Discutii libere L100 !

Tagmata

member
Scor reacție
0
Chiar ca da, nu ma asteptam sa dau de tine dupa atata timp si nu in contextul asta, dar, oricum, amuzant.
 

Tagmata

member
Scor reacție
0
Asa drag ti e de mine de vrei sa te iau in brate? O sa ne vedem pe harta la un moment dat, nu ti face griji. Hai sa lasam oamenii sa vb de 100 ca esti mai ceva ca o fata mare, orice discutie vrei sa acaparezi, esti neatins de multa vreme. :))
Eu am intrat sa l iau la misto pe debilul ala de scrie cu albastru, nici nu stiu de ce ti am dat mai multa importanta decat meriti. Numai bine pana la revedere!
 

LeuL BesTiaL

member
Scor reacție
0
Asa drag ti e de mine de vrei sa te iau in brate? O sa ne vedem pe harta la un moment dat, nu ti face griji. Hai sa lasam oamenii sa vb de 100 ca esti mai ceva ca o fata mare, orice discutie vrei sa acaparezi, esti neatins de multa vreme. :))
Eu am intrat sa l iau la misto pe debilul ala de scrie cu albastru, nici nu stiu de ce ti am dat mai multa importanta decat meriti. Numai bine pana la revedere!
Se pare ca nu doriți
să nu-mi mai pomeniti si sa nu-mi mai denigrați numele.
Hai sa facem o recapitulare. Pe lumea 92, ați insistat sa fim aliati ca v-a fost frica de JP.
V-am enunerat niște condiții de bun simt care sunt valabile fără sa fie pomenite.
1. Sa nu recrutați ceea ce concediez eu.
2. Sa nu faceți invitații din tribul meu.
3. Sa nu recrutați refugiați
4. Sa vorbiți respectuos
Voi ați încălcat înțelegerile de bun simt și am rupt alianță dacă nu s-a respectat. Apoi împreună cu JP ați trimis n circulare în tribul meu sa-mi denigrați numele cu minciuni și ați trimis invitații de recrutare alaturi de SquadX și aliații lor JP în ideea să rămân singur sa aveți o șansă sa-mi fie luate satele la atacurile organizate.
Eu sunt debilul? Eu sunt cu probleme? Eu as zice ca voi ar trebui sa corectați comportamentul dacă vreți sa sperați la altceva pe harta.
Nu sa plângeți ca nu vrea maram sa va fie aliata și sa o jigniți la numele tribului, numele jucătorilor sau al satelor ca, nu dorește sa facă ce ziceți voi.
Eu zic ca ar fi mai bine sa va vedeti de treaba voastra și sa nu mai treziți bestialul asa cum am scris la începutul profilului meu. Altfel înseamnă că o căutați și primiți ceea ce meritați, veti vedea doar albastru pe extern și nu veți avea liniște.
Cat despre notry visează ca-i Condorul.
La descriere zice asa pe undeva: :)

Le place să joace rolul de avocatul diavolului şi să ia parte la o ceartă bună.
 
Ultima editare:

H I G H M A N

member
Scor reacție
0

Inamici învinşi​

LocNumeTribÎnfrângere
1 Vndhl
203895_thumb
S.T.
4,95 Mil.
2 H I G H M A N
203665_thumb
Roma
4,07 Mil.
3 Darkz00R
203665_thumb
Roma
3,45 Mil.
4 danuivil
203665_thumb
Roma
3,18 Mil.
 

azakaru

member
Scor reacție
0
E de laudat ca ai facut inamici invinsi ca aparator prin tradare si a trebuit sa stea "prietenii" tai din noul trib sitter sa te apere? :)))
Da ce crezi prietene, ca Roma e AAO sa blindeze conducerea pentru fakeuri si sa-si bata joc de membrii tribului si sa-i lase fara def de granita?

Am luat un jucator in trib, jucam cu el... Triburile e joc de echipa, se joaca in echipa, nu in conducere.

Cu 4 nobili plasati pe sniper va mutam deful de pe jumatate de continent.
 

H I G H M A N

member
Scor reacție
0
E de laudat ca ai facut inamici invinsi ca aparator prin tradare si a trebuit sa stea "prietenii" tai din noul trib sitter sa te apere? :)))
Ce conteaza cine a stat pe cont ? S-a vazut ca ROMA are DEFF destul. SI inca s locu 2 la aparator.

Cum zice si @azakaru ROMA nu e AAO ! Sa faca alianta cu LEGEND, dupa sa le de-a backstab ca ei fac FUZIUNE cu HOOLS, dupa alianta cu ST pentru 10 locuri in tribu final =)))
 
Sus