moderator pentru o zi

  • Autor subiect DeletedUser184
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser184

observ ca pentru azi nu s-au depus candidaturi pentru functia "moderator pentru o zi" drept urmare nimeni nu va primi acest drept.

pentru sambata ii vom avea pe i0gina, nihilius si MichaelScofield
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

felicitari colegilor de-o zi de pana acum! S-a observat prezenta si promptitudinea lor. Personal, eu am avut doua zile mult mai lejere.
 

DeletedUser

eu una abia astept sa vad cum va fi...nu mi se pare deloc o treaba foarte grea...sa vedem cum vor decurge lucrurile totusi

ps: ma pregatesc...diseara cand ajung acasa ma apuc de citit regulamentul :D
 

DeletedUser

doar acuma? opa...te-am prins i0gina!
Asa, ca o constatare personala...weekendul e cel mai greu pe forum. Oamenii sunt acasa, unii "mai servesc", si daca va uitati pe topicuri, cele mai multe certuri sunt sambata si duminica.

Daca va fi asa si weekendul acesta...le doresc bafta colegilor de sambata!
 

DeletedUser

mater...nu cobi te rog :mad:...dc e vreo problema si nu stiu sa ma descurc, la tine apelez:D

ps: diseara o sa'l citesc in profunzime :-"
 

DeletedUser

nu cobesc, e doar o constatare. Iti pot dovedi cu topicuri si discutii deschise sambata si duminica, in care s-a postat intr-o nebunie si de obicei se ajungea la cearta.

Poti sa apelezi la mine, daca stiu, te ajut. Daca nu...apelezi mai sus. Daca reusesc sa ma enervez suficient sambata, inchid calculatorul sau aplic regulamentul dupa litera...cred ca toata lumea prefera prima varianta.
 

DeletedUser

pentru sambata ii vom avea pe i0gina, nihiulius si MichaelScofield

Ura..sunt moderator de o zi... super:rolleyes:
PS: lamine de data asta te iert ca mi-ai pocit nickul (nu stiu de unde ai scos ,,u'' ala, cred ca s-au inmultit literele intre ele:cool:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ura..sunt moderator de o zi... super:rolleyes:
PS: lamine de data asta te iert ca mi-ai pocit nickul (nu stiu de unde ai scos ,,u'' ala, cred ca s-au inmultit literele intre ele:cool:)

esti atat de variabil, domnu' nihilius (uff..greu e), si sunt literele atat de apropiate pe tastatura...ca mai greseste omu' ...asa-i infamule? :p:p:p
 

DeletedUser184

@nihilius - ce sa fii faci viteza - am editat textul - acum e mai bine?

am primit o amanare pentru functia de moderator de o zi din parte i0ginei.


ceilalti 2 prezenti si dornici de activitate sau amanati si voi ?
 

DeletedUser

Sunt dornic de activitate lamine, pregatit sa ma sacrific pe altarul forumului. :cool:
 

DeletedUser184

moderator pentru o zi : nihilius
perioada 26.07.08 - 27.07.08 ora 12:00
 

DeletedUser184

in urma verificarilor logurilor de administrare ale forumului am constatat ca unii moderatori de o zi, in loc sa se ocupe de bunul mers al forumului, au activitati care le depasesc responsabilitatile si care nu intra in atributiile unui moderator: verificarea superiorilor
si in al doilea rand verificarea informatiilor la care au acces inseamna o intruziune in viata privata a colegilor sai (moderatorul de o zi fiind considerat parte a grupului chiar si pentru o zi).

ca avertizare generala - logul se pastreaza - fiecare comanda este monitorizata - nu incercati sa faceti abuzuri ca nu rezolvati nimic.

informatiile din spatele cortinei sunt confidentiale - va recomand ca nu cumva sa le utilizati sau sa le transmiteti altor persoane caci riscati multe.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

in urma verificarilor logurilor de administrare ale forumului am constatat ca unii moderatori de o zi, in loc sa se ocupe de bunul mers al forumului, au activitati care le depasesc responsabilitatile si care nu intra in atributiile unui moderator: verificarea superiorilor
si in al doilea rand verificarea informatiilor la care au acces inseamna o intruziune in viata privata a colegilor sai (moderatorul de o zi fiind considerat parte a grupului chiar si pentru o zi).

ca avertizare generala - logul se pastreaza - fiecare comanda este monitorizata - nu incercati sa faceti abuzuri ca nu rezolvati nimic.

informatiile din spatele cortinei sunt confidentiale - va recomand ca nu cumva sa le utilizati sau sa le transmiteti altor persoane caci riscati multe.


moderator pentru o zi : nihilius
perioada 26.07.08 - 27.07.08 ora 12:00

Ciudata coincindenta ...

E cam offtopic ceea ce scriu eu aici, dar ca intrebare. Daca cel la care te referi, va folosi informatiile (care oricum nu au mare relevanta) in scop personal; informatii obtinute in perioada cat a fost moderator, e pasibil de vreo pedeapsa? Si daca da, pedeapsa va fi data ca unui moderator, sau ca unui simplu user?
 

DeletedUser

Daca cel la care te referi, va folosi informatiile (care oricum nu au mare relevanta) in scop personal; informatii obtinute in perioada cat a fost moderator, e pasibil de vreo pedeapsa? Si daca da, pedeapsa va fi data ca unui moderator, sau ca unui simplu user?
Sunt curios intr-o anumita privinta. In ce mod se poate spune clar daca acele "informatii" au fost folosite sau nu?
 

DeletedUser184

o sa va rog sa incetati cu orice discutie sau divagatie.
in cazul utilizarii informatiilor confidentiale se va aplica regulamentul si se poate duce pana la inchiderea unui cont pe forum sau chiar si in joc.
In ce mod se poate spune clar daca acele "informatii" au fost folosite sau nu?
nu cred ca se va putea afla daca au fost sau nu folosite.


anunt pe aceasta cale ca astazi - 26.07.2008 se incheie programul "moderator pentru o zi"
ultimul norocos a fost nihilius.

imi cer scuze pentru ceilalti doritori insa timpul, anumite persoane chiar, m-au facut sa renunt la aceasta idee.
le multumesc celor care au participat si si-au aratat dorinta de a participa si chiar au dorit sa faca ceva.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus