M.T. si O.S.

DeletedUser7272

eu zic cel mai bine sa nu il bagi in seama ! Iarta`l doamne ca nu stie ce face..
 

DeletedUser

BLiTz92 a spus:
eu zic cel mai bine sa nu il bagi in seama ! Iarta`l doamne ca nu stie ce face..
Da! Vad ca e suta la suta cu aia din M.T., chiar daca nu are sate! Are ceva inamici invinsi, eh, e ok!
Nu stiu care e faza cu ``hai sa ne laudam! Cand ii vom depasi oare vor mai posta asa?
 

DeletedUser

aoleuuu da cei cu balamucu asta aici :mad:??nu intru de 3 zile si ma apuc de citit o gramda de pagini pline de cearta si de magari si de reprosuri si etc.Voi chiar nu stiti sa va opriti sau va place sa va certati:mad: ?aici e mt vs os da in loc sa va laudati adik sa fiti prieteni si bv ma ala de mt ca miai luat un sat sau invers :Dva certati aici...nu imi place cearta da ce ii aici ma face ca nu are nici unu rost sa mai intri si sa citesti aiurea.....dusmani in joc acolo unde culoare rosu aprins iti spune unde sa ataci dar nu aici va atacati la persoana....si ma refer la lizard care tot timpu pune paie pe foc ...mai STOP pune si tu alceva aici o statistica ca neati luat 1000 de sate sau mai stiu eu....nu tot topicuri de cearta....ca si in realitate se foloseste metoda spionilor ,recrutarilor sau mai stiu eu orice cale de a invinge un adversar....si acum aici pe forum nus de partea mt ...sunt in joc acolo unde sprijin si atac cu ei ...dar aici prieten cu toti:)
 

DeletedUser

nu am citit toate cele 29 de pagini dar sa va spun ceva .. MT a facut la fel si cu AFO .. ne'a trecut la dusmani fara sa ne anunte .. cica ne'au trecut doar din cauza ca avem alianta cu DHMB .. plus de asta nici macar nu ne'au anuntat ..

Si acuma cand ii atacam se intampla un lucru ciudat ...


am postat la Triburi şi membri >>> probleme bonus de noapte ... dati'va cu parerea si acolo pt ca sunt ff curios daca intelege cineva ceva...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Side 1: O.S.

Side 2: M.T. L³T

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 14
Tabăra 2: 8
Diferență: 6

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 140,395
Tabăra 2: 82,395
Diferență: 58,000

image.php


-----

dupa mult timp O.S. are parte de statistici bune in razboiul cu M.T. si speram sa fie cat mai multe de acum! :)
 

DeletedUser

poi 48 de ore e un timp prea scurt...

eu te-ntreb asa: cate atacuri full de atac v-ati rupt in medie pe sat ?

50 !?

si mai am o intrebare :D ... park o.s. era tribul care nu facea alianta si pna-uri si-si dorea numai razboi ... acum paremise k aveti la dusani numai M.T. si academia ... deci practic singurele sate care le luati sunt de la noi :O... asta nu e prea **,...

o sa se vada in timp care va avea de castigat ... o.s. cu un razboi sau m.t. cu 9 razboaie active :D

last edit : un alt amanunt interesant ar fi clasamentul ep k 54 ... continentul principal al o.s. :
Rang Porecla Puncte Sate
1 O.S. 20,06 Mio. 1.965
2 M.T. 4,63 Mio. 445


sa vedem cum evolueaza si aici situatia.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7039

ei recruteaza oameni ...niciodata oamenii se roaga de ei sa intri in MT.........jalnic


@RegeleThomas, Alexutzu29:

Var rog insistent sa imi dai o invitatie in M.T. !

Si mai am o lista de prieteni care isi doresc sa vi se alature.. Daca nu cerem prea mult, ar putea sa vina si ei?
 

DeletedUser1969

@RegeleThomas, Alexutzu29:

Var rog insistent sa imi dai o invitatie in M.T. !

Si mai am o lista de prieteni care isi doresc sa vi se alature.. Daca nu cerem prea mult, ar putea sa vina si ei?

ce imi place de tine radule cum postez si eu din an in pasti aci .....poc si tu...chear asa de rau te-am ingrozit?:)))))
 

DeletedUser7039

BURNDOMINATION a spus:
ce imi place de tine radule cum postez si eu din an in pasti aci .....poc si tu...chear asa de rau te-am ingrozit?))))

Hehe..

Fac eu cumva si iti ciupesc un sat si tie..:p
 

DeletedUser

Ce atata tam-tam? E clar ca Rhadookoo e cu M.T.!!! Dupa manevrele ce s-au facut!
P.S: Rhadookoo...hai...:( ataca-ma...la persoana!
 

DeletedUser7039

Stracraftbroodwar a spus:
Ce atata tam-tam? E clar ca Rhadookoo e cu M.T.!!! Dupa manevrele ce s-au facut!
P.S: Rhadookoo...hai... ataca-ma...la persoana!

Pai da, sunt cu M.T., normal!

Pe tine nu te-as ataca niciodata la persoana!
Fata de tine am un mare regret, si anume acela ca nu am putut sa iti ofer ceaa ce O.S. iti ofera acum.. Imi pare rau ca nu m-am putut ridica la nivelul pretentiilor tale.. Meritai altceva si acum ma bucur ca ai capatat!

Bafta multa, al tau, zic eu prieten, Rhadookoo!
 

DeletedUser

Pe bune ca m-ai miscat acum! Iesirea mea din IMMO stii cui se datoreaza si mai mult ai vazut ca am iesit cand IMMO statea bine in zona! Imi inchipui gustul amar pe care l-ai avut la iesirea mea! Oricum...cu ala ma voi rafui personal, chiar daca nu mai e in IMMO! Chiar daca intra la aliati...
Cat despre M.T., ... nu stiu ce sa zic...dusmani...atat!
 

DeletedUser

poi 48 de ore e un timp prea scurt...

eu te-ntreb asa: cate atacuri full de atac v-ati rupt in medie pe sat ?

50 !?

si mai am o intrebare :D ... park o.s. era tribul care nu facea alianta si pna-uri si-si dorea numai razboi ... acum paremise k aveti la dusani numai M.T. si academia ... deci practic singurele sate care le luati sunt de la noi :O... asta nu e prea **,...

o sa se vada in timp care va avea de castigat ... o.s. cu un razboi sau m.t. cu 9 razboaie active :D

last edit : un alt amanunt interesant ar fi clasamentul ep k 54 ... continentul principal al o.s. :
Rang Porecla Puncte Sate
1 O.S. 20,06 Mio. 1.965
2 M.T. 4,63 Mio. 445


sa vedem cum evolueaza si aici situatia.

:) da alexutzu mami, ai dreptate! O.S. lupta doar cu M.T. ... nu a avut mai multe razboaie. asta e singurul razboi pe care il poarta de la inceputul lumii.

parca ziceai ca esti un om cu carecter?

uiti cand ai facut aliante pe toate fronturile si tot ce era in jurul nostru era rosu si aliatul vostru? uiti de perioada immo in nord, one in est, phx si mt in vest si mt in sud? ghici ce? nu ti-a iesit manevra si noi tot aici suntem! :D

sau sa uitam de inamicii O.S. de pana acum? imi amintesc un post al unui jucator neutru care zicea ca O.S. stie doar sa-si faca inamici si acum tu postezi ca O.S. nu are inamici sau nu lupta pe mai multe fornturi.

dar dupa cum spuneam vanitatea e pacatul meu preferat (ca sa-l citez pe drac) motiv pt care o sa picati si o sa picati mai repde decat va asteptati. esti infumurat si te crezi perfect, motiv pt care nu accepti si nu vezi problemele voastre, lucru care e bun pt noi.

O.S. doar cu M.T. a iesit in pierdere pana acum si asta o arata statisticile si iti pot confirma si liderii triburilor inamice... dar gici ce? acum va stim punctele voastre slabe!

in momentul de fata O.S. are la inamici doar pe M.T. si academia ceea ce inseamna ca voi sunteti preocuparea noatra pricipala. tot ce e neutru (adica nu e aliat sau pna ca sa nu zici ca nu am spus clar) poate fi atacat la fel de bine si sti si tu asta... ca doar ne citesti circularele, circulare pe care mi le trimiti ca sa-mi arati cum ai tu acces la info in O.S. ;)

asa ca micutule alexutzu, cel cu experienta de viata vasta pt varta lui (doar asta imi spunea in mesaje), recunosc: O.S. are alianta cu toata harta! O.S. nu mai cucereste alte sate! O.S. trimite doar 50 de atacuri full pe M.T.! O.S. are doar o zi mai buna! la noi in trib e naspa! toti vor sa tradeze si sa vina la voi! nimeni nu o sa va atace din alte triburi si M.T. nu o sa pice!

hai sa dam delete la cont! :D

LizardKing

ps: se strange latul!
 

DeletedUser

.............



Side 1: M.T.

Side 2: O.S.

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 90
Tabăra 2: 76
Diferență: 14

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8
Tabăra 2: 4
Diferență: 4

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 900,190
Tabăra 2: 750,852
Diferență: 149,338

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 83,192
Tabăra 2: 42,677
Diferență: 40,515

image.php
 

DeletedUser

daca picam sau nu ramane de vazut .
important e sa jucam si sa ne simtim bine .
voi ati facut aliante/pna cu toti vecinii (poate lms si phx daca mai exista ..)

oricum nu-i problema . noi ne simtim bine asa . si ai sa vezi ca statisticile astea sunt doar temporare . voi ati atacat , dar uitati ca fiecare actiune are o reactiune , deci urmeaza un contraatac .

"sau sa uitam de inamicii O.S. de pana acum? imi amintesc un post al unui jucator neutru care zicea ca O.S. stie doar sa-si faca inamici si acum tu postezi ca O.S. nu are inamici sau nu lupta pe mai multe fornturi."

o.s. stia sa joace la intensitate maxima . dar acele vremuri au trecut ... probabil timpul si rutina au facut sa nu mai puteti duce razboaie multe , dar asta se intampla peste tot .

stii si tu prea bine de la spionul vostru ca m.t. e in restructurari , dar vom reveni , mai puternici si cu mai multa pofta de joaca :)
 
Sus