Discutii libere L85 !

Scor reacție
0
Și încă erau destule sate pe harta ... iar numărul de sate intre cele 2 alianțe, era echilibrat ... ce se pierdea în Nord ,se recupera în Sud , balanta nu era înclinată în nici o parte .... pana nu au intervenit unele "persoane" .
Hai sa n o mai dam intoarsa, prea va victimizati. Pe 80 cand Trio kana jambe a luat un sat care era suport RS si a primit ban, n ati venit sa sustineti cauza pe extern. Vorbiti de ultimul ban al lui Samy, dar acesta a fost dat doar sa echilibreze putin balanta cu voi pentru ca nu e nici o dovada ca a incalcat ceva. Realitatea e ca ati pierdut pe harta si va e greu sa acceptati. Daca tot plecati, luati l si pe mihaitza cu voi, sa nu ne mai polueze pe aici.
Deja e satisfactia si mai mare, nu doar v am scos de pe harta, v am scos de pe server. Daca aveati standarde sus, acceptati infangerea si reveneati mai puternici.
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Pai in ritmul asta noi va scoteam pe voi și să zicem că Rs, Shock și Future ii scoteau pe Woc și se ajungea să ne batem noi vs RS, Shock și Future.. și te întreb sincer, crezi că dacă nu ne-ați bătut voi, ne băteau ăștialalți? :))
Stai liniștit, ca nu scoteai pe nimeni :)
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Hai sa n o mai dam intoarsa, prea va victimizati. Pe 80 cand Trio kana jambe a luat un sat care era suport RS si a primit ban, n ati venit sa sustineti cauza pe extern. Vorbiti de ultimul ban al lui Samy, dar acesta a fost dat doar sa echilibreze putin balanta cu voi pentru ca nu e nici o dovada ca a incalcat ceva. Realitatea e ca ati pierdut pe harta si va e greu sa acceptati. Daca tot plecati, luati l si pe mihaitza cu voi, sa nu ne mai polueze pe aici.
Deja e satisfactia si mai mare, nu doar v am scos de pe harta, v am scos de pe server. Daca aveati standarde sus, acceptati infangerea si reveneati mai puternici.
În momentul în care vine x și îți da pedeapsa ,mare , ca asa considera mușchiul lui, nu accepta nici o dovada ca ești nevinovat si la mai mulți jucători din aceeași alianta ,în condițiile în care harta overall era echilibrata , ce garanție ai ca nu se va mai întâmpla și a doua oara ?

Iar de Samy , cu dovezi de cumpărare de conturi (printuri si conversatii audio indirecte ) , tentativa de cumpărare al unuia care credea ca e admin pe server , banuri fara număr și tot e pe harta , mai e ceva de zis ? .... dacă ar avea un pic de bun simt ar ieși el singur si ar fi recunoscut toate aceste practici .
 
Scor reacție
0
În momentul în care vine x și îți da pedeapsa ,mare , ca asa considera mușchiul lui, nu accepta nici o dovada ca ești nevinovat si la mai mulți jucători din aceeași alianta ,în condițiile în care harta overall era echilibrata , ce garanție ai ca nu se va mai întâmpla și a doua oara ?

Iar de Samy , cu dovezi de cumpărare de conturi (printuri si conversatii audio indirecte ) , tentativa de cumpărare al unuia care credea ca e admin pe server , banuri fara număr și tot e pe harta , mai e ceva de zis ? .... dacă ar avea un pic de bun simt ar ieși el singur si ar fi recunoscut toate aceste practici .
Ok, dar spune mi si mie o singura chestie..De ce?..de ce ar fi ajutat adminii Jderii si ar fi avut ceva cu DK, un trib cu 3 din cei mai mari investitori de pe .ro ( Divino, diehard, botez)..doar..de ce???
 

Marky.

member
Scor reacție
0
Stai liniștit, ca nu scoteai pe nimeni :)
:)))

1644789632795.png


???
 

Happylica90

member
Scor reacție
0
Dacă tot e de zis hai sa zicem si adevarul cand te joci ca admin jocul asa se întâmplă asta e pt watcher si in rest ce este frumos nu tine mult timp
 

algernon

member
Scor reacție
0
Pacat, inca o lume frumoasa ( cea mai echilibrata pe care am vazut-o in ultimii ani ) se duce de rapa .... Cu largul concurs al jucatorilor si sistemului de joc si administrare... Nu discut de persoane , discut de sistem per ansamblu . Daca ar fi vorba DOAR de persoane, atunci ar mai fi o speranta.Cand insa e vorba de sistem , singura speranta este falimentul :)
Bafta mai departe, eu raman consecvent principiului meu " INNO mai vede bani de la mine cand oi castiga la loto ".Cu observatia ca nu joc la loto deloc.
Din punctul meu de vedere, tinand cont ca toate cele 4 tabere majore se plang de sistemul de administrare, ar fi frumos sa dea toate taberele stergere de cont pe lumea asta.Dar asta nu se va intampla niciodata , din pacate.
Goana dupa profit ( si introducerea de multiple facilitati premium) au stricat frumusetea (si) acestui joc.
Va salut, eu ma intorc la ale mele, se anunta o zi frumoasa, insorita, merge o cafea in parc, cu prietenii.
 

algernon

member
Scor reacție
0
In sfarsit, bravo, asta trebuia facut de mult!

Si ar trebui cat mai multi din cei care se stiu ca au fost nedreptatiti sa faca acelasi lucru, adica sa raporteze toate aceste nereguli celor de la INNO. Indiferent din ce trib au facut sau fac parte.

Sa nu credeti ca daca parasesc 50-60 jucatori serverul se vor sesiza automat cei de la INNO. Trebuie trimise reclamatii, cu dovezi reale si explicatii, de cat mai multi jucatori, si atunci sigur vor fi luate in considerare.

Asta este singura cale pentru a va face dreptate cei care sunteti si ati fost nedreptatiti de adminii de pe serverul romanesc.

Spor!


Dar daca TOTI jucatorii parasesc o lume? Asta va fi luat in considerare de INNO ?
 

Cheloo*

member
Scor reacție
0
Cand va aud ca " felicitari Woc " . Tot respesctul pentru razboiul din Nord , dar aici in sud Woc nu a prea contat . Fecititati tribul Jderii , lasati Wocul la mila RS-ului .
Daca Dk , lua cum ziceti voi 2 sate pe organizat , tin sa precizez ca tribul Woc lua 0 sate .
 

Best boboo

member
Scor reacție
0
Cand va aud ca " felicitari Woc " . Tot respesctul pentru razboiul din Nord , dar aici in sud Woc nu a prea contat . Fecititati tribul Jderii , lasati Wocul la mila RS-ului .
Daca Dk , lua cum ziceti voi 2 sate pe organizat , tin sa precizez ca tribul Woc lua 0 sate .
Nu te arunca aiurea la vorbă...
Pierzi sau câștigi... Important e sa câștigi, și sa nu pierzi
 

Maestru Betiv

member
Scor reacție
0
Cand va aud ca " felicitari Woc " . Tot respesctul pentru razboiul din Nord , dar aici in sud Woc nu a prea contat . Fecititati tribul Jderii , lasati Wocul la mila RS-ului .
Daca Dk , lua cum ziceti voi 2 sate pe organizat , tin sa precizez ca tribul Woc lua 0 sate .
Cine esti tu ?
nu de alta da nu te stiu dupa numele asta
 

Benn

member
Scor reacție
0
bobo.png


@Best booboo inainte sa scri de castigat si laude uitete putin la cuceririle tale, ca sa vezi cu cine te-ai batut lumea asta si ce ai rezolvat, atentie, cu sate in granita de la inceputul lumii.

Nu inteleg cum pot fi unii atat de cocosi dar ei nu misca nimic pe harta.

PS: Nu imi incapea sa fac screenshot ul mai mare, ca mai jos restul cuceririlor sunt cam la fel. Mie mi-ar fi rusine sa mai dau pe aici daca as fi luat doar interne.
 

**vodo**

member
Scor reacție
0
Salutare,

Nu înțeleg ce se aruncă atâta cu pietre in adminaj. Oamenii isi fac si ei treaba cum pot. Eu nu am jucat niciodată cu scripturi si alte magarii si va spun ca nu am luat niciodată ban pe nedrept. Aud din ambele părți cum fiecare ii acuza pe ceilalți ca lucreaza cu adminii. Nu cred ca s-a făcut nici o deosebire intre cele doua echipe. Fiecare a primit ban în funcție de cum a putut sa justifice incalcarea de regula si cat de grav a fost. Lăsați văicărelile. Cei care pierd trebuie să își accepte situatia si să meargă mai departe. Stiu ca e frustrant sa pierzi in fata unor manevre, desi nu cred ca a fost vreo manevra pe lumea asta. Nu cunosc foarte bine conducerea din Jderii, am jucat aici doar pentru ca Deadpool m-a invitat, deci nu stiu toate detaliile, dar chiar mi s-a parut ca s-a jucat corect. Cel putin din punct de vedere al organizarii, nu am nimic de reproșat, mi s-a parut cea mai buna organizare de pe RO si a fost mult peste cea din DK. Am fost si eu martor la multe măgarii pe alte lumi ale unor jucatori din Dk, spre exemplu: "D1v1n0" si compania si ma plangeam si eu pe forum. Dar pe lumea asta chiar nu am vazut chestii de genul.

Eu zic sa vă vedeți greselile, sa vedeti ce puteți îmbunătăți pe viitor si nu mai aruncati vina pe adminaj.

Spor in toate!
 

Best boboo

member
Scor reacție
0
Vezi atașament 5143

@Best booboo inainte sa scri de castigat si laude uitete putin la cuceririle tale, ca sa vezi cu cine te-ai batut lumea asta si ce ai rezolvat, atentie, cu sate in granita de la inceputul lumii.

Nu inteleg cum pot fi unii atat de cocosi dar ei nu misca nimic pe harta.

PS: Nu imi incapea sa fac screenshot ul mai mare, ca mai jos restul cuceririlor sunt cam la fel. Mie mi-ar fi rusine sa mai dau pe aici daca as fi luat doar interne.
Îmi plac barbarele
Si eu te pup
 
Sus