Discutii libere !

laser.frate

member
Scor reacție
0
Tu citesti inainte sa apesi "Posteaza raspuns " ? Recunoaste esti redus mintal... dar recunoaste te rog
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
dar a fost banat pe atacabil? asta intreb, din raportul ala reiese ca nu a facut nimic pentru a-si apara satul, nici macar un split?
te intreb pentru ca stiu 100% ca a fost banat, ideea e cum naiba ai innobilat tu satul daca a fost banat, deci pe atacabil, nu?


Sa ne intelegem putin, ca observ ca iar se duce paranoia la extrem.
Banul dat acelui jucator ( Thomas nustiu cum ) a fost dat de mine personal din sistemul "anunta jignirea", unde toate banurile sunt pe atacabil, asa a fost din 2007 de cand este jocul asta, la ora : 2022-03-09 11:31:33 - deci DUPA atacurile lui DSA care au ajuns la 2022-03-09 08:00:00

Sau vreti sa va dau si logarile normale ale jucatorului in data de 9 pana in ora 11:31 ?

Ca sa nu recurgem (iar) la sanctiuni, ar fi de preferat sa va informati inainte, daca sunteti atat de siguri de sursele pe care le aveti.
 

Vlaicu

member
Scor reacție
0
Nu mai fiti sarac! Vorbesti mult,prost si fara rost.

giphy.gif


Deci asa trebuie innobilati suportii? Sa lase trupele in sat ? sa para ca s-a "aparat"?
Era cazul sa afle si plebea cum se "face".
Sau ai vazut la altii, ai inchis ochii, acum faci si tu, iar apoi cand nu iti convine, dai ban si zici ca e prima data cand vezi asta?
 

Vlaicu

member
Scor reacție
0
Sa ne intelegem putin, ca observ ca iar se duce paranoia la extrem.
Banul dat acelui jucator ( Thomas nustiu cum ) a fost dat de mine personal din sistemul "anunta jignirea", unde toate banurile sunt pe atacabil, asa a fost din 2007 de cand este jocul asta, la ora : 2022-03-09 11:31:33 - deci DUPA atacurile lui DSA care au ajuns la 2022-03-09 08:00:00

Sau vreti sa va dau si logarile normale ale jucatorului in data de 9 pana in ora 11:31 ?

Ca sa nu recurgem (iar) la sanctiuni, ar fi de preferat sa va informati inainte, daca sunteti atat de siguri de sursele pe care le aveti.


Subit, ati inceput sa dati explicatii?
Pana acum unde erati?
Ati realizat ca ati distrus jocul asta?
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Si la tine se aplica ceea ce am zis anterior, nici macar un desen nu te ajuta.

giphy.gif
 

Vlaicu

member
Scor reacție
0
Si la tine se aplica ceea ce am zis anterior, nici macar un desen nu te ajuta.

giphy.gif

Din pacate, eu nu pot sa iti zic ca esti slab din anumite puncte de vedere sau agramat pentru ca as incepe sa jignesc oamenii de genul...si chiar nu merita. Macar ei mai au o speranta. Tu nu.
Succes pe 87.
P.s. Desi nu cred ca ai nevoie de succes, primesti sate pe banda rulanta.
 

*sickoss*

member
Scor reacție
0
Spuse cel care dezinforma pe extern, "din surse sigure". Cum naiba poti ma sa minti cu atata tupeu si dupa sa si ceri socoteala altora?!

Am si mentionat in primul comentariu ca nu incerc sa-l acuz, am intrebat doar.
Dar din raspunsurile lui reiese ca am avut dreptate, inca o data ma repet, sa inteleaga si cei cu IQ ridicat..
Nu e nimic in neregula cu ban-ul luat de acel jucator, a incalcat regula.
Ideea e cum naiba i s-a dat ban la secunda, dimineata, intre orele 4-8 cand noi asteptam zile intregi sa ni se raspunda la un ticket.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Încă nu ai înțeles ca banul a fost dat la ora 11,adica după vreo 3 ore. Eu pun mai sus clar și o ții pe ta în continuare.
Nu ma mai mira nimic sincer...
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Subit, ati inceput sa dati explicatii?
Pana acum unde erati?
Ati realizat ca ati distrus jocul asta?

Am dat mereu explicatii celor care au fost capabili sa le inteleaga. Nu noi am distrus jocul stimate jucator, ci automatizarile si mai ales cei care nu reconosc.
 

Vlaicu

member
Scor reacție
0
Am dat mereu explicatii celor care au fost capabili sa le inteleaga. Nu noi am distrus jocul stimate jucator, ci automatizarile si mai ales cei care nu reconosc.

Da, ele au distrus, doar ca nu ati banat toti jucatorii...deci, daca e sa fii obietiv, stii ca am dreptate.
 

*sickoss*

member
Scor reacție
0
Încă nu ai înțeles ca banul a fost dat la ora 11,adica după vreo 3 ore. Eu pun mai sus clar și o ții pe ta în continuare.
Nu ma mai mira nimic sincer...

Atunci fa-te si tu util si scoate adminii astia care raspund la tickete dupa zile, ia fa un sondaj de opinie sa vedem cati se plang de echipa actuala care raspund la ticketele cui doresc ei.
Sau altceva, scoate-i din echipa de suport pe cei care joc lumi normale pe aici, sa vezi ca nu o sa mai ai reclamatii de genul. Jocul il strica cei care sunt in echipa de suport si intra si sa se joace, n-am mai vazut pe niciun alt joc sa se intample asta.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Atunci fa-te si tu util si scoate adminii astia care raspund la tickete dupa zile, ia fa un sondaj de opinie sa vedem cati se plang de echipa actuala care raspund la ticketele cui doresc ei.
Sau altceva, scoate-i din echipa de suport pe cei care joc lumi normale pe aici, sa vezi ca nu o sa mai ai reclamatii de genul. Jocul il strica cei care sunt in echipa de suport si intra si sa se joace, n-am mai vazut pe niciun alt joc sa se intample asta.
Vorbesti tampenii. Am inclusiv prieteni developeri cu parole la baze de date din productie care joaca jocurile pe care le produc. E adevarat ca exista niste masuri ca respectivii sa nu triseze / aiba acces la alte date decat ceilalti jucatori (cum sunt si pe triburile, din cate stiu), dar nu exista asa ceva ca n-ar avea dreptul sa joace. Se joaca, cu restrictiile de rigoare :)
 

*sickoss*

member
Scor reacție
0
Vorbesti tampenii. Am inclusiv prieteni developeri cu parole la baze de date din productie care joaca jocurile pe care le produc. E adevarat ca exista niste masuri ca respectivii sa nu triseze / aiba acces la alte date decat ceilalti jucatori (cum sunt si pe triburile, din cate stiu), dar nu exista asa ceva ca n-ar avea dreptul sa joace. Se joaca, cu restrictiile de rigoare :)

Ok, inteleg ce zici. Dar indiferent de situatie, cand ai o multime de jucatori care nu sunt de acord de lucru acesta/se plang de aceasta problema.. Trebuie sa faci ceva, nu?
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Ok, inteleg ce zici. Dar indiferent de situatie, cand ai o multime de jucatori care nu sunt de acord de lucru acesta/se plang de aceasta problema.. Trebuie sa faci ceva, nu?
Pe baza caror argumente? Ca nu-ti convine tie ca te-a banat => sa-si piarda dreptul de a juca? (repet, cu restrictiile de rigoare). Am avut si eu "onoarea" sa joc sporadic si cu alte echipe in ultimii ani, si cand vedeam cum se dadeau mari cu scripturilor lor ilegale pe conferinte si dupa plangeau cu lacrimi de crocodili pe extern ce nedrepti sunt adminii, chiar m-a parasit orice sensibilitate fata de astia care se plang pe aceasta tema. M-a si bufnit rasul la o faza cand am iesit cu o acuzatie pe extern fata de un trib advers si mi-a dat mesaj cineva pe privat ca "in alte dati aveai dreptate, de data asta nu s-a trisat" :))))) Da, probabil se mai dau si banuri din greseala, inclusiv jucatori din green au fost banati ca au innobilat suporti ai adversarilor, dar pot sa inteleg ca e greu de demonstrat ca nu era suportul nostru, bagat la ceilalti in echipa.
 
Ultima editare:

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Din pacate, eu nu pot sa iti zic ca esti slab din anumite puncte de vedere sau agramat pentru ca as incepe sa jignesc oamenii de genul...si chiar nu merita. Macar ei mai au o speranta. Tu nu.
Succes pe 87.
P.s. Desi nu cred ca ai nevoie de succes, primesti sate pe banda rulanta.
Cred ca nu esti in masura sa emiti judecati de valoare despre nimeni, fiind un nimeni de pe locul 4327 la momentul postarii.
Iau sate pe banda rulanta practic atacandu-le, fiind locul 2 ODA, tu avand 178 inamici invinsi. Scuza-ma ca joc acest joc si plici de aici, ca produci CO2 degeaba.

Uitati cum agariciul asta ne face pe toti prosti si rakanishu doarme-n adidasi
Am si mentionat in primul comentariu ca nu incerc sa-l acuz, am intrebat doar.
Dar din raspunsurile lui reiese ca am avut dreptate, inca o data ma repet, sa inteleaga si cei cu IQ ridicat..
Nu e nimic in neregula cu ban-ul luat de acel jucator, a incalcat regula.
Ideea e cum naiba i s-a dat ban la secunda, dimineata, intre orele 4-8 cand noi asteptam zile intregi sa ni se raspunda la un ticket.
Încă nu ai înțeles ca banul a fost dat la ora 11,adica după vreo 3 ore. Eu pun mai sus clar și o ții pe ta în continuare.
Nu ma mai mira nimic sincer...

Eu nu te trebuie sa fac nimic, in fata evidentei nu mai ramane nimic de spus.
 
Sus