moderator pentru o zi

  • Autor subiect DeletedUser184
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Spor la treaba colegilor de-o zi! Acum vad ca deja si-au luat atributiunile in serios. Poate ne vedem in lista de moderatori mai tarziu :D
 

DeletedUser

Daca avem reclamatii impotriva "miciilor zei" ,unde le facem ?
Am voie sa ma iau direct de ei pe topicuri unde se baga in seama sau trimit mesaj ?
 

DeletedUser

Daca avem reclamatii impotriva "miciilor zei" ,unde le facem ?
Am voie sa ma iau direct de ei pe topicuri unde se baga in seama sau trimit mesaj ?


Se aplica acelasi regulament, indiferent de durata. "mic zeu", "zeu de o zi", samd, chiar nu are nici o relevanta.
Foloseste mesageria cu incredere ;)
 

DeletedUser

Sunt si eu curios , cand se incepe chestia asta cu moderator pt o zi ? sau deja a inceput ?
 

DeletedUser

Se aplica acelasi regulament, indiferent de durata. "mic zeu", "zeu de o zi", samd, chiar nu are nici o relevanta.
Foloseste mesageria cu incredere ;)

Domnule .... regulamentul cere ca atunci cand ai o plangere impotriva unui moderator sa folosesti sistemul de ticket.
Si vroiam sa stiu daca se aplica si in cazul "semi-zeilor".
Daca nu ma crezi, te sfatuiesc sa citesti regulamentul forumului pe care e clar ca nu-l cunosti.



Pe viitor te sfatuiesc sa taci atunci cand nu stii, mai ales cand imi raspunzi mie .... sunt un om rau si azi am un chef nebun de cearta si misto.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser184

Daca avem reclamatii impotriva "miciilor zei" ,unde le facem ?
Am voie sa ma iau direct de ei pe topicuri unde se baga in seama sau trimit mesaj ?

toate reclamatiile si parerile de bine/rau va rog sa mi le adresati mie - rog ca mesajele ce vor sosi (sper sa nu fie cazul) sa fie cat mai detaliate - sa contina un link catre mesajul compromitator.
 

DeletedUser

lamine a spus:
toate reclamatiile si parerile de bine/rau va rog sa mi le adresati mie - rog ca mesajele ce vor sosi (sper sa nu fie cazul) sa fie cat mai detaliate - sa contina un link catre mesajul compromitator.

Si daca sunt reclamati impotriva ta?:))
 

DeletedUser184

Daca se poate as vrea ca maine printre cei 3 sa fiu si eu.

ok - esti primul pe lista - mai astept inca 2

@ mater - da ce nu iti ajunge ca esti supermoderatoare ? :D

@ b3stialu - raspunsul meu se referea la moderatorii pentru o zi - eu nu sunt mderator pentru o zi drept urmare orice reclamatie la adresa mea se trimite pe mail la carmi@triburile.ro sau prin ticket.
 

DeletedUser

@ mater - da ce nu iti ajunge ca esti supermoderatoare ? :D

Nu, e super ca sunt supermoderatoare! :D dar poate daca ma port frumos ca moderatoare pentru o zi, ma faci si pe mine moderator...stii tu...Ca doar asa se recruteaza noile talente :D
 

DeletedUser

1.Cine sunt admini?
2.Cine incuie jucatori?
3.Cata materie prima iti trebuie sa faci nobil si prima data ce trebuie sa faci inainte sa faci nobilu?


imi raspund si mie ..sa vad .. daca merita ala care e moderator :d
 

DeletedUser

la intrebarile tale exista raspunsuri:
1. aici
2. adminii
3. sectiunea de Ajutor din joc.

Pana atunci:
2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil asupra posturilor foarte scurte si fara relevanta.
2.4. Pentru a evita repetarea argumentelor, mai ales in cazul discutiilor lungi, va sugeram ca intotdeauna sa cititi intregul topic inainte de a posta un raspuns. Înainte de a posta un topic nou, folositi functia de cautare pentru a va asigura ca nu exista un topic asemãnãtor.
4.1. Unele sectiuni au reguli specifice. Va rugam sa le cititi inainte de a posta.
 

DeletedUser

Domnule .... regulamentul cere ca atunci cand ai o plangere impotriva unui moderator sa folosesti sistemul de ticket.
Si vroiam sa stiu daca se aplica si in cazul "semi-zeilor".
Daca nu ma crezi, te sfatuiesc sa citesti regulamentul forumului pe care e clar ca nu-l cunosti.



Pe viitor te sfatuiesc sa taci atunci cand nu stii, mai ales cand imi raspunzi mie .... sunt un om rau si azi am un chef nebun de cearta si misto.


Daca incercai sa citesti cu atentie, exact asta era sensul raspunsului.
Indiferent de durata de moderare, regulamentul se aplica la fel.
Regulamentul cred ca il cunosc mai bine decat iti inchipui tu. ;)

Daca ai chef de cearta si misto, indiferent de motive, incearca sa te adresezi prin mesageria privata. Sau, poti continua aici in acelasi stil, cu riscurile de rigoare.


PS: Multam de sfat, dar incearca sa le aplici initial pe tine
 

DeletedUser

IMI CER SCUZE.Toata ziua am avut probleme cu netul,daca mai am dreptul de a face asta o zi va rog sa imi spuneti
 

DeletedUser11196

salutare eu cunosc tot regulamntul aproape toti admini (90%) bb-codes toate (ba chiar am si depus un ticket catre admini caci au uitat un bb-codes,
as dori sa fiu moderator pt. o zi.
 

DeletedUser184

moderatorii de astazi sunt:

1. regele 1
2. lord-light
3. rockgirl

perioada de "proba" 23.07.2008 ora 11 / 24.07.2008 ora 11

ps.: astept inscrieri pentru lista de maine - pana acum pe lista de maine sunt helyas si wolfsking
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus