moderator pentru o zi

  • Autor subiect DeletedUser184
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

lamine a spus:
@ b3stialu - raspunsul meu se referea la moderatorii pentru o zi - eu nu sunt mderator pentru o zi drept urmare orice reclamatie la adresa mea se trimite pe mail la carmi@triburile.ro sau prin ticket.


Scuze nu mi-am dat seama ca te refereai doar la moderatori pentru o zi :D. Felicitari celor trei castigatori cred ca va veti descurca:p si imi cer scuze din nou lui lord-light si regele1 nu stiam ca fac parte din cei 3.
 

DeletedUser

Va rog sa nu va certati aici. Lasati curat, sa vada lamine candidaturile
 

DeletedUser

Ai dreptul si optiunea de a face sondaje chiar daca nu esti moderator. Asa ca nu vad ce te opreste. Tousi, ideal e sa fie de interes general.
 

DeletedUser

din partea mea...deschide topic...lamine?
Haideti sa facem un sondaj dupa o saptamana de moderatori de o zi...team-ul isi formeaza o parere pana atunci, sa vedem ce spun si utilizatorii.
 

DeletedUser184

@regele 1 da ai dreptul sa faci sondaj

@nihilius - cred ca vrei sa te articulez cu un avertisment - aceasta sectiune este adresata persoanelor ce doresc sa testeze functia de moderator - sectiunea nu se adreseaza celor ce doresc sa discute despre prezenti sau fosti moderatori.

va recomand la toti sa incetati cu "ciupelile" la adresa unor persoane ce au facut sau fac parte din echipa de moderare a acestui forum - sa fim intelesi totusi fiecare a facut cat a putut si fiecare greseste in viata.

si acum vine culoarea rosie care ii place lui nihilius

incepand din acest reply orice discutie ce nu se incadreaza topicului va primi pedeapsa maxima - nu exagerati ca eu nu glumesc - dau si ban pentru 2 saptamani daca nu luati aminte - si ca adaugire - nu veti primi clementa daca calcati pe bec
 

DeletedUser

Ai dreptul si optiunea de a face sondaje chiar daca nu esti moderator. Asa ca nu vad ce te opreste. Tousi, ideal e sa fie de interes general.

Ciudat , pana acum nu am vazut optiunea... ( nu deschid prea des topicuri )

Si de asta am intrebat (ca sa nu fac ceva prostie sau abuz)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

BlooM Regele1 se referea (cred) la un sondaj de opini in care poti sa votezi, ceea ce nu poti crea daca esti doar user pe forum.
 

DeletedUser

Va multumesc pentru aceasta experienta interesanta de "moderator pentru o zi".A fost extrem de interesant sa vad care e treaba moderatorilor.Desi,stiu ca un moderator are mult mai multa treaba decat "moderatorul pentru o zi".Daca este vreodata nevoie de un moderator puteti conta pe mine
 

DeletedUser

Si pentru mine a fost o experienta minunata.Am aflat mai multe lucrusi despre forum , am facut un sondaj si am vazut ca posturile si topicurile sterse le pot vedea moderatorii chiar daca sunt sterse.
Si daca este vreodata nevoie de moderatori puteti conta si pe mine.
 

DeletedUser184

observ primele mesaje de bine de la fosti utilizatori ce au avut acel drept de "moderator de o zi" - exceptand incidentul de azi parese a fi ok totul - sper sa nu ma insel.
@lord-light - te-ai descurcat ok cu toate ca nu ai avut incidente grave
@regele 1 mai ai de exersat putin - cred ca nu ti se potriveste aceasta functie.
 

DeletedUser

Va multumesc pentru aceasta experienta interesanta de "moderator pentru o zi".A fost extrem de interesant sa vad care e treaba moderatorilor.Desi,stiu ca un moderator are mult mai multa treaba decat "moderatorul pentru o zi".Daca este vreodata nevoie de un moderator puteti conta pe mine

subscriu... mi-e lene sa scriu mai mult... dar lord light are dreptate... a fost interesant... si Thanks >:D<
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus