TribalWars.net. World 9.

DeletedUser

E server international - nu ar avea cum sa existe bonus de noapte...

Cam putini doritori - speram in o participare mai mare..avand in vedere ca W9 e poate singuru server international in momentu de fata unde romanii pot castiga.

ti-am zis ,trebuie sa o faci mai agresiv ,sa zici cate pct are conturile acelea si probabil va mai creste numarul doritorilor,altfel putini te baga in seama
 

DeletedUser

World 9 e inchisa de mult.

Nu conteaza punctele - ca sunt conturi gandite pt diferite joburi. Am si conturi mari si conturi de basheri. Deci nu ma intereseaza o persoana care vrea sa joace acolo doar pt ca are cont mare. De fapt chiar as prefera sa stea departe de oferta mea.
 

DeletedUser

Daca lumea e inchisa atunci trecema pe lista !(Daca nu mai trecut inca ca nu imi mai imi amintesc )

Daca e inchisa atunci ma voi uita la ea pe twplus sa vad cum sta treaba.

Edit :vad ca dominati jumatate din lume.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

joc si eu World 9 , dar cunosc putini romani !

Intradevar , intru mai rar pe cont dar merge treaba :)
 

DeletedUser

Ia dami detalii pe privat :)

timp am .. sa vedem cum pot fi de ajutor :)
 

DeletedUser

buna

AS vrea sa ma inscriu si eu, invat repede si am ceva idee deoarece joc cam de jumatate an!
daca vrei mai multe detalii intreaba-ma!
 

DeletedUser8319

pe lumea 9 acolo chiar azi am intrat nu este inchisa!!!!!

eu joc shi sunt intr-un trib in care sunt romani:p:p am intrat totzi in aceasta zii vrem sa cucerim o parte din acea lume !!!

dovedim shi noi ca ROMANI pot!
 

DeletedUser

Ji yo!

Salut!Joc de aproximativ 4 ani triburile si sunt destul de experimentat!!As vrea si eu sa intru aici si sa facem ceva impreuna!Se la aratam astora ca romanii sunt mai tari!!
Eu joc doar pe lumea 1 si 3 daca doriti sa renunt la o lume voi renunta la 3 ;)

Joc tot cu nikul Andrei Rusu!!
Si stiu foarte bine limba engleza!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Salut!Joc de aproximativ 4 ani triburile si sunt destul de experimentat!!As vrea si eu sa intru aici si sa facem ceva impreuna!Se la aratam astora ca romanii sunt mai tari!!
Eu joc doar pe lumea 1 si 3 daca doriti sa renunt la o lume voi renunta la 3 ;)

Joc tot cu nikul Andrei Rusu!!
Si stiu foarte bine limba engleza!

de 4 ani triburile.ro ?! LOL, triburile.ro a aparut in aprilie 2007, loser mincinos!
.... ce sa mai zic?
 

DeletedUser

andrei rusu
Puncte: 5.273
Rang: 9350
Trib: GT

Sate Coordonate Puncte
Phoenix 1 606|117 3.548
Phoenix 2 607|119 383
Phoenix 3 609|116 559
Phoenix 4 606|119 300
Phoenix 5 607|117 483

4 ani si doar 5.000 puncte ?

Si pe lumea trei :

andrei rusu
Puncte: 216
Rang: 13823
Trib: ~OFT~

Sate Coordonate Puncte
Phoenix Bird Level One 888|272 216

Patru ani si doar 200 puncte ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ha ha =))

Am zis aproximativ...nu mai jtiu sigur...!!!Si nu prea cred ca are cum sa se deschida in 2007!!Joc pe lumea 1 si 3 ... si sunt aja de mic nu ca joc de devreme =)) daca ejti mic nu inseamna ca joci de acum...poate insemna si ca ai pierdut satul/satele!!Si am pierdut pana acuma cand am intrat in GT si sunt pe continentul meu!!
Iti zic yo ca nu are cum sa se fi deschis in 2007 triburile!!
 

DeletedUser

Am zis aproximativ...nu mai jtiu sigur...!!!Si nu prea cred ca are cum sa se deschida in 2007!!Joc pe lumea 1 si 3 ... si sunt aja de mic nu ca joc de devreme =)) daca ejti mic nu inseamna ca joci de acum...poate insemna si ca ai pierdut satul/satele!!Si am pierdut pana acuma cand am intrat in GT si sunt pe continentul meu!!
Iti zic yo ca nu are cum sa se fi deschis in 2007 triburile!!

Sa vina un moderator sa ii explice domnului Noob ca triburile.ro a aparut in 2007 va rog frumos.:mad:
 

DeletedUser

Daca joci de demult si ai doar atatea puncte inseamna ca nu sti sa cresti un satuc.:))
 

DeletedUser

am crescut dar am pierdut 3 conturi din vina unor baietzi care mi-au "gasit" nuj unde parola si mi-au schimbat-o!!I-am luat de gat si tot nu mi-au dat-o!!
am mai avut si bossoid si pestisor si toate mi-a furat un tampit parola!!Ca are nuj ce program sa intre la altu in calc si eram activ pe triburile!
 

DeletedUser

si de atunci nu mai stiu nimic de conturile alea!!Nu erau pe 1 adica nici nu mai stiu pe ce lume erau :mad:
 
Sus