Clocitorile vs -?-

DeletedUser8715

poi 60% din -?- sunt din fostul punch...si eu n-am renuntat de nebun la tribul ala...:)
 

DeletedUser

da...pacat oricum...ca era tare...cam 80 de membri...mai bine mai putini...
 

DeletedUser8715

aici demolatoru si gasca lui sunt de vina...
dar o sa se trieze singuri...:D
 

DeletedUser

dap...oricum sincer demolatu15 dupa cum am mai spus are satele doar din innobilari interne:))
 

DeletedUser

dic tupeu:mad::mad::mad:la king scorpion sa imi innobileze ferma de langa mine:mad::mad::mad::mad:astia is masteri in sate barbare:))))
 

DeletedUser

1644. (66,166 score) heh :D

nu că aş avea eu o statistică mai bună, pur şi simplu nu am jucat eu pe cont o perioadă :D

ps. dar numele la tribul asta e de pe W15 daca nu greşesc, sunt jucătorii de acolo?
 

DeletedUser

deci hai mai fra jucator de 100k puncte innobileaza sate barbare si nu numai asta...ca mai are o gramada...deci ma dispera...ca ii rup pe toti in jur care mi-au luat fermele ca nu uit:mad:
 

DeletedUser

Imi cer scuze in numele tribului pentru limbajul unei persoane de mai sus..."care este" (imi place expresia, am 3 "personaje" preferate pe care le urmaresc cand le vad pe micile ecrane: Jiji, Vanghelie si Vadim...pacat de Bombonel ca s-a cam retras...), dar nu mai este in acest trib.

Am reorganizat totul, vom scapa de cei cu "teme" si ne vom face temele noastre...

Ma scuz inca o data in numele tribului pentru limbajul folosit mai sus de un fost membru al acestui trib.

Bafta in continuare.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Inca mai aveti adunatori de parasite...am unu care a vazut punctu' gri pe harta langa mine si a venit din alt K sa ia satu'...."big mistake" :D
 
Sus