Top10

  • Autor subiect DeletedUser7711
  • Data de început

DeletedUser7708

:))))))))))))))))))))))))))))) da asa e :)))))))))))))))))))) kiar ca e asa. Usor te rog ca nu mai pot de ras. Fii calm peste tot au existat si exista spioni. Mai multi la voi kiar pentru a a-ti luat pe toata lumea acolo la voi :). greau ar fi la noobs sa se infiltreze cineva, sau la Masoni .... dar la voi garantez ca sunt :).

La noi s-ar putea să fie ceva spioni. Ieri am prins unul cu 500 trupe în sat şi l-a înnobilat un coleg. O să ziceţi înnobilare internă, dar avea vreo 10.000 trupe la un duşman :D
Am spioni cam peste tot, nu dau numele triburilor că nu vreau să fac valuri pe acolo.
 

DeletedUser

Felicitari, esti foarte tare si esti ROMAN in adevaratul sens al cuvantului.
 

DeletedUser

La noi s-ar putea să fie ceva spioni. Ieri am prins unul cu 500 trupe în sat şi l-a înnobilat un coleg. O să ziceţi înnobilare internă, dar avea vreo 10.000 trupe la un duşman :D
Am spioni cam peste tot, nu dau numele triburilor că nu vreau să fac valuri pe acolo.

:)))) loale. ehh .... lasa ca asa e frumos :).

Imi pare rau daca fac un off-topic dar pentru L8 a-si vrea sa recrutez niste oameni care sa fie de "calitate" nu de "cantitate". Adica ma intereseaza sa zicem din 200 locuri in trib 70 de oameni care cu adevarat sa joace. Si sa intram cu totii odata. Am si inceput sa vorbesc cu lumea si mi s-au alaturat multi de pe lumile pe care eu joc. Caut in continuare :) ..... si poate intram cu totii sa "facem treaba" :).

Desi eu voi fi cu facultatea , incerc sa fac un "ceva" :)
 

DeletedUser

:)))) loale. ehh .... lasa ca asa e frumos :).

Imi pare rau daca fac un off-topic dar pentru L8 a-si vrea sa recrutez niste oameni care sa fie de "calitate" nu de "cantitate". Adica ma intereseaza sa zicem din 200 locuri in trib 70 de oameni care cu adevarat sa joace. Si sa intram cu totii odata. Am si inceput sa vorbesc cu lumea si mi s-au alaturat multi de pe lumile pe care eu joc. Caut in continuare :) ..... si poate intram cu totii sa "facem treaba" :).

Desi eu voi fi cu facultatea , incerc sa fac un "ceva" :)

mda, o sa fie un trib de elita

LoLoZaurusRobert
Puncte: 14.252
Rang: 2162
Inamici învinşi: 36.290 (2135.)
 

DeletedUser

bogdyone, te stiu de pe lumea 5, am discutat de cateva ori cu tine, dar tot "letal" ai ramas. stai, te gandesti si arunci bomba...asa, scurt :cool:
 

DeletedUser

bogdyone, te stiu de pe lumea 5, am discutat de cateva ori cu tine, dar tot "letal" ai ramas. stai, te gandesti si arunci bomba...asa, scurt :cool:

spun si eu ce-mi trece prin capul asta....

P.S.n-am uitat de tine, singurul care a parasit CF la vremea aia :)


sa ne intoarcem la lucruri serioase, un razboi T-com vs Mason?
sunt curios de care parte o sa intre -?- :D
 

DeletedUser

spun si eu ce-mi trece prin capul asta....

P.S.n-am uitat de tine, singurul care a parasit CF la vremea aia :)


sa ne intoarcem la lucruri serioase, un razboi T-com vs Mason?
sunt curios de care parte o sa intre -?- :D

N-am parasit tribul, am parasit lumea 5 si am lasat satele unui vecin. Nu era frumos ca un trib de valoare CF-ului sa aiba pierderi de sate.
 

DeletedUser

spun si eu ce-mi trece prin capul asta....

P.S.n-am uitat de tine, singurul care a parasit CF la vremea aia :)


sa ne intoarcem la lucruri serioase, un razboi T-com vs Mason?
sunt curios de care parte o sa intre -?- :D

Noi am fost informati ieri ca alianta dintre T-com si Mason a incetat ,dar de razboi?:O:O vreau detalii
 

DeletedUser7708

spun si eu ce-mi trece prin capul asta....

P.S.n-am uitat de tine, singurul care a parasit CF la vremea aia :)


sa ne intoarcem la lucruri serioase, un razboi T-com vs Mason?
sunt curios de care parte o sa intre -?- :D

-?- cred că neutri, oricum nu pot influenţa foarte mult, ei sunt pe K45 95%.
 

DeletedUser

Noi am fost informati ieri ca alianta dintre T-com si Mason a incetat ,dar de razboi?:O:O vreau detalii

Tu ai in cap numai razboaie, tractorase si motorase. A vorbit cineva de razboi intre T-com si >>MaSoN???!!! A fost doar o discutie in contradictoriu intre conducatorii acestor triburi...
 

DeletedUser7708

Tu ai in cap numai razboaie, tractorase si motorase. A vorbit cineva de razboi intre T-com si >>MaSoN???!!! A fost doar o discutie in contradictoriu intre conducatorii acestor triburi...

De acord cu Kodat, plus de asta un război nu cred că avantajează pe nimeni, doar celelalte triburi neimplicate in război. Ar fi un război de uzură, cu pierderi de armată, fluctuaţia de sate fiind redusă sau nulă.

ps. De data asta nu am fost în contradictoriu :p
 

DeletedUser

thoamne stau de 7 ore la pc ..ma duc afara...

p.S :vezi sa nu ma ataci fake.:)))
 

DeletedUser7708

bine domnu'-care-nu-are-tractorashe-motorashe-si-razboaie-in-cap

:)) Terminaţi-vă măi, că din zvon Mason vs. T-com ajungeţi să vă bateţi între voi. Parcă văd că mâine apare zvon: Război noobs vs. MoD :))
Ca să fie clar, T-com este la PNA în diplomaţia MaSoN, îl rog pe omologul meu să confirme dacă se întâmplă şi invers asta.

ps.Care-i faza cu tractoarele şi motoraşele? :))
 

DeletedUser

:)) Terminaţi-vă măi, că din zvon Mason vs. T-com ajungeţi să vă bateţi între voi. Parcă văd că mâine apare zvon: Război noobs vs. MoD :))
Ca să fie clar, T-com este la PNA în diplomaţia MaSoN, îl rog pe omologul meu să confirme dacă se întâmplă şi invers asta.

ps.Care-i faza cu tractoarele şi motoraşele? :))

numa kodat stie:))
 

DeletedUser

apropo .. -?- este la aliati in diplomatia Mason si T-com nu? vreau confirmare
 

DeletedUser

Gasim si noi un moderator binevoitor care sa ne scape de "motorase, tractorase" asta de pe forum? Postari una dupa alta, offtopic la greu, sa nu mai vorbim de topicul celalalt cu razboiul intre -?- si CL, unde intreaba si da si raspunsul :)

P.S: Daca nuj care e treaba cu "motorasele si tractorasele" e problema ta, eu nu spun nici torturat:cool:
 

DeletedUser

Gasim si noi un moderator binevoitor care sa ne scape de "motorase, tractorase" asta de pe forum? Postari una dupa alta, offtopic la greu, sa nu mai vorbim de topicul celalalt cu razboiul intre -?- si CL, unde intreaba si da si raspunsul :)

P.S: Daca nuj care e treaba cu "motorasele si tractorasele" e problema ta, eu nu spun nici torturat:cool:

Ma ce ai cu mine:))...:cool:
 
Sus