Discutii libere !

OkWhatEver

member
Scor reacție
0
Dar mai bine cand e lumea pe terminate sa bem fara stres : )) dar daca faceti si pana atunci ma bag si eu
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Possession da mesaje pe whatapp, stie el de ce :))
Iar tu stii doar pe skype? :)) De-asta ma chemai la bere, sa discuti afaceri fara "urme"? :)


imgpsh_fullsize_anim.png
 

somnorosul

member
Scor reacție
0
Cei din Fame si Dah se milogesc in mesaje private de oameni sa le dea wapp si ei nu cumpara conturi :))) YOUAREFINISHED esti terminat asa cum ti nick-ul. Seulica, tre sa taie lemne, brook e bun de papagal. Mama, mama cata dragoste intre DAH si FAME, dar e dragoste doar de fatada, dar pe la spate se injura. La fel cum de fatada sunt tinuti si toti jucatorii DAH, dar sunt injurati toi pe la spate, care toti pe rand vor ajunge interne. uitati-va si voi cine ia internele, doar preferential
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Cei din Fame si Dah se milogesc in mesaje private de oameni sa le dea wapp si ei nu cumpara conturi :))) YOUAREFINISHED esti terminat asa cum ti nick-ul. Seulica, tre sa taie lemne, brook e bun de papagal. Mama, mama cata dragoste intre DAH si FAME, dar e dragoste doar de fatada, dar pe la spate se injura. La fel cum de fatada sunt tinuti si toti jucatorii DAH, dar sunt injurati toi pe la spate, care toti pe rand vor ajunge interne. uitati-va si voi cine ia internele, doar preferential
Pun aici pariu cu cine vrea ca daca, prin absurd, raman doar Fame si DAH pe harta, Fame le trage teapa celor din Dah si incearca sa termine siguri? :)))
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Stati asa ca imediat imi fac si eu cont de skype cu alt nume :) , Si sa vedeti print-uri
Si eu pot sa-mi fac poza cu un contact numit possession care imi cere luna de pe cer :)))) Deci? Frumos ar fi sa nu iesi cu acuzatii de genul, dar cand vin cu exemple din tabara opusa, sa-mi zici ca-s fake :) Acum ce o sa-mi zici, ca print-urile in care te injurau de mama focului cei din Dah sunt fake, inclusiv recording-urile de voce? Avem persoane care lucreaza in IT in echipa, dar nici chiar asa :) Si stim amandoi adevarul legat de poza de mai sus ;)
Tu pune pariu daca mai ramane green:))
"Pariul" e deja pus, situatia propusa era pur imaginara ("prin absurd"). Dar, cum ziceam, indiferent cat de biased sunt eu legat de termina sau nu termina green, iti garantez ca Dah si Fame nu termina impreuna, castigatoare sau pierzatoare fiind :)))
 

dormm

member
Scor reacție
0
Cei din Fame si Dah se milogesc in mesaje private de oameni sa le dea wapp si ei nu cumpara conturi :))) YOUAREFINISHED esti terminat asa cum ti nick-ul. Seulica, tre sa taie lemne, brook e bun de papagal. Mama, mama cata dragoste intre DAH si FAME, dar e dragoste doar de fatada, dar pe la spate se injura. La fel cum de fatada sunt tinuti si toti jucatorii DAH, dar sunt injurati toi pe la spate, care toti pe rand vor ajunge interne. uitati-va si voi cine ia internele, doar preferential
tu cine esti ma?ca pe harta nu te vede nimeni?bagator de seama sau suport green?!
 

dormm

member
Scor reacție
0
Si eu pot sa-mi fac poza cu un contact numit possession care imi cere luna de pe cer :)))) Deci? Frumos ar fi sa nu iesi cu acuzatii de genul, dar cand vin cu exemple din tabara opusa, sa-mi zici ca-s fake :) Acum ce o sa-mi zici, ca print-urile in care te injurau de mama focului cei din Dah sunt fake, inclusiv recording-urile de voce? Avem persoane care lucreaza in IT in echipa, dar nici chiar asa :) Si stim amandoi adevarul legat de poza de mai sus ;)

"Pariul" e deja pus, situatia propusa era pur imaginara ("prin absurd"). Dar, cum ziceam, indiferent cat de biased sunt eu legat de termina sau nu termina green, iti garantez ca Dah si Fame nu termina impreuna, castigatoare sau pierzatoare fiind :)))

SI DACA TERMINA LUMEA FAME SI DAH,CE O SA FACI? ZII CONCRET!
Sincer,eu mi-as dori sa nu te mai vad pe acest joc luand apararea lui speedy 6 si possession...hai sictir!
Vezi ca eu am jucat acum 6-7 ani in green si m-au bagat la interne,asa o sa faceti si cu astia recrutati din find?:))))
 

Centorag

member
Scor reacție
0
SI DACA TERMINA LUMEA FAME SI DAH,CE O SA FACI? ZII CONCRET!
Sincer,eu mi-as dori sa nu te mai vad pe acest joc luand apararea lui speedy 6 si possession...hai sictir!
Vezi ca eu am jucat acum 6-7 ani in green si m-au bagat la interne,asa o sa faceti si cu astia recrutati din find?:))))
Vezi ca a inghetat la loc calota glaciara :)))) Auzi la el, a jucat 7 ani in green :))))) Ai jucat pe 42, din cate stiu, iar motivul pt care ai ajuns la interne nu-l cunosc, dar daca si pe atunci erai ca acum, imi e clar :)))

Iar legat de acuzatii and stuff, inveti sa citesti si vorbim dupa. Eu am aratat un print in care hefa face oferte, iar el a zis ca-i fake. Am folosit si eu aceeasi logica pt acuzatia lui. Ai probleme cu logica sau ce?

Avem foarte multe exemple de jucatori recrutati (inclusiv jumatate din conducerea actuala) recrutati pe ultimele 3-4 lumi jucate. Avem baietii din BJJ, recrutati pe 79, au avut inclusiv locuri in tribul final si pe 79, si pe 84 si vor avea si aici, pt ca oamenii joaca :) Asa ca jet oceanic cu gargara pt fraieri de-aici :)
 
Ultima editare:
Sus