TribalWars.net. World 9.

DeletedUser

Pai ai putea sa nu ne mai tii in sah si sa ne dai la unii dintre noi raspunsuri! cred ca asa ar fi bn indiferent de raspuns!
 

DeletedUser

fiecare isi primeste raspunsul prin PM. avand in vedere ca sunt destui care vor, si trebuie cat de cat sa ii verific sa vad ce si cum..nu va grabiti. merci de intelegere.
 
Scor reacție
209
au inceput sa inchida din conturile cu sitter permanent?au vreun termen?

Zilele astea am aflat si eu ca s-a modificat regulamentul cu privire la perioada de sitter pe tribalwars asa ca l-am recitit.
Un cont poate fi tinut pe sitting pana la 120 de zile.
Daca esti sitter la cineva de 60 de zile,dupa aceasta perioada nu mai poti ataca,accepta oferte la targ sau trimite sprijin.
Dupa 120 de zile cred ca il baneaza,asta daca nu ai reusit sa dai satele in trib. Cine nu se intoarce in 3 luni sigur nu se mai intoarce :D.
 

DeletedUser

pe masura ce am decis ce sa fac, am reusit sa vad ceea ce ofera candidatii..am trimis si mesajele. poate unii se asteapta sa mearga mai rapid treaba..dar eu nu ma grabesc si nici nu am asa mult timp la dispozitie.

merci de intelegere.
 

DeletedUser

pe masura ce am decis ce sa fac, am reusit sa vad ceea ce ofera candidatii..am trimis si mesajele. poate unii se asteapta sa mearga mai rapid treaba..dar eu nu ma grabesc si nici nu am asa mult timp la dispozitie.

merci de intelegere.

la mine tot nici un raspuns? atat de complex sunt? sau ai uitat?
 

DeletedUser

nu am uitat - unele din conturi au avut propritearii in vacanta si astept sa se reintoarca.
 

DeletedUser

Cautarea de noi jucatori doritori sa arate ce pot pe un server puternic incepe din nou. De data asta voi lista toate conturile care le am de dat (aproape :) ) si voi explica pe scurt situatia lor. Doritorii vor trebui sa consulte

http://www.twstats.com/en9/

si sa candideze pt contul care cred ei ca se potriveste cel mai mult cu ceea ce vor. Razboi avem cu toata partea de vest/sud-vest si ceva nord vest.

Conturi disponibile :

1. marian74 - in mijlocul dusmanilor. Cont foarte important si care prezinta cea maimare provocare pt un jucator bun. Nu ajunge sa stii doar bazele jocului - trebuie sa fii foarte bun in aparare (si asta nu inseamna doar sa ai satele pline de defence si sa astepti sa pice atacurile :) ). 800.000 pct

2. barkais - sate safe si sate aproape de inamic. cont care trebuie folosit la potential maxim - atc/defence. 1.7 mil pct

3. absolutenocomment - cont safe. departe de inamic. de folosit in principal ca suport. trebuie sa creasca zonal. 800.000pct

4. ilcri - cont safe. nu foarte departe de dusman. atac+defence. 700.000 pct

5 manau69 - cont safe. atac+defence. 1.5 mil pct. inca nu e sigur ca e disponibil

6. enderpl - safe. departe de dusman. in principal ca support pt prima linie. 2.5 mil pct

7. katan - cont bine pozitionat. utilizat ca atac+defence. 2.2mil pct

momentan astea sunt disponibile.

multumesc.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

un jucator de TW bun si activ. care stie sa joace in echipa si care nu pleaca la greu. care colaboreaza cu colegii si nu abandoneaza jocu fara sa zica nimic. nu cred ca e mult..:)

ah..am uitat - un cec micut in contu meu DFG1345167AH3573DTP. banca TWnet filiala W9. ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

hai sa ramanem ontopic. am nevoie de jucatori buni pe conturile respective. sper sa gasesc macar cativa carora le plac provocarile si TW.
 

DeletedUser2821

Daca aveam timp luam contul ala in mijlocul dusmanilor dar nu prae am timp :((
 
Sus