Top10

  • Autor subiect DeletedUser7711
  • Data de început

DeletedUser

:mad:asta se face si pe l7.cu tribul -?- cu maretul lor lider demolatoru15...si in PUNCH:eek:...pacat ca nu e o incalcare de regulament sa lasi sitter si pe cand vi sa te trezesti fara sate:mad:

...oricum de asta exista prietenii adevarati...:D

din cate stiu eu e o incalcare flagranta a regulamentului sa nu incerci sa aperi satul pe care esti sitter. daca trimiti trupe la zeci sau sute de ore distanta e o dovada clara ca ai trisat. doar ca trebuia sa depuna tichet jucatoarea in cauza.
 

DeletedUser

kkmuku a spus:
din cate stiu eu e o incalcare flagranta a regulamentului sa nu incerci sa aperi satul pe care esti sitter. daca trimiti trupe la zeci sau sute de ore distanta e o dovada clara ca ai trisat. doar ca trebuia sa depuna tichet jucatoarea in cauza.

S-a mai discutat de aceasta problema si nu este o incalcare de regula din cate stiu eu:( din pacate:( este incalcat doar codul onoarei:| ...pe care multi nu il mai respecta:|
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Salutare, nu am mai postat de mult pe aci, dar azi o fac, toata lumea vorbeste de topuri, puncte si iar puncte....clasamentul "adevarului" il studiaza, oare, cineva ? :confused:
 

DeletedUser1198

la ce folos? :)) stii ca doar in romania se vorbeste in fotbal de clasamentul adevarului. in nici o alta tara nu exista asa ceva. iar la final.. chiar nu conteaza clasamentul adevarului, din moment ce in Champions League se duc cele cu cele mai multe puncte reale, nu puncte la adevar :D
 

DeletedUser

nu vreau sa mai aud de fotbal dupa ceea ce s-a intamplat sambata seara:p
 

DeletedUser

Oke...topicul asta a fost facut in cinstea tribului Mod,multumim tuturor celor care au contribuit...Sa traiasca cei de pe locul 1!!
 

DeletedUser

da ..fac treaba buna ... si daca raman cu "picioarele pe pamant" o sa "petreaca" mult timp pe primul loc, noi comentam ,dar ei stiu ce e mai bine de facut, succes la toti care-si doresc acel loc 1, cu cat mai multi cu atat mai interesanta aceasta lume
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mod o sa stea mult si bine pe primul loc...atat timp cat nu au loc probleme interne vom fi pe primul loc ..sunt "multi" si buni ...ar fi bine *** am avea mai multa concurenta :D
 

DeletedUser

mod o sa stea mult si bine pe primul loc...atat timp cat nu au loc probleme interne vom fi pe primul loc ..sunt "multi" si buni ...ar fi bine *** am avea mai multa concurenta :D

Ai dreptate... :)...trebuie sa recunosc sa "au fata" de primul loc :)
Concurenta va aparea curand...
Oricum, sa va traiasca spionii :))))
Mai sunt multi la noi, in Burn ?:(
 

DeletedUser

Ai dreptate... :)...trebuie sa recunosc sa "au fata" de primul loc :)
Concurenta va aparea curand...
Oricum, sa va traiasca spionii :))))
Mai sunt multi la noi, in Burn ?:(

:)) faza cu burn e chiar tare :)) la voi stau cel mai bine spionii :)) stim si ce farmati:D ...ca ce atacati stim de mult ...avem pile sus puse in trib :cool: ..oricum bafta pentru locul 2;)
 

DeletedUser

:)) faza cu burn e chiar tare :)) la voi stau cel mai bine spionii :)) stim si ce farmati:D ...ca ce atacati stim de mult ...avem pile sus puse in trib :cool: ..oricum bafta pentru locul 2;)

Daca nu m-au ascultat de la inceput si au bagat la gramada :D
Acum ma chinui sa scap de ei :)))
Noroc ca unii se mai si plictisesc si ies singuri :))))))
Hai ca oricum vro 3 i-am prins doar eu :| sau 2 nici nu mai stiu :)

Curand se vor stabiliza partile pe k44...
Probabil partea de Est va fi a voastrea...Vestul la nostru...:)
Ramane de vazut :p

Succes si voua..
 

DeletedUser

pe MdA stie lumea ce-i asteapta....sa fie innoilati,innobilati si iar INNOBILATI ....mie chiar imi place de ei...dau sate si gratis :))
 

DeletedUser7708

Se pare că MaSoN şi MoD au luat un avans faţă de restul la inamici învinşi.
 

DeletedUser8715

dar diferenta dintre voi si MoD este ca ei au 70 si ** de membrii, iar voi aproape 200:)
 

DeletedUser

MaSoN -ok ... dar prea multi ... inteleg ..sunteti prieteni intre voi ... dar daca n-au timp de aceeasta lume de ce mai stau ... parerea mea e ca ei va trag jos ... o sa prinda bine doar la innobilari interne
 

DeletedUser

MaSoN -ok ... dar prea multi ... inteleg ..sunteti prieteni intre voi ... dar daca n-au timp de aceeasta lume de ce mai stau ... parerea mea e ca ei va trag jos ... o sa prinda bine doar la innobilari interne

asta e si ideea, carne de tun in razboaie si sate pentru innobilarile interne.
ce-o fi asa de greu de inteles?:)
 

DeletedUser

multi incep sa intre si sa zica " ... eu sunt ... mare si tare pe lumea x" ... cand ii ataci ... revin si zic " ah ...daca te prindeam pe Lumea X sa vezi ce-ti faceam " ... deci domnilor decat sa va innobileze un "necunoscut" ... mai bine intrati cu alt nick ... fara suparare :D
 

DeletedUser7708

Ca să lămuresc problema că de ce avem aproape 200 membri şi nu până în 150 cum are de exemplu T-com.
T-com are 106 membri pe K55, la fel ca şi noi. Diferenţa dintre T-com şi MaSoN este că noi avem un nucleu bunicel în K46 şi suntem în frunte şi pe K65. De asta avem mulţi, nu că pentru înnobilări interne. Înnobilările vin doar la buline galbene şi nerespectarea regulilor, atât.
 
Sus