M.T. si O.S.

DeletedUser3633

LIZARD hai te rog eu nu o mai da din nou in barci sti foarte bine mereu eu am postat aici nu am nici si nici nu am avut altu pe cont;Plus mereu am fost peste multi din O.S.chiar si acum cand ai ordonat atacarea mea cu putine trupe le rup capul nobilor lansa-ti de playeri din O.S.;Deci pacat ca te crezi mai bun decat esti;& imoral ca arunci magari si vad ca nu te mai saturi asta e fiecare cu ce poate si cum e invatat sa faca.....Numai bine
 

DeletedUser

in schimb vad ca si tu ai plecat de pe l5. cum asa?

este şi el :cool:

---2.6.1. Toate topicurile si posturile trebuie sa contina un numar de cel putin 4 cuvinte. Mai putine cuvinte se considera spam si va fi conform pedepsit. Orice forma de abreviere ca LOL, BRB, ROFLMAO, ICU etc. vor fi luate in calcul ca un singur cuvant. De asemenea, posturile nu se vor "umple" cu alte cuvinte gen "unu,doi,trei" ," patru cuvinte per post" sau altele. Trebuie sa fie legate de subiect altfel va fi tratat ca incalcare a regulii de post lenght si pedepsita ca atare
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cu alt cont?
---2.6.1. Toate topicurile si posturile trebuie sa contina un numar de cel putin 4 cuvinte. Mai putine cuvinte se considera spam si va fi conform pedepsit. Orice forma de abreviere ca LOL, BRB, ROFLMAO, ICU etc. vor fi luate in calcul ca un singur cuvant. De asemenea, posturile nu se vor "umple" cu alte cuvinte gen "unu,doi,trei" ," patru cuvinte per post" sau altele. Trebuie sa fie legate de subiect altfel va fi tratat ca incalcare a regulii de post lenght si pedepsita ca atare
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

o.s. ataca furtunos in ultimele ore ...

Trimis mai departe de către: trotinell
Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
Ghinion

Noroc 2.6%
Moral: 100%

Agresor: jlarry
Sat: SS 1 (491|599) K54

Număr: 0 637 2481 497 0 2169 400 40 100 0 0 4
Pierderi: 0 637 2481 497 0 2169 400 40 100 0 0 4

Apărător: trotinell
Sat: D11__ (487|597) K54

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 :eek:...

baricadele m.t. inca mai rezista .... razboiiul e din ce in ce mai aprins :)
 

DeletedUser

Nu radeti de acel atac! Poate s-a gresit omul sau poate ca nu stie, e posibil! O sa-i explicam si o sa-l invatam, nu-l vom certa!;)
 

DeletedUser

Side 1: M.T. L³T

Side 2: O.S.

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 7,199
Tabăra 2: 4,534
Diferență: 2,665

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 201
Tabăra 2: 59
Diferență: 142

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 54,816,889
Tabăra 2: 37,056,447
Diferență: 17,760,442

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,964,036
Tabăra 2: 564,133
Diferență: 1,399,903

image.php
 

DeletedUser

Stim si noi aceste aspecte! Daca asteptati sa va felicitam, eu unul va felicit! Momentan...
 

DeletedUser

Mulrumesc Alezutzu29..celor din M.T. le merge bine deocamdata..
Din partea mea felicitari M.T.!:D
Tineti`o tot asa..:)
 

DeletedUser

MT e un trib inchegat, un trib bun.
Sper ca vechea garda sa mai fie la datorie pe L5, mai ales domnu' iomrapid...:) Daca mai joaca el, sau macar e pe post de "consultant" in trib, sansele sunt de partea lor. Nu ca ceilalti nu s-ar descurca fara el, doar ca el e liantul MT-ului (cel putin asa l-am perceput eu)

PS Felicitari si celor din O.S, fac totusi fata cu brio! Lizard King e un bun conducator, si un excelent organizator (asa-l stiu de pe L1 - magic?)

Un razboi care ar putea fi frumos, daca nu ar exista atatea "frecusuri" de ambele parti...
Parerea mea : limitati-va la a juca frumos, fara atacuri la persoana.
 

DeletedUser

MT e un trib inchegat, un trib bun.
Sper ca vechea garda sa mai fie la datorie pe L5, mai ales domnu' iomrapid...:) Daca mai joaca el, sau macar e pe post de "consultant" in trib, sansele sunt de partea lor. Nu ca ceilalti nu s-ar descurca fara el, doar ca el e liantul MT-ului (cel putin asa l-am perceput eu)

PS Felicitari si celor din O.S, fac totusi fata cu brio! Lizard King e un bun conducator, si un excelent organizator (asa-l stiu de pe L1 - magic?)

Un razboi care ar putea fi frumos, daca nu ar exista atatea "frecusuri" de ambele parti...
Parerea mea : limitati-va la a juca frumos, fara atacuri la persoana.

iomrapid e in conducere M.T. l5...:D
impreuna cu noi juniorii:D
 
Sus