Mesageria Acv!lla Fraternitas

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4901

da da mister q zi de zi primesc amenintari de genu..mam obisnuit..dar tot numa gura e de voi
 

DeletedUser

256 bobby22771 FALOU2 1.259.764 117 10767




Ca agresor Ca apărător În total
Rang Porecla Cucerit
1 Asasin Platit 7,71 Mio.
2 velsadicu 6,71 Mio.
3 cuarci 6,35 Mio.
4 n00buL 6,27 Mio.
5 aceco1980 6,10 Mio.
6 Condorul 5,90 Mio.
7 trib-nord 5,61 Mio.
8 Mitical 5,39 Mio.
9 Gangster Ray 5,36 Mio.
10 lunganul 5,33 Mio.
11 alexys 5,29 Mio.
12 777HOME 5,13 Mio.
13 hatzu1 4,83 Mio.
14 oq13 4,60 Mio.
15 aspirator 4,45 Mio.
16 uscatelul 4,43 Mio.
17 horhel 4,37 Mio.
18 nikynk 4,17 Mio.
19 sacalux 4,13 Mio.
20 lulu2006


bobby22771 dragul meu cind o sa fii intre primii 20 poti vorbii de GT ,pana atunci .....pedaleaza
 

DeletedUser13259

256 bobby22771 FALOU2 1.259.764 117 10767




Ca agresor Ca apărător În total
Rang Porecla Cucerit
1 Asasin Platit 7,71 Mio.
2 velsadicu 6,71 Mio.
3 cuarci 6,35 Mio.
4 n00buL 6,27 Mio.
5 aceco1980 6,10 Mio.
6 Condorul 5,90 Mio.
7 trib-nord 5,61 Mio.
8 Mitical 5,39 Mio.
9 Gangster Ray 5,36 Mio.
10 lunganul 5,33 Mio.
11 alexys 5,29 Mio.
12 777HOME 5,13 Mio.
13 hatzu1 4,83 Mio.
14 oq13 4,60 Mio.
15 aspirator 4,45 Mio.
16 uscatelul 4,43 Mio.
17 horhel 4,37 Mio.
18 nikynk 4,17 Mio.
19 sacalux 4,13 Mio.
20 lulu2006


bobby22771 dragul meu cind o sa fii intre primii 20 poti vorbii de GT ,pana atunci .....pedaleaza
ochiule ai putzintica rabdare ca acushica ajung si in nord....nu vezi cat am de urcat pe harta....vrei sa ma atac singur ca sa fac puncte?

P.S.: 1,73 Mio.-asta e punctajul la care te referi tu in clasamentul tau
si inca o idee...vezi, ca sa fie clasamentul corect compara numarul de puncte de la sate cu cel de la inamici invinsi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

schimba foaia mica (ma refer la pinion ) sa mergi mai repede , e mai greu la pedalat dar poate ai sanse sa ajungi membrii GT din urma :)
 

DeletedUser13259

schimba foaia mica (ma refer la pinion ) sa mergi mai repede , e mai greu la pedalat dar poate ai sanse sa ajungi membrii GT din urma :)

in ritmul asta de razboi sunt curios cat o sa mai fie gt...:rolleyes:
la tot gt-ul o sa i se sparga ochiul maro ;)
 

DeletedUser

in ritmul asta de razboi sunt curios cat o sa mai fie gt...:rolleyes:
la tot gt-ul o sa i se sparga ochiul maro ;)

Vorbim peste 2 zile cand 2 razboaie ale voastre se vor transforma in 4. Pana atunci ciocu' mic si joc de glezne. V-ati bagat unde nu trebuia, ne-am bagat si noi.
 

DeletedUser

in ritmul asta de razboi sunt curios cat o sa mai fie gt...:rolleyes:
la tot gt-ul o sa i se sparga ochiul maro ;)

Si nu iti e rusine ca acum sa te pupi in 'anus' cu Acv!la cu care pana acum te certai non-stop? Asta arata inca o data perversitatea ridicata din Romania!
 

DeletedUser13259

Si nu iti e rusine ca acum sa te pupi in 'anus' cu Acv!la cu care pana acum te certai non-stop? Asta arata inca o data perversitatea ridicata din Romania!
cate triburi ai schimbat tu corectule?...nu pup in "ochiul maro" pe nici o acvila unde ai vazut tu asta?...si eu nu am avut ceva de impartit direct cu acvilele...cand au fost inamici i-am tratat ca atare. si am mai zis si ma repet: nu ma cert cu nimeni. ;)
 

DeletedUser

Zimbru - GT, ata ... o schimbare, mare om ce esti.

Tu spre deosebire de mine... LOL- > AKA -> Falou2.

Asa ca dupa cum ziceam ciocu mic si joc de glezne, si ai grija ca zona ta chiar daca pare linistita se poate intoarce oricand impotriva ta. Doar nu murim maine, ai sa ma pomenesti in maxim o saptamana.
 

DeletedUser13259

Zimbru - GT, ata ... o schimbare, mare om ce esti.

Tu spre deosebire de mine... LOL- > AKA -> Falou2.

Asa ca dupa cum ziceam ciocu mic si joc de glezne, si ai grija ca zona ta chiar daca pare linistita se poate intoarce oricand impotriva ta. Doar nu murim maine, ai sa ma pomenesti in maxim o saptamana.

zimbru-div-co-gt, in fine
poate te pomenesc la morti :)...acum o vedem cat o mai duci :))
 

DeletedUser13259

Zimbru - GT, ata ... o schimbare, mare om ce esti.

Tu spre deosebire de mine... LOL- > AKA -> Falou2.

Asa ca dupa cum ziceam ciocu mic si joc de glezne, si ai grija ca zona ta chiar daca pare linistita se poate intoarce oricand impotriva ta. Doar nu murim maine, ai sa ma pomenesti in maxim o saptamana.

uimeste-ma te rog...ce o sa se intample intr-o saptamana? :(
 

DeletedUser

Zimbru - GT, ata ... o schimbare, mare om ce esti.

Tu spre deosebire de mine... LOL- > AKA -> Falou2.

Asa ca dupa cum ziceam ciocu mic si joc de glezne, si ai grija ca zona ta chiar daca pare linistita se poate intoarce oricand impotriva ta. Doar nu murim maine, ai sa ma pomenesti in maxim o saptamana.

Ooo nu ! ce ne facem ?!?
Ati facut-o si cu BW si posibil sa mai imbarligati pe cineva.

Dar am rezistat contra voastra cu BW si acvila ,acum fii sigur ca impreuna cu acvila va vom rezista voua ...
Ai grija de tribul tau,nu ne purta noua de grija .
:) si daca vrei ciocul mic nu crezi ca ar trebui sa o lasi si tu mai moale ?
 

DeletedUser

Ooo nu ! ce ne facem ?!?
Ati facut-o si cu BW si posibil sa mai imbarligati pe cineva.

Dar am rezistat contra voastra cu BW si acvila ,acum fii sigur ca impreuna cu acvila va vom rezista voua ...
Ai grija de tribul tau,nu ne purta noua de grija .
:) si daca vrei ciocul mic nu crezi ca ar trebui sa o lasi si tu mai moale ?

Acv!la a imbarligat pe BW sa dea in voi.
Acv!la a imbarligat GT sa dea in voi!

Daca nu e asa sa vina vreunu din acv!la si sa nege ceea ce am zis eu aici ca vin cu dovezi!

Noi nu am imbarligat pe nimeni pana acum, dar vad ca e la moda mai nou si nah sa fim si noi in rand cu lumea...

Cat despre cum ati rezistat voi cu BW-ul cu 100 sate pierdute intr-o zi, e remarcabil, FELICITARI! voi cate ati luat de la ei? - 14 - imi aduc bine aminte....


Acv!la a cerut bw-ului sa dea in voi.
Acv!la ne-a rugat desi stiau ca aveam multe razboaie, dati si voi in Falou2 ca noi nu suntem in stare sa ne luptam singuri cu nimeni. Dupa ce am dat in voi ca sa ii ajutam, vin la noi cu pretentii ca vezi doamne nu meritam sa fim aliati cu ei pentru ca nu ne-am ridicat asteptarilor, nu am cucerit sate de la Falou2 cate ne-au cerut ei. Auzi aici ce tampiti pot fi unii oameni! Cum sa rogi un aliat sa te ajute..ii dai niste tinte... si daca nu le cucereste pe toate sa rupi alianta cu ei pe motiv ca nu se ridica la nivelul tau ca trib? In loc sa te multumesti cu faptul ca totusi acel trib te-a ajutat desi avea destule probleme! Si apoi mai rau sa vorbeasca si cu dusmanul lui in care te-a pus sa dai ca sa faca alianta impotriva ta, cu niste imbarligaturi ca noi le-am zis lor sa dea in voi.

Acv!la = cel mai pervers trib de pe .ro, nu de pe lumea2. DE PE .RO!
Urmeaza Iuliatns ca sa spun tot Hell-ul pt ca sunt si oameni care se tin de cuvant acolo.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus