Mesageria Acv!lla Fraternitas

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Aspirator,eu zic sa stai linistit.

Refuz sa cred ca un om ca Warchief Thrall se poate inhaita cu un om de nimic precum Gangster Ray .

Sunt aproape gata sa imi pun banii pe asta,deci stai linistit ;)

PS: ca idee sa stii ca totusi pare stilul GT.
Se lauda atat ca e atat de sus in top pentru ca stiu jocul si etc ...
Intreaba pe cineva de la ei cu cati dintre fosti colegi cu care au inceput jocul mai sunt si acum in trib .
Dar deh...daca nu ii lauda gura nu ii mai dau sa manance :))

Atatea fuziuni pentru putere numai la ei am vazut ...Dar e frumos ca stiu sa si sufere apoi...
Nu mai comentez aiurea .

Nu cred in asa ceva . Nu de la thrall.
 

DeletedUser4901

credema ca nici eu nu credeam asta...dar uite ca sa intamplat...
 

DeletedUser

nici nu stiu cui sa ma adresez ... G.Ray alias World ... sau invers ? :D

app. ti-ai sters postul din "greseala" o pagina mai devreme:
Citez (World) ... Nu ma refer la G~E si nu am cont la ei in trib, G~E nu mai sunt academia mea si nu mai am nici cea mai mica legatura cu ei. Faza e ca nu eu o sa provoc razboiul dintre voi si triburile respective ci altcineva din GT eu doar am fost de fata la discutia dintre cei 2. In fine, nu mai conteaza...asteptam nah ce sa facem....

personal sunt tare curios cum ai convins TINI (sau vei convinge TINI mai degraba) sa vi se alature intr-un razboi aproape pierdut, desi il stiu pe Djaghah un tip cerebral cu care am avut placerea sa schimb cateva cuvinte si sate :)
daca totusi reusesti asta - cred, G.Ray, ca ti-ai gresit cariera :p


dar ... poate si de asta e L2 una din cele mai frumoase L :cool:



draga ghismo nu cred ca se refera la TINI.eu de cand ma stiu pe l2(de pe timpul fostului dwcc si chiar cu mai mult timp inainte)noi ne-am luptat cu voi,nu fiind obligati si convinsi de altii ci din niste motive care nu vad ce ar avea de cautat aici.daca se va intampla sa se ajunga iara la razboi,acest lucru se va datora STRICT celor doua triburi FALOU2 si TINI.
 

DeletedUser4901

uitati cum ar trebui sa arate noul trib:

New Tribe 01.aspirator
02.dulcika
03.condorul
04.incepatorul
05.Simy86
06.siegfried 35
07.dany89
08.pontic
09.sphz
10.fifajr
11.n00bul
12.777home
13.mordushmanii
14.salex20
15.smeq3rit
16.gustia
17.r2kru
18.brandon
19.hatzu1
20.alecard
21.izoall
22.caspar
23.faderpuiu
24.micshirau
25.focus2
26.2girls1cup
27.adypas
28.apicultorul
29.Electrick
30.neolandezul
31.timar
32.iuliatns
33.faly
34.dnut
35.maresalu
36.Warchief Thrall
37.budd
38.enake
39.Mario brothers
40.sologsx
41.capitolu
42.raul-a
43.gardaneagra
44.aristote
45.rukahs
46.retwro
47.nichiduts 4
48.lethal vyrus69
49.amortitu
50.valjan
51.iloveweed
52.zyyd
53.lizardozarrr
54.sishu
55.dark hunter
56.gherilla
57.Gangster Ray
58.Oq13
59.uscatelul
60.velsadicu
61.alexys
62.aceco19
63.Asasin Platit
64.Danutza26
65.Collina
66.Crysty85
67.Radu21
68.Alien27
69.Draculina
70.Cicatel
71.Aenayn
72.Fascicul
73.Predatorgcc
74.lucianttt
75.pedavo
76.Furgoneta
77.Abadon83
78.deaduralex
79.koxer2
80.Crush
81.Mucifer
82.dany 14 07
83.vino
84.M1hai
85.Nonny
86.Feelgood
87.Eu Mihai
88.BogdanPoli
89.Clut
90.Darco

si mai trebuia sa scapam de 10 asta sar fi decis mai apoi cine ar fi intrat in academie....
 

DeletedUser

oricum falou2 e un trib foarte bun!! nu cred ca isi face el griji ca il atacata TINI


cel putin le dau un sfat la cei din TINI!!! fuzionati cu falou2!!! daca ramaneti la fel nu aveti sanse!
 

DeletedUser4901

asa ceva mi se pare inadmisibil si nu se va intampla..ca HELL sa fuzioneze cu GT
 

DeletedUser

draga ghismo nu cred ca se refera la TINI.eu de cand ma stiu pe l2(de pe timpul fostului dwcc si chiar cu mai mult timp inainte)noi ne-am luptat cu voi,nu fiind obligati si convinsi de altii ci din niste motive care nu vad ce ar avea de cautat aici.daca se va intampla sa se ajunga iara la razboi,acest lucru se va datora STRICT celor doua triburi FALOU2 si TINI.

ma bucur sa aud asta ... dar poate nu stiai ca G.Ray a invitat Sabah14 / TINI in GT (cel putin asa am auzit eu) ?


daca "fuziunea" si recrutarea membrilor TINI ar avea loc, si te uiti pe harta, Circ si o parte din Acvila ar fi la mijloc !!! - e doar o constatare

ma intreb cand o sa-si dea seama multi playeri de pe L2, ca doar un trib zonal, compact si unit are sanse sa mearga mai departe !
 

DeletedUser

Nu pare stilul HELL sa fuzioneze.. in fine..
Oricum, cand au fost facute aliantele toate triburile implicate au fost de acord cu un anume Document.. Si nu cred ca va fi incalcat..
 

DeletedUser

O sa ajungem ca surprize surprize .:eek: Acum vom vedea a cui va fi surpriza.
 

DeletedUser1647

Aspirator,eu zic sa stai linistit.

Refuz sa cred ca un om ca Warchief Thrall se poate inhaita cu un om de nimic precum Gangster Ray .

Sunt aproape gata sa imi pun banii pe asta,deci stai linistit ;)

PS: ca idee sa stii ca totusi pare stilul GT.
Se lauda atat ca e atat de sus in top pentru ca stiu jocul si etc ...
Intreaba pe cineva de la ei cu cati dintre fosti colegi cu care au inceput jocul mai sunt si acum in trib .
Dar deh...daca nu ii lauda gura nu ii mai dau sa manance :))

Atatea fuziuni pentru putere numai la ei am vazut ...Dar e frumos ca stiu sa si sufere apoi...
Nu mai comentez aiurea .

Nu cred in asa ceva . Nu de la thrall.



Draga RUNE1, tin sa te anunt ca eu cu Catalin [Warchief Trall] ne cunoastem de mai bine de un an. Anul trecut prin august cand tu nu stiai de triburile.ro, eu cu Catalin puneam cap la cap proiectul 'Empire Wrath'. Ce se va intampla nu stie nimeni, nici eu, nici aspirator, nici voi, doar nu pieredem maine toate satele... o sa vedem ce se mai intampla...
 

DeletedUser4901

Draga RUNE1, tin sa te anunt ca eu cu Catalin [Warchief Trall] ne cunoastem de mai bine de un an. Anul trecut prin august cand tu nu stiai de triburile.ro, eu cu Catalin puneam cap la cap proiectul 'Empire Wrath'. Ce se va intampla nu stie nimeni, nici eu, nici aspirator, nici voi, doar nu pieredem maine toate satele... o sa vedem ce se mai intampla...



eu pun la bataie contul meu si a lu incepatorul=))si iti arat ca nu se va intampla nici o fuziune intre hell si GT
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Draga RUNE1, tin sa te anunt ca eu cu Catalin [Warchief Trall] ne cunoastem de mai bine de un an. Anul trecut prin august cand tu nu stiai de triburile.ro, eu cu Catalin puneam cap la cap proiectul 'Empire Wrath'. Ce se va intampla nu stie nimeni, nici eu, nici aspirator, nici voi, doar nu pieredem maine toate satele... o sa vedem ce se mai intampla...

... si asta nu e un motiv ca Warchief Trall [Catalin] sa treaca peste parerile colegilor si sa preia razboaiele GT doar de dragul tau G.Ray, -asta nu l-ar mai face un bun conducator - nu crezi? :)
 

DeletedUser13362

sa va dezvalui eu cum vor sa darame un trib de 68 de mil?vor face o fuziune...si stiti cu cine?cu HELL...ca sau inteles cu warchieff pt lucrul asta...asta am aflat azi...si REFUZ sa fiu de acord cu asa ceva...EU si multi altii nu dorim niciodata sa facem parte din acleasi trib cu cei din GT...si voi face orice ca fuziunea sa nu aibe loc...



AHAHAHHAHAHAHA@H@H@H@H@H@H@H@H@ cat m-am amuzat aici, nu m-am putut abtine sa nu rad.

Continuati va rog. :D
 

DeletedUser1647

... si asta nu e un motiv ca Warchief Trall [Catalin] sa treaca peste parerile colegilor si sa preia razboaiele GT doar de dragul tau G.Ray, -asta nu l-ar mai face un bun conducator - nu crezi? :)

Nu am zis niciodata asa ceva! Doar am raspuns la un om care a zis "Refuz sa cred ca un om ca Warchief Thrall se poate inhaita cu un om de nimic precum Gangster Ray ." atat.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus