TribalWars.net. World 9.

DeletedUser

am crescut dar am pierdut 3 conturi din vina unor baietzi care mi-au "gasit" nuj unde parola si mi-au schimbat-o!!I-am luat de gat si tot nu mi-au dat-o!!
am mai avut si bossoid si pestisor si toate mi-a furat un tampit parola!!Ca are nuj ce program sa intre la altu in calc si eram activ pe triburile!

3 conturi ?!? Woot?! Omule, puteai sa o recuperezi ori prin Parola uitata ori prin Ticket la ADMINI.
Doamne, nici eu nu sunt asa de noob :eek:
Sorry pt ca sunt offtopic, dar asta se da mare ca joaca de 4 ani triburile.ro si triburile.ro a aparut in aprilie 2007, si 2. il cunoaste cineva de aici pe bossoid sau pestisor? Au fost cumva jucatori mari? Nu prea cred, pentru ca nu am auzit aceste nume pe aici.
 

DeletedUser

trebuie sa recunoasca minciuna ca ori ce ar zice isi inrautateste situatia.
 

DeletedUser

logic ca nu erau prosti in asa fel incat sa nu schimbe si emailul !!!
 

DeletedUser

Atunci trebuia sa te duci pe vechiul mail si acolo aveai un mesaj in care te intreba daca vrei sa iti schimbi adresa de mail.Tu dadeai pe nu si iti ramanea asta.Apoi dadeai parola uitata si gata.
 

DeletedUser

Noobismul asta..

REGELE1 dai diploma de noob cu shmanglovski...
domnule Andrei, data viitoare inainte sa te joci, citeste fiecare cuvintel din Ajutor, FAQ, si Forum. Ok?:mad:
 

DeletedUser

nu mai bine ramanem la subiect ?

fiecare care se ofera e verificat ce a facut pana acum pe tribal inainte de a decide ceva. Nu o sa incredintez conturi la orice doritor doar pt ca vrea.
 

DeletedUser

smokefield, imi cer scuze de off-topic.

Dar.... andrei rusu, du-te la culcare. Cu gogosi de astea prezinta-te in alta parte.
Eu sunt prezent pe Triburile.ro inca din Beta si din cate tin minte a aparut in 2007 (aprilie).
 

DeletedUser

smokefield, imi cer scuze de off-topic.

Dar.... andrei rusu, du-te la culcare. Cu gogosi de astea prezinta-te in alta parte.
Eu sunt prezent pe Triburile.ro inca din Beta si din cate tin minte a aparut in 2007 (aprilie).

martie de fapt :) in aprilie a aparut l1 :)
 

DeletedUser

V-as ruga sa reveniti la subiectul initial al acestui topic si anume gasirea de jucatori romani pentru w9.
 

DeletedUser

As putea da Web Browser-ul meu special pentru TW in varianta Premium (Cu mai multe functii) celor din tribul de pe w9 daca ma accepta:D
 

DeletedUser

tu ce zici ca noi nu am auzit de tribalwar enhancer sau greasemonkey ? ;) cand ai 500 sate tot premium e taticu lor.
 

DeletedUser

au inceput sa inchida din conturile cu sitter permanent?au vreun termen?
 

DeletedUser

adica ce vrei sa zici ?

Jul 27,2008 06:46

Let us remind you that we do not allow permanent sitting. It has been more then two months since our revision and update of the rules on sitting. We are treating all accounts that are permanently sat as multiple accounts.
» more

ultimul anunt de pe pagina de login


apropo>aveti vreo relatie cu K47?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Jul 27,2008 06:46

Let us remind you that we do not allow permanent sitting. It has been more then two months since our revision and update of the rules on sitting. We are treating all accounts that are permanently sat as multiple accounts.
» more

ultimul anunt de pe pagina de login


apropo>aveti vreo relatie cu K47?

Me K27 :( .....
 

DeletedUser

As vrea sa mentionez ca nu e vanzare de conturi si nici adunare de binefacere. NU toti cei care s-au oferit vor primi, doar cei care dupa o minima verificare a ceea ce au facut pe tribal pana acu si arata ca pot juca pe conturile alea bine vor fi luati in considerare. Voi da raspunsuri tuturor celor care s-au oferit, dar nu toate vor fi ..Ok !.

pentru mine nu e graba, pot sa astept sa vad cine mai doreste...

noroc.
 
Sus