Best boboo

member
Scor reacție
0
Vorbesc statisticile, saracie, nu vorbesc eu . Uite-te putin la statistici ca sa vezi care a fost cel mai slab trib de pe 85 . Voi a-ti dat pe academiile voastre nu pe RS .
Daca nu stii sa folosesti TW , te invat eu . Hai sictir.
Nu te enerva ca nu-ți face bine la sănătate... Și voi sunteți o academie a noastră doar cu alt nume
Rămâneți pe hartă sa va batem cum meritați
 

Shurubel

member
Scor reacție
0
Vorbesc statisticile, saracie, nu vorbesc eu . Uite-te putin la statistici ca sa vezi care a fost cel mai slab trib de pe 85 . Voi a-ti dat pe academiile voastre nu pe RS .
Daca nu stii sa folosesti TW , te invat eu . Hai sictir.

Intradevar statisticile pana in momentul de fata sunt mai bune de partea voastra. Intrebarea este voi de ce va lasati? ca nu ati primit ban sau ceva si totusi vad discutii pe la voi ca va lasati si deja cativa au dat stergere, voi de ce? sunteti in avantaj in sud, nu e ca si cum ar veni acum jderii sa va atace, au k-ul lor de care trebuie sa se ocupe. Sunt sigur ca sunt playeri si din future care mai vor sa joace, luatii la voi, ajutatii.
 

Emmy95

member
Scor reacție
0
Nu te enerva ca nu-ți face bine la sănătate... Și voi sunteți o academie a noastră doar cu alt nume
Rămâneți pe hartă sa va batem cum meritați

Macar de partea Jderilor sunt si statiscile de pe harta. De partea Woc ului doar vorbele la cativa externisti :)

Cam asta a fost pana sa ne luam ban, restul ce postati de acum e doar cancan, bafta tuturor!
 

Atașamente

  • Screenshot_321.png
    Screenshot_321.png
    142,2 KB · Vizualizări: 156
  • Screenshot_320.png
    Screenshot_320.png
    132,4 KB · Vizualizări: 155

Best boboo

member
Scor reacție
0
Macar de partea Jderilor sunt si statiscile de pe harta. De partea Woc ului doar vorbele la cativa externisti :)

Cam asta a fost pana sa ne luam ban, restul ce postati de acum e doar cancan, bafta tuturor!
Emmy știi ca nu întru în polemici cu tine... Lasă samurai aroganți sa primească ce merita
 
Scor reacție
0
parca au mai zis undeva asta cu cel mai bun trib de pe .ro :)) inainte sa devina academia dk... dar acum devine si rs un trib liber, sunt curios cine o sa le fie aliat, in cazul in care nu merg si ei acasa, pe serverul japonez
 
Scor reacție
0
ingenios. feb 14, 12:05
nu,se vede ca esti un mercenar si joci pe unde apuci
Uni joaca in woc,alti in Roma....
Tu esti al nimanui din ce vad

Watcher on the wall. feb 14, 12:07
pai mercenarii nu sunt ai nimanui bre, de aia sunt mercenari, ei intra sa vaneze si cam atat, aici ramai pana la capat ? sau bagati organizat de harakiri ?

ingenios. feb 14, 12:11
Exista si posibilitatea de-a innobila 6000 de sate si a continua razboiul.Vom vedea cum stam cu nobili.

Watcher on the wall. feb 14, 12:14
pana atunci schimba numele la trib, in trib de covoare ;)

bafta

ingenios. feb 14, 12:18
???????????????????????????????????????????????????????

Watcher on the wall. feb 14, 12:29
Trib de covoare

TDC

ingenios. feb 14, 12:34
:))zise unul care nu are trib,

Watcher on the wall. feb 14, 13:23
cand sunt triburi ca rs pe jocul asta, de ce ai avea nevoie de trib ca sa te bati cu ei ? voi cu 10 triburi ce faceti ? dati stergere

ingenios. feb 14, 13:52
noi cu 4 triburi e greu sa numeri si de asta te si inteleg ca esti "mai greu de cap" am castigat 76-80 sa ma raportez exact pe unde ai fost si tu degeaba....

Watcher on the wall. feb 14, 14:12
nici macar nume la trib nu ai primit :))) ce ai castigat ?

Watcher on the wall. feb 14, 14:13
oricum felicitari pentru jocul facut aici, adica 0 :))))))))))))) bafta pe alta lume

ingenios. feb 14, 14:17
:))pe unde te prind te innobilez,iar aici unde ai fost spectator te consideri actor,esti nostim:))

Watcher on the wall. feb 14, 14:19
culcat am zis :)) cel mai slab trib de pe .ro rs... nici nu va meritati titlul de trib ....

ingenios. feb 14, 14:20
:))culcat ii zici la "mata" fraierica geamandura,esti un sugaci care sti sa faci ca iedul

Watcher on the wall. feb 14, 14:20
iauzi, vrei sa dai un interviu asa de final ? poate si de cariera, ca nu vad de ce ai mai continua sa te umilesti si pe alte lumi

ingenios. feb 14, 14:21
imi bag **** in morti mati,pisamasi pe mormantul ei si pe al tau jegosule

ingenios. feb 14, 14:21
cu umilinta ta cacatule

Watcher on the wall. feb 14, 14:22
ai vrea sa te banezi sa nu iti apara ca esti inobilat ? :)))))))) haahha ce samurai obosit

ingenios. feb 14, 14:22
ai calcat intr-o flegma de smecher si te-ai smechirit?

ingenios. feb 14, 14:23
culcat ii zici lui mata retardatule

Watcher on the wall. feb 14, 14:23
cand ai fost la psiholog ultima oara ? mi-au zis cativa de la tine ca ai probleme grave ;( daca vrei iti pot face o recomandare

ingenios. feb 14, 14:23
poti sa o culci cum vrei pe centura copil facut la eprubeta si avortat la 7 luni

ingenios. feb 14, 14:23
pisamasi pe neamul tau

Watcher on the wall. feb 14, 14:24
gata, ca te intreci, culcat la loc si inchide gura cand iti zic, vorbesti cand iti dau voie, nu asa de capul tau, unde te crezi aici ?

ingenios. feb 14, 14:24
vai de **** ta drogatule,sugaciu puli care te crezi si intelectual

ingenios. feb 14, 14:25
Nu valorezi nici cat un floc in fata puli sculate

Watcher on the wall. feb 14, 14:25
iti dai seama ca daca ne cheama astia la razboi, tu esti steag ....

ingenios. feb 14, 14:26
tu sti cei razboi:))?!!!!!!!!!!!!!!!!!
De regula am vazut la televizor copii ca tine luati si violati de pe strada si tu imi spui de razboi:)

Watcher on the wall. feb 14, 14:26
nu ma cred, sunt...
am auzit ca esti prof de matematica


cat ori 3 iti da 7 ? daca raspunzi corect din prima, promit ca veti castiga urmatoarea lumea ;)






download (11).png



am inteles...
 
Scor reacție
0
Daca sunteti asa buni de ce ati recurs la cumparari de conturi? A fost un fel de "pay to win", cel putin asa a parut din exterior. Asta e valabil si pentru woc.
Ba tata, nu mai plange atata, ca ati avut conducere pe la adversari si te plangi de manevre.Trebuia sa vii langa hasul sa ii arati ce bun esti dar nu ma asteptam avand in vedere ca aproape va vedeati castigatori cand le a dat diehard 2-3 nivele la ferme lu’ tesla si hasul.

In legatura cu banurile, poate s a exagerat pe lumea asta dar daca ma uit putin in spate pe extern cand lua cineva din jderii ban era caracterizat “hot” si ca adminii sunt cei mai buni, acum cand s a intors roata sunt abuzuri.Pedepsele in jderii au fost pe masura pedepselor voastre, dar cum ziceam atunci era bine pentru voi.
 
Scor reacție
1
Macar de partea Jderilor sunt si statiscile de pe harta. De partea Woc ului doar vorbele la cativa externisti :)

Cam asta a fost pana sa ne luam ban, restul ce postati de acum e doar cancan, bafta tuturor!
Sunt doar niste statistici

Trebuia sa jucam pana la urma
 

Atașamente

  • Screenshot_20220214-140850_Flashscore.jpg
    Screenshot_20220214-140850_Flashscore.jpg
    396,5 KB · Vizualizări: 154

Vndhl

member
Scor reacție
2
In legatura cu banurile, poate s a exagerat pe lumea asta dar daca ma uit putin in spate pe extern cand lua cineva din jderii ban era caracterizat “hot” si ca adminii sunt cei mai buni, acum cand s a intors roata sunt abuzuri.Pedepsele in jderii au fost pe masura pedepselor voastre, dar cum ziceam atunci era bine pentru voi.
Ca sa îl citez pe Teo , cum o zicea mai amical pe voce pe 70 : " c.aie ,taci draq ,nici tu nu crezi ce spui ... wa, cu gogoși d'astea vii la mine " :D .

Si totuși Samy, banul numărul 4-5 , ca le-am pierdut numărul si ... 40%


X / Y / Z - primul ban ... 50%
Alții... ban pe atacabil ...
Sa nu mai precizam ca au fost total gratuite .
 
Sus