Top10

  • Autor subiect DeletedUser7711
  • Data de început

DeletedUser11051

@XSh4DoW
u chiar ai drepturi in tribu -?- ca e greu de crezut lucru asta ..sry de offtopic
 

DeletedUser

@XSh4DoW
u chiar ai drepturi in tribu -?- ca e greu de crezut lucru asta ..sry de offtopic

Fiecare trib are conducatorul pe care il merita .Cam asa sunt 90% din "jucatorii" din acel trib, unde varsta medie e in jur de 14-15 ani.Sunt si jucatori care stiu ce fac pe acolo, dar nu cred ca sunt mai mult de 7-8.
 

DeletedUser

Fiecare trib are conducatorul pe care il merita .Cam asa sunt 90% din "jucatorii" din acel trib, unde varsta medie e in jur de 14-15 ani.Sunt si jucatori care stiu ce fac pe acolo, dar nu cred ca sunt mai mult de 7-8.
Nu uita ca si tu ai facut parte din acel 90%:))
 

DeletedUser

Toti va dati mari si tari ca stiti sa jucati :voi de ce nu va faceti un trib sa ajunga pe primul loc pe continent si pe locul 8 in clasament?

P.S: Plecaciuni celor care au :)
 

DeletedUser

Va lasati "condusi" de alti jucatori "mai mari" si nu sunteti in stare sa aveti pic de curaj sa puneti picioru in prag si sa incercati sa ajungeti si voi unde am ajuns noi cu -?- ..Cand o sa ajungi pe locul 8 cu tribul intemeiat de tn gabi23 atunci mai "vorbim discutii":)
 

DeletedUser

Nu uita ca si tu ai facut parte din acel 90%:))

Oare de ce am plecat eu de la voi ?
Stiu ca e dificil pentru tine sa gandesti ,asa ca iti voi oferi tot eu raspunsul.Pentru ca sunteti niste copii care nu stiu nici macar abc-ul acestui joc.

Si in legatura cu topul ,eu vad ca sunteti pe locul 15, de unde locul 8 ? Pe k45 inca sunteti primii ,deocamdata.
 

DeletedUser

Oare de ce am plecat eu de la voi ?
Stiu ca e dificil pentru tine sa gandesti ,asa ca iti voi oferi tot eu raspunsul.Pentru ca sunteti niste copii care nu stiu nici macar abc-ul acestui joc.

Si in legatura cu topul ,eu vad ca sunteti pe locul 15, de unde locul 8 ? Pe k45 inca sunteti primii ,deocamdata.

:)) esti un nestiutor in cauza:) vad ca nu esti in domeniu cu realitatea ,am fost pe locul 8 timp de 3-4 zile:)) si vom ajunge si mai departe iti promit eu;)


P.S :hai pe private ca ma banneaza
 

DeletedUser9860

:)) esti un nestiutor in cauza:) vad ca nu esti in domeniu cu realitatea ,am fost pe locul 8 timp de 3-4 zile:)) si vom ajunge si mai departe iti promit eu;)


P.S :hai pe private ca ma banneaza


lasaneee lasaneee lasanee odata ca deja umpli 3 pagini cand scri u... la Harti deja 4 pagini esti numa u...** pe privat si lasaneee
 

DeletedUser

P.S :hai pe private ca ma banneaza

Nu inteleg de ce ai impresia ca as dori sa dialoghez cu tine.Atunci cand doresc sa rad citesc un banc, nu schimb cuvinte cu tine ... desi caracterul tau face parte din aceeasi sfera cu glumele, seci ce-i drept.
Numai bine.
 

DeletedUser

Toti va dati mari si tari ca stiti sa jucati :voi de ce nu va faceti un trib sa ajunga pe primul loc pe continent si pe locul 8 in clasament?

P.S: Plecaciuni celor care au :)

orice minune dureaza trei zile ... din pacate pt tine ,tribul cade in fiecare zi cu cate o pozitie in top

pe k45 sunteti pe primul loc pt ca sunteti multi, dar si cei mai buni donatori
dar daca ma uit ca jucatori pe k 45 sunt doar 3 membri ai tribului tau in primii 20

atunci nu ar trebui sa te ingrijorezi ?
 

DeletedUser

Eu am terminat cu discutiile pe forum .
Va las pe voi sa va dati cu pararea despre jocul acesta
Toti va credeti mari si destepti dar sunteti putin noobi
Inafara de cei care se dau mari si destepti si au cu ce


O zi buna !!
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Eu am terminat cu discutiile pe forum .
Va las pe voi sa va dati cu pararea despre jocul acesta
Toti va credeti mari si destepti dar sunteti putin noobi
Inafara de cei care se dau mari si destepti si au cu ce


O zi buna !!


Incredibil...chiar ne lasi ? :(:mad:
 

DeletedUser

ce pacat, mare pacat...au si iesit din top 10...oricum trebuia sa paraseasca discutia, nu-i mai priveste:)
 

DeletedUser7711

Nu prea stiu ce se intampla pe lumea 7 dar vad ca celor din MoD le merge foarte bine . Bv lor si celorlalte triburi care se pastreaza in frunte .


Cand vom da si noi peste un razboi ( mai mare ) ? :confused:
 
Sus