Top10

  • Autor subiect DeletedUser7711
  • Data de început

DeletedUser

e ok ...dar nu demult aveati alianta cu T-com si UnDecided (-?-) ... parea mare dar si cea mai slaba :) ... doamne ce a fost cu voi? :D
 

DeletedUser

Eşti penibil, ca de obicei. Am avut academie, dar am desfiinţat-o. Cât timp voi fi lider în MaSoN, nu vom mai avea academie.

Penibil esti tu, "zeu al k55-ul". DREAD LORD este unul dintre jucatorii foarte buni ai jocului care a reusit sa cladeasca un trib foarte bun cu jucatori experimentati.
Ti-ai demonstrat caracterul cand ai facut o academie, ai dus oameni in ea si pe urma i-ati innobilat sau mai stiu eu ce le-ati facut. Rusine.;):cool:
 

DeletedUser7708

Penibil esti tu, "zeu al k55-ul". DREAD LORD este unul dintre jucatorii foarte buni ai jocului care a reusit sa cladeasca un trib foarte bun cu jucatori experimentati.
Ti-ai demonstrat caracterul cand ai facut o academie, ai dus oameni in ea si pe urma i-ati innobilat sau mai stiu eu ce le-ati facut. Rusine.;):cool:

Documentează-te. Eşti în urmă.
În ultima săptămână, mason are 35 membri noi, dintre care vreo 20-25 din academie, iar T-com vreo 50 :eek: , mă întreb dacă au fost verificaţi măcar jumătate.
 

DeletedUser

totusi,un singur trib va domina lumea 7 , mason , altele nu mai sunt , o sa vedeti
 

DeletedUser7708

fals .... cu ce ma domina pe mine un trib care e in partea cealalta a hartii??

A trecut decât o lună şi jumătate abia, ai răbdare să treacă 1 an.
@CristianT:Totuşi să fim fair-play, MoD joacă tare, doar o ceartă internă care să îi destrame îi pot da jos în acest moment. Acolo sunt membri cu experienţă, în MaSoN sunt mulţi membri care învaţă jocul, sunt mândru de unii din ei, dar le trebuie experienţă încă.
 

DeletedUser7708

KoDaT astăzi la ora 11:57 KoDaT a scris:

Lasati punctele pentru cateva zile.(De puncte lasă, se ocupă recrutorii.).A Va rog ca pentru cateva zile, sa zicem 5, sa faceti trupe la greu. Cateva sate full de atac si cateva full de aparare.

Nu va speriati ca este atata liniste in jur. In cateva zile o sa izbucneasca un razboi de proportii. Mai multe detalii peste renumitele "cateva zile". Cine este dusmanul??? O sa vedeti.


Din 3 încercări că nu nimeriţi cine e tribul vizat. :p
 

DeletedUser

KoDaT astăzi la ora 11:57 KoDaT a scris:

Lasati punctele pentru cateva zile.(De puncte lasă, se ocupă recrutorii.).A Va rog ca pentru cateva zile, sa zicem 5, sa faceti trupe la greu. Cateva sate full de atac si cateva full de aparare.

Nu va speriati ca este atata liniste in jur. In cateva zile o sa izbucneasca un razboi de proportii. Mai multe detalii peste renumitele "cateva zile". Cine este dusmanul??? O sa vedeti.


Din 3 încercări că nu nimeriţi cine e tribul vizat. :p

Prin asta iti dovedesti adevaratele tale calitati, un trisor inconfundabil care tremura din toate incheieturile cand apare un pericol, care are spioni si in cel mai prapadit trib de pe lumea 7 si care moare de invidie daca ceva bun se intampla in curtea vecinului.

P.S: Am recrutat ce-a trebuit sa scoatem din minti pe cine a trebuit.

Restul e cancan...:cool:
 

DeletedUser

Si atunci cum aflii de fiecare data cand apare ceva in celelalte triburi de pe k55, stii mesajele, circularele etc?! Sunt acte de spionaj, domnule.
 

DeletedUser7708

Si atunci cum aflii de fiecare data cand apare ceva in celelalte triburi de pe k55, stii mesajele, circularele etc?! Sunt acte de spionaj, domnule.

Şi unde este stipulat că nu avem voie să spionăm? Nu e necesar multi-account cum sugerezi, ci doar un prieten bine poziţionat în triburile vecine.
 

DeletedUser

in sfarsit putina agitatie si pe forumul asta, parea sa moara nu de alta :)
 

DeletedUser

Şi unde este stipulat că nu avem voie să spionăm? Nu e necesar multi-account cum sugerezi, ci doar un prieten bine poziţionat în triburile vecine.

Oricat de distrus ar fi T-comul, niciodata n-am avut spioni in alte triburi pentru ca n-ar fi corect...rusine sa iti fie.

P.S: din moment ce-ti spune ce se intampla, tot spion se numeste.:cool:
 

DeletedUser

Sa inteleg ca aliatii vostrii din MdA nu prea intra in calcul? :rolleyes:

In locul fruntas nu.
Pentru ca stiu ce fel de jucatori au recrutat...
Sunt cativa buni la ei in trib, insa au ales varianta : "Recruteaza si castiga" ... si va da gres, cu toate ca noi ii vom ajuta cu cat vom putea...
 

DeletedUser

Oricat de distrus ar fi T-comul, niciodata n-am avut spioni in alte triburi pentru ca n-ar fi corect...rusine sa iti fie.

P.S: din moment ce-ti spune ce se intampla, tot spion se numeste.:cool:



:))))))))))))))))))))))))))))) da asa e :)))))))))))))))))))) kiar ca e asa. Usor te rog ca nu mai pot de ras. Fii calm peste tot au existat si exista spioni. Mai multi la voi kiar pentru a a-ti luat pe toata lumea acolo la voi :). greau ar fi la noobs sa se infiltreze cineva, sau la Masoni .... dar la voi garantez ca sunt :).
 

DeletedUser

Oricat de distrus ar fi T-comul, niciodata n-am avut spioni in alte triburi pentru ca n-ar fi corect...rusine sa iti fie.

P.S: din moment ce-ti spune ce se intampla, tot spion se numeste.:cool:

Sunteti distrusi rau de tot...

Cand este vorba de spionaj nu se poate discuta decat in termeni de capabilitate. Adica n-ati avut spioni pentru ca n-ati putut.
 
Sus