Discutii libere !

Ioan Botezatorul

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Probabil de asta pupa in dos aici. Ori asta ori urmeaza sa ceara un imprumut.

gunoiu servarului iar esti pe aici ... atat joci si tu pe forum ca pe harta esti pasarica sau gugustuc de tomberon ?
apropo daca reuseai ceva cu green erai umflat in pene ca un papagal ce esti ... nu stiu cum de tot te agata lumea sa joci esti unica pasarica de pe servar care zboara din maracine in maracine ... carc car pierd semnalul dicchisiule
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
gunoiu servarului iar esti pe aici ... atat joci si tu pe forum ca pe harta esti pasarica sau gugustuc de tomberon ?
apropo daca reuseai ceva cu green erai umflat in pene ca un papagal ce esti ... nu stiu cum de tot te agata lumea sa joci esti unica pasarica de pe servar care zboara din maracine in maracine ... carc car pierd semnalul dicchisiule
Ai invatat sa dai atacuri fara scripturi sau de bun ce esti iti iei spion de la inamic?

Fata de logica de noob, puteam sa joc si sa imi vad de treaba, dar n-am avut absolut nicio problema in a juca si pe o harta cu asa dezavataj, cat s-a putut eu am jucat, pana sa piarda sate iulian mafia erai sub mine la sate luate de la inamici, cu de 3 ori mai multe sate.

Te invit sa ma saruti unde te pupa elite.
 
Scor reacție
0
Ma nu iti este rusine sa zici tu de scripturi ,ai uitat cand lansa`i de la botez pe 85 cu scripturi :))))))
Ce rost are sa avem spioni cand suntem coplayeri la voi pe conturi :))))))))))))))))))))))
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Ma nu iti este rusine sa zici tu de scripturi ,ai uitat cand lansa`i de la botez pe 85 cu scripturi :))))))
Ce rost are sa avem spioni cand suntem coplayeri la voi pe conturi :))))))))))))))))))))))
Ti-am mai zis ca de destept ce esti esti frumos. Eu la botez? Chiar depasesti orice prostie...

Dintre noi 2, eu nici nu mai tin minte cand am luat ban pentru asa ceva, botez e campion, tu pe aproape.

Accepta provocarea si lasa vrajeala. E o sansa buna sa iti speli rusinea de pe 79 si 85, macar botez saracul nu avea idee ce se intampla...tu doar ai crescut barbare si luat interne.

Ti-am mai zis ca mai bine taci sa nu dovedesti ca esti "frumos".
 
Scor reacție
0
Tinand cont ca te laudai pe aici ce mare player esti tu pe o harta 3vs1, nici nu ma astept sa nu intri de la egal la egal ;]

Tocmai de asta te-am si anuntat de pe acum, sa nu zici ca nu ai avut timp.

Arata-ne ce mare conducator si jucator esti, spala rusinea de pe 79

Esti mult sub nivelul meu sa ma cobor asa de mult...si timpul meu este mult prea pretios
 
Scor reacție
0
Ti-am mai zis ca de destept ce esti esti frumos. Eu la botez? Chiar depasesti orice prostie...

Dintre noi 2, eu nici nu mai tin minte cand am luat ban pentru asa ceva, botez e campion, tu pe aproape.

Accepta provocarea si lasa vrajeala. E o sansa buna sa iti speli rusinea de pe 79 si 85, macar botez saracul nu avea idee ce se intampla...tu doar ai crescut barbare si luat interne.

Ti-am mai zis ca mai bine taci sa nu dovedesti ca esti "frumos".

De frumos esti frumos tu de destept esti tot frumos!
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Esti mult sub nivelul meu sa ma cobor asa de mult...si timpul meu este mult prea pretios
Ca vrajeala de las =]]]]]]]]]]]]]]]]]]]

Chiar vorbeam cu cativa playeri azi daca ai curaj sa iti strangi void-ul si sa joci vs Roma.

Dovedesti ca n-ai uitat L79 si ca bataia doare.



Divino pe L87 cu 3k vs 1k: Mama daca intru iti arat cum se joaca, pacat ca nu ma lasa setarile sa mai intru.

Divino la provocarea lansata la cateva zile pe o lume noua: Nu am timp.


=]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]
 
Scor reacție
0
Ca vrajeala de las =]]]]]]]]]]]]]]]]]]]

Chiar vorbeam cu cativa playeri azi daca ai curaj sa iti strangi void-ul si sa joci vs Roma.

Dovedesti ca n-ai uitat L79 si ca bataia doare.

Voidul nu sunt eu sau nu este al meu,sa nu uitam ca pe l79 ai fugit ca o fata din aceea de moravuri usoare pe diferite pretexte in roma asa ca nu fura curent ca s-a scumpit si chiar nu iti permiti.
 

Ioan Botezatorul

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Ca vrajeala de las =]]]]]]]]]]]]]]]]]]]

Chiar vorbeam cu cativa playeri azi daca ai curaj sa iti strangi void-ul si sa joci vs Roma.

Dovedesti ca n-ai uitat L79 si ca bataia doare.
cel mai prost din curtea scoloi aveti dovada face pe papagalul vorbeste aici de o harta care el nu are nici o treaba a intrat ca o curva cu gura in pl pe harta asa cum stie el sa intre la fel si pe acest forum ... iesi acasa gunoi mic ca trece masina sa te ia
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Voidul nu sunt eu sau nu este al meu,sa nu uitam ca pe l79 ai fugit ca o fata din aceea de moravuri usoare pe diferite pretexte in roma asa ca nu fura curent ca s-a scumpit si chiar nu iti permiti.
Vrei sa iti pun printuri cu tine in care te rugam sa iei atitudine cu mizeria aia care ma injura pe forum si ai zis ca te doare in *** practic?

Eu zic sa te uiti pe discutia mea cu tine pe skype ca sa nu te fac de rahat si pe aici.

Pe 79 jucam la pp, tu singur m-ai activat pt ca ai lasat pe altii sa ma injure.

In rest, mars in cotetul din care ai iesit daca nu ai OO sa te bati de la egal la egal.

Imi dovedesti ca esti doar un las.
 

n00bSt3R

member
Scor reacție
0
Nu te mai plange atat cu 3 continente vs 1 continent si lasati gargara asta ieftina.

Harta a plecat de la 2k vs 2k. Nu e vina noastra ca ati pierdut pana s-a ajuns la 3k vs 1k. Asa e cand pierzi, la un moment dat ramai fara sate.

Deci gata cu vrajeala de 3 vs 1...
 

Ioan Botezatorul

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
dicsie paleta , dicsie paleta, dicsie paleta ... pac pac gunoierule ... basti ... dicsie gunoiu dicsie gunoiu ... la la la sa ma f... in gura ta la la la

iti mai cant ma papagalule ... danseaza
 

Ioan Botezatorul

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Vrei sa iti pun printuri cu tine in care te rugam sa iei atitudine cu mizeria aia care ma injura pe forum si ai zis ca te doare in *** practic?

Eu zic sa te uiti pe discutia mea cu tine pe skype ca sa nu te fac de rahat si pe aici.

Pe 79 jucam la pp, tu singur m-ai activat pt ca ai lasat pe altii sa ma injure.

In rest, mars in cotetul din care ai iesit daca nu ai OO sa te bati de la egal la egal.

Imi dovedesti ca esti doar un las.
tu niciodata nu ai jucat de la egal la egal nu mai abera gunoiule stai ascuns pe sute de conturi la fel ca alti si vb de "egal la egal " ptu pisamas pe tine de prefacut ordinar
 
Scor reacție
0
Vrei sa iti pun printuri cu tine in care te rugam sa iei atitudine cu mizeria aia care ma injura pe forum si ai zis ca te doare in *** practic?

Eu zic sa te uiti pe discutia mea cu tine pe skype ca sa nu te fac de rahat si pe aici.

Pe 79 jucam la pp, tu singur m-ai activat pt ca ai lasat pe altii sa ma injure.

In rest, mars in cotetul din care ai iesit daca nu ai OO sa te bati de la egal la egal.

Imi dovedesti ca esti doar un las.

Nu mai plage stai linistit
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Nu te mai plange atat cu 3 continente vs 1 continent si lasati gargara asta ieftina.

Harta a plecat de la 2k vs 2k. Nu e vina noastra ca ati pierdut pana s-a ajuns la 3k vs 1k. Asa e cand pierzi, la un moment dat ramai fara sate.

Deci gata cu vrajeala de 3 vs 1...
Tu esti redus mintal? Sau nu stii cand a zis divino ca intra si rupe harta? Adica acum cateva zile cand deja era 3k vs 1 k?

Cat am jucat la possession am luat mai multe sate ca voi toti care comentati pe aici, odata la mana.

Eu nu m-am plans ca de ce e harta 3vs1 si nici nu-mi pasa ca e asa si de ce e asa, nu m-am plans de nimic, doar am semnalat in ce conditii voia sa imi arate divino ca e jucator, si ca intra el dupa mine.

Invata sa faci niste diferente si deschide gura trebuie, nu doar ca sa dai niste vorbe pe forum.
 
Scor reacție
0
Tot o ti ca de cand ai intrat si tu, esti acolo de 1-2 luni, tot acum cateva zile, deja e plictisit forumul de "copy-paste -ul" tau. Mai schimba povestea :)).
 

n00bSt3R

member
Scor reacție
0
Tu esti redus mintal? Sau nu stii cand a zis divino ca intra si rupe harta? Adica acum cateva zile cand deja era 3k vs 1 k?

Cat am jucat la possession am luat mai multe sate ca voi toti care comentati pe aici, odata la mana.

Eu nu m-am plans ca de ce e harta 3vs1 si nici nu-mi pasa ca e asa si de ce e asa, nu m-am plans de nimic, doar am semnalat in ce conditii voia sa imi arate divino ca e jucator, si ca intra el dupa mine.

Invata sa faci niste diferente si deschide gura trebuie, nu doar ca sa dai niste vorbe pe forum.
Plangi prea mult si intelegi doar ce vrei. Marele dicsie pierde...ia cu gheata sa te racoresti si du-te mai departe daca nu mai joci aici, lasa cei ce joaca sa vorbeasca :)

Hai sanatate!
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Sus