WaRooM

  • Autor subiect DeletedUser7916
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

F~K mi se pare un trib ciudat, nu stiu care e politica lor cu jucatorul ala david :> cred ca vor sa`i cedeze tot tribul... dar la un razboi Waroom vs. F~K eu as merge pe Waroom..
 

DeletedUser

bai frate du`te cu parazitzii *** esti tare in rime si nu mai sta cu noi n00bii de pe l5 la discutzii ... apropo ... cam mult off topic domnu` thomas te rog ... *** nu ai nimic de zic on topic mai degraba faci vreo 2 - 3 rime in fatza mouse-ului si te linistesti ;) :rolleyes:

vom vedea ce va face WaRooM in razboiul cu F~K (are primul jucator de pe l5, cel mai tare din parcare... pacat ca e cam goala dar vad ca vin din spate puternic baietzii si o vor umple ;) )

parazitii ascultam cand aveam 10 ani...
poate mai iesi si tu in lume si aflii ce e aia Minimal-Tech...

te rog cand vorbesti cu mine termina cu "...***..."
si vorbeste calumea...

asta e topic despre WarNooB...
pot sa zic ce vreau despre ei...nu?(asa ma gandeam si eu)...
 

DeletedUser

ce ati avut de invatat "copii" azi la romana


verbul--> verbul a scrie !!!
:))=))
 

DeletedUser

Eu scriu, tu scri, el, ea scrie :cool:
şi ce ma rog tu "scri"
rofl.gif
nu mai pot... sub masă
 

DeletedUser11242

Pune'ti neuronul la treaba si cauta sa vezi ca merg ambele variante ;)
 

DeletedUser11242

Va lasati neuronul(1) sa putrezeasca , cautati pe "gugle" sa vedeti :mad:
 

DeletedUser

am fost mai rpd ca tine...mam uitat in carticica de cls a 8 cu care am copiat la examen de mam rupd :rolleyes::rolleyes: ce frumos o fost :)).....fratilor sa dus pe .....cu on topic :))=))
 

DeletedUser

eu iau...tu dai/pierzi...el ea pierde...noi luam...voi pierdeti..ei/ele pierd SATE mancati`as...

sa revenim la WarNooB...
 

DeletedUser

cum povestea prof. de română

un elev

eu maşină, tu maşină, el/ maşină....

maletz, Alexutzu29, Awadhy, craus, h3rIfL3, Toxxik, webx - noapte buna

war00m succes
 

DeletedUser

Prezent
eu scriu
tu scrii
el scrie
noi scriem
voi scrieţi
ei scriu


oricum nu cred ca iti dai stergere cont:eek::eek::eek::rolleyes::rolleyes::rolleyes::(:(
 

DeletedUser

intre m.t. si waroom exista neutrlitate , chiar *** waroom au organizat atacuri in seara ruperii aliantei .

deja veniti si spuneti ... m.t. o duce rau .. m.t. e depasit ... m.t. mpierde etc.

uitati un lcuru :
M.T. a avut incredere in aliati si in momentul ruperii nu erau trupe la granita aceea .

asteptati vreo 2 saptamani si pe urma puteti vorbi in voie .



si setzel intr-un post de-al tau ... nu mai stiu exact , poate am inteles gesit ... eu n-am cerut pna-ul si nu m-am rugat ptr el , asa cum n-ai facut-o nici tu . tu ai venit cu o propunere , iar noi am vrut sa ne mentinem in continuare relatia diplomatica cu fostul vsall , mai organizat si mai puternic .

probabil daca am fi caut razboi atunci altfel ar fi mers treaba acum , dar noi am avut incredere in voi si ne-ati tradat .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus