moderator pentru o zi

  • Autor subiect DeletedUser184
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser11086

As dorii si eu sa particip aici ... pentru a fi moderator pentru o zi ... fiindca oricum as dorii sa fiu moderator dar asta ramane de vazut .
 

DeletedUser

Cred ca pentru a deveni moderator trebuie mai intai sa ai un cazier curat, ca sa zic asa, apoi iti trebuie putin echilibru, sa stii sa te stapanesti, sa-ti recunosti greselile, sa cunosti limba romana.
 

DeletedUser

cred ca indeplinesc toate conditiile:)nu am antecedente...cunosc limba romana..stiu sa admit ca am gresti si sa imi cer scuze
 

DeletedUser

cumva ideea cu moderator pt o zii a picat?nu s-a mai zis nimic...s-a zis la inceput...a urmat o lista de inscrieri si cam atat
 

DeletedUser184

buna dimineata :D
am incheiat perioada concediului drept urmare sunt "disponibil" pentru a incepe acest mic proiect.

Activitatea moderatorului pentru o zi:
- mentinerea "ordinii si disciplinei" pe forum alaturi de ceilalti moderatori
- inchiderea temelor in sectiunile unde se cere acest lucru (exemplu Triburi si membri)
- indrumarea jucatorilor catre anumite sectiuni in caz de nevoie

Drepturi:
- avertizarea verbala a utilizatorilor acestui forum
- acces in 90% din forum
- drepturi pe toate sectiunile

Perioada de desfasurare
- 24 ore de la momentul "instaurarii" in aceasta functie

Atentionare -
Va recomand sa nu abuzati de functie caci imi asum dreptul de a va aplica sanctiuni - de la caz la caz - si chiar excluderea de pe forum.
de fapt nu are rost sa o mai lungim - azi se vor "instaura" in functie 3 persoane - se ofera careva?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser184

lord-light sparge gheata - inca 2 pe ziua de azi - asta daca vreti :D

@lord-light -pentru lamuriri si explicatii te astept pe privat.
 

DeletedUser184

de ce nu ? - aceasta functie pentru o zi este disponibila pentru oricine :D

- al doilea inscris - psycho dad :D - inca unu care se mai ofera ? :D
 

DeletedUser184

cei 3 moderatori pentru o zi sunt:

1. lord-light
2. psycho dad
3. DarK AngeL 00

perioada de "proba" 22.07.2008 ora 11 / 23.07.2008 ora 11

atentie - nu abuzati de aceasta functie - in cazul unui abuz riscati sa fiti exclusi

@lord-light - exista posibilitatea ca in urma acestui "proiect" sa selectam 1 sau mai multi pentru o functie permanenta pe forum - totul depinde de modul in care iti exerciti acest drept.
 

DeletedUser

Cu antecedentele mele penale nu prea am sanse. :D Dar mai stii. :p

Tare mult as vrea sa vad cum un moderator de o zi da un avertisment unui mod permanent daca greseste. :D
 

DeletedUser184

theduke :D nu vei putea sa dai sanctiuni :D - crezi ca nu am analizat situatia pe toate partile ? :D moderatorul de o zi are drept de inchidere posturi, stergere, mutare in diverse sectiuni, raporteaza acolo unde considera el ca se incalca regulamentul.

si ca sa iti raspund la ceea ce ai zis - posibil si tu daca vrei =)) ca oricum nu vei putea face mare lucru.

masurile de precautie au fost luate - nu dorim sa lasam lupul paznic la oi :D
 

DeletedUser

Am vrut sa zic avertisment verbal :D .

Pot sa imi mai fac cativa "prieteni" =)) . Ii fac eventual probleme sitterului :( .

Nu prea cred ca as avea rabdare cu nebunia de aici. :p As putea incerca totusi, dar sa nu mire pe nimeni daca dupa cateva ore o sa zic luati-mi drepturile ca m-am saturat de nebuni. :p Am zis ca decat sa imi fac eu nervi, la primele semne ca as putea sa ma enervez daca nu pierd nimic aleg solutia cea mai simpla si anume plec eu.

Stiu ca unii pradatori vaneaza doar cand le e foame, nu stiu daca si lupul se incadreaza aici sau vaneaza si de dragul de a vana. Daca ar vana doar atunci cand i-ar fi foame teoretic ai putea sa il lasi paznic la oi daca il hranesti bine :D .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus