Discutii libere !

Harlan

member
Scor reacție
0
salutare !!

Rakanishu ,o idee : se poate face forumul comun cu cel de pe .net ?
 

*sickoss*

member
Scor reacție
0
Ce a ajuns si jocul asta :)) Credeam ca dupa ani, jucatorii depasesc stagiul ala de noob, din pacate unii o iau inapoi..


Screenshot_20220309_050755.jpg
 

*sickoss*

member
Scor reacție
0
Vreau sa felicit jucatorul @alex02dsa pentru innobilarile facute, singurul admin..Jucator* care poate innobila SATE frumoase pe jocul asta.

Sunt curios daca jucatorul innobilat, si anume Tomas Michael Shellby, a fost banat pentru textul profilului pe care l-a avut si anume "vand pp pe bitcoin". In cazul asta ban-ul a fost dat pe atacabil sau ?
Nu acuz pe nimeni, dar sa ia ban fix in momentul innobilarii, desii, acel profil l-a avut inca de cand a intrat pe lume, mi se pare suspect.

Screenshot_20220310_074339.jpg
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Vreau sa felicit jucatorul @alex02dsa pentru innobilarile facute, singurul admin..Jucator* care poate innobila SATE frumoase pe jocul asta.

Sunt curios daca jucatorul innobilat, si anume Tomas Michael Shellby, a fost banat pentru textul profilului pe care l-a avut si anume "vand pp pe bitcoin". In cazul asta ban-ul a fost dat pe atacabil sau ?
Nu acuz pe nimeni, dar sa ia ban fix in momentul innobilarii, desii, acel profil l-a avut inca de cand a intrat pe lume, mi se pare suspect.

Vezi atașament 5455
Nu mai fiti sarac! Vorbesti mult,prost si fara rost.
nob.png

Screenshot 2022-03-10 at 23.29.59.png

Screenshot 2022-03-10 at 23.32.22.png

giphy.gif
 

*sickoss*

member
Scor reacție
0
dar a fost banat pe atacabil? asta intreb, din raportul ala reiese ca nu a facut nimic pentru a-si apara satul, nici macar un split?
te intreb pentru ca stiu 100% ca a fost banat, ideea e cum naiba ai innobilat tu satul daca a fost banat, deci pe atacabil, nu?
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
dar a fost banat pe atacabil? asta intreb, din raportul ala reiese ca nu a facut nimic pentru a-si apara satul, nici macar un split?
te intreb pentru ca stiu 100% ca a fost banat, ideea e cum naiba ai innobilat tu satul daca a fost banat, deci pe atacabil, nu?
Atacurile au fost lansate la 4 dimineata, au ajuns la 8, asta pentru informatia ta. Niciunul dintre cei pe care i-am atacat pana acum nu a facut split.
Ma bucur ca tu ai un glob si stii ca a fost blocat si cum si la ce ora samd, eu nu am informatia asta. O sa iti dau mesaj data viitoare sa te intreb si ce trupe au astia pe sate ca sa nu mai dau spionaje aiurea.
Vezi-ti de suportii tai si lasa-ma cu harfele astea.

giphy.gif
 

Ion Legenda

member
Scor reacție
0
dar a fost banat pe atacabil? asta intreb, din raportul ala reiese ca nu a facut nimic pentru a-si apara satul, nici macar un split?
te intreb pentru ca stiu 100% ca a fost banat, ideea e cum naiba ai innobilat tu satul daca a fost banat, deci pe atacabil, nu?

Credeam ca a devenit clar pentru toata lumea, mai ales de cand cu lumea 85, cum merg treburile in jocul asta pe serverul romanesc.
 

*sickoss*

member
Scor reacție
0
Atacurile au fost lansate la 4 dimineata, au ajuns la 8, asta pentru informatia ta. Niciunul dintre cei pe care i-am atacat pana acum nu a facut split.
Ma bucur ca tu ai un glob si stii ca a fost blocat si cum si la ce ora samd, eu nu am informatia asta. O sa iti dau mesaj data viitoare sa te intreb si ce trupe au astia pe sate ca sa nu mai dau spionaje aiurea.
Vezi-ti de suportii tai si lasa-ma cu harfele astea.

giphy.gif

Ce suporti? Ca si admin tu ma acuzi public, de incalcarea regulamentului de joc, fara a avea o dovada? Sau ce incerci sa spui?

Trecand peste asta, deci...a fost banat pe atacabil sau nu a fost? Intrebarea e simpla, raspunsul se pare ca e complicat.
Te ajut eu, din ce am vazut noi, jucatorul respectiv se pare ca nu a fost banat pe atacabil, hai sa-ti spun si de ce.

A vazut atacurile, pe care, ulterior, le-a si anuntat colegilor de trib. Nu ti s-a facut split pentru ca nu s-a mai putut umbla la cont.
Ce vreau sa spun este ca, ai trimis atacurile, respectivul jucator a fost banat. Cam in 3 ore asa, sa nu mentionez faptul ca era 4, 5 dimineata... cum naiba ti se raspunde tie asa repede la tickete, daca noi asteptam zile intregi sa ni se rezolve un ticket.

Apropos, cum stam cu suportii??
Screenshot_20220311_080917.jpg
 
Ultima editare:
Sus