Mesageria Acv!lla Fraternitas

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4901

nu va fi doar acvila contra GT....pt ca niciodata hell na iesit din razboi..au fost tratative pt un pna dar au esuat sa zicem asa:D asa ca sa vedem cine va castiga razboiul...sunteti cam inconjurati;))
 

DeletedUser

@ hell ... sa dus vorba ca doar "vorba" e de voi (lideri L2!!! totusi - vorba multa, fapte putine - vezi inamici triburi-agresori)
@GT ... ma bucur ca abordati razboiul cu optimism (Wwizz au fost tare pesimisti -parerea mea)
@ Acvila ... din pacate aveti un singur razboi acum - cel cu GT - va permiteti ... pozitional aveti toate sansele -dar depinde si de aliatii GT?
@ CIRC ... toata stima - inca faceti ce vreti cu harta L2
@ EW - diplomatie si recrutari "beton"
@ Leon - aveti o sansa acum sa va recuperati satele?
@CAG - PACE? ... curios!
@ BW - uimitor cum ati rezistat atata timp pe L2 !!! ... prezenta slabuta, sate combinate, atacuri de noapte si/sau cu aparare etc. (rollo sa nu ma contrazici ca iti trimit rapoarte) ... din pacate pt. voi, o sa dispareti inainte de GT si/sau Acvila - sorry :(

OBS.
- daca va "agitati" doar pe forum ... degeaba :(
- e aproape razboi mondial !!! ... ma bucur :D

IMP. -este doar o parere personala - nu reprezint dplomatia tribului pe forum - multumesc pt. intelegere ... bafta tuturor :)


PS. toate triburile de mai sus -sunt pur si simplu imaginare? .... nu au legatura cu fapte si intamplari din L2? :)

sa fie doar o "rearanjare" a lumii L2 ? :D
 

DeletedUser

@ hell ... sa dus vorba ca doar "vorba" e de voi (lideri L2!!! totusi - vorba multa, fapte putine - vezi inamici triburi-agresori)
@GT ... ma bucur ca abordati razboiul cu optimism (Wwizz au fost tare pesimisti -parerea mea)
@ Acvila ... din pacate aveti un singur razboi acum - cel cu GT - va permiteti ... pozitional aveti toate sansele -dar depinde si de aliatii GT?
@ CIRC ... toata stima - inca faceti ce vreti cu harta L2
@ EW - diplomatie si recrutari "beton"
@ Leon - aveti o sansa acum sa va recuperati satele?
@CAG - PACE? ... curios!
@ BW - uimitor cum ati rezistat atata timp pe L2 !!! ... prezenta slabuta, sate combinate, atacuri de noapte si/sau cu aparare etc. (rollo sa nu ma contrazici ca iti trimit rapoarte) ... din pacate pt. voi, o sa dispareti inainte de GT si/sau Acvila - sorry :(

OBS.
- daca va "agitati" doar pe forum ... degeaba :(
- e aproape razboi mondial !!! ... ma bucur :D

IMP. -este doar o parere personala - nu reprezint dplomatia tribului pe forum - multumesc pt. intelegere ... bafta tuturor :)


PS. toate triburile de mai sus -sunt pur si simplu imaginare? .... nu au legatura cu fapte si intamplari din L2? :)

sa fie doar o "rearanjare" a lumii L2 ? :D



ghismo pot sa fac si eu niste precizari?

Razboi modial hmmm... cine?

GT vs. Acv!la HELL LEON CIRC si voi care va dati cu pumnu in piept ca dati si voi in noi? Asta e razboi mondial? Eu nu vad 2 aliante puternice...vad un trib puternic vs niste triburi care nu pot face nimic singure la GT, NIMIC... doar impreuna poate pot face ceva si e foarte posibil ca nici asa.


Despre BW...atacuri de noapte cum au fost... ai vazut o statistica BW cu voi de cand a inceput razboiul?


Side 1: [B~W]

Side 2: FALOU2

Timeframe: 20/09/2008 00:00:00la03/10/2008 21:32:00

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 127
Tabăra 2: 6
Diferență: 121

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,262,104
Tabăra 2: 46,910
Diferență: 1,215,194

image.php


Dupa cum spune OFICIAL statistica nu stiu care dintre voi si bw va cadea primul.

Cat despre restu triburilor precizate de tine nu imi permit sa comentez.


O seara placuta!
 

DeletedUser13259

in the end....bla bla bla (full of bullshit)
nu pot concepe sa fii intr-un trib care sa divinizeze asa pe un jucator:confused::confused:
 

DeletedUser

ghismo daca eram in locul tau, taceam in loc sa vorbesc si sa ma fac de cacao.
iti dai cu parerea despre triburi mult prea mari pentru voi( vezi statistica lui world)...eu zic ca aia spune foarte multe despre forta voastra ca trib si alte chestii pe care le-am auzit si nu e de datoria mea sa le spun

revenind la subiect, pare un razboi interesant cu multe sate pierdute/castigate si de-o parte si de alta, dar cu un GT care se lupta pe mai multe fronturi

Side 1: GT

Side 2: Acv!la

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 42
Tabăra 2: 67
Diferență: 25
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

respect pentru zimbri ca specie !

@sphz
- e un forum unde poti sa iti dai cu parerea despre orice respectand bunul simt
- dragilor - nu punctele fac calitatea in joc. sunt utile dar nu obligatorii.

@world
- nu am inceput inca sa atacam nici pe acvile si nici pe gt. asta fiindca nu atacam fara cap si coada, jucam dupa niste planuri.
- b-w -ul fac precizarea ca a actionat in felul urmator pentru un succes asa mare si rapid :

1. a atacat fara sa rupa pna-ul sau fara sa arate macar o intentie ca ar dori sa schimbe pna-ul avut de mult timp cu ei. pentru asta bravo lor. asa se procedeaza in viata daca vrei sa ai succes rapid.. omori pe la spate si apoi stai tot timpul stresat ca cineva ti-o va coace si tie la fel. bravo rollo pentru lectia de viata oferita colegilor tai.

2. au atacat sate goale de trupe
3. au atacat zona de dezvoltare a falou2 - din vestul lumii2 - sate de 500 puncte care nu aveau nici pic de trupe.

oricum pentru toata lumea - timpul - adica peste 1-2 luni o sa se vada daca falou2 lupta bine sau nu. triburile e un joc de durata. in 7 zile poti lua 1-10-20-100-1000 sate dar apoi stai de nevoie 2 saptamani sa refaci trupele de atac.

deci sa avem rabdare copii - si in timpul asta oricum aveti grija ca poate ataca si altii nu doar noi
 

DeletedUser8416

sphz... crede-ma ca e total irelevant ceea ce s-a intamplat pana acum intre acvila si GT .. pt ca noua ni s-au luat sate pe nemeritate! avand satele in mijlocul lor, fiind aliati, am trimis toate trupele de acolo in alte zone... ei , lipsiti de orice fel de onoare au cautat nod in papura si au rupt alianta, drept urmare au cules satele alea 67 goale... am spus si ma repet, daca ar fi un razboi NUMAI intre acvile si GT, GT-ul ar castiga cu siguranta!

PS: uitati-va la "inamici invinsi triburi" sa vedeti unde se afla GT si unde este acvila... si ce diferenta este intre cele doua triburi ...
 

DeletedUser

Radu eu stiu despre ce e vorba si`ti dau dreptate, dar am vrut sa post-ez si ceva ontopic:p
 

DeletedUser

Radu... Are rost sa va reamintesc de unde ati luat voi sate de la noi (majoritatea)???? de la lucian21ro care a a avut toate satele lui trimise sprijin tribului GT!!?
Sa fim seriosi! Ca nu am planuit acest razboi! Am fost fortati de niste imprejurari!
Bafta tuturor in razboaie!

Si apropo de clasamente... pe timpul vacantei (mai bine de 2 luni ) nu am avut nici un razboi cu nicci un trib! pana pe data de 1 septembrie cand am inceput sa curatam cele 600 de sate ale leonilor de pe k42!
Multumesc!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sphz... crede-ma ca e total irelevant ceea ce s-a intamplat pana acum intre acvila si GT .. pt ca noua ni s-au luat sate pe nemeritate! avand satele in mijlocul lor, fiind aliati, am trimis toate trupele de acolo in alte zone... ei , lipsiti de orice fel de onoare au cautat nod in papura si au rupt alianta, drept urmare au cules satele alea 67 goale... am spus si ma repet, daca ar fi un razboi NUMAI intre acvile si GT, GT-ul ar castiga cu siguranta!

PS: uitati-va la "inamici invinsi triburi" sa vedeti unde se afla GT si unde este acvila... si ce diferenta este intre cele doua triburi ...

GT vs Acv!la ar fi ca un meci Barcelona vs. FLACARA Brusturi :D:D:D:D:D
 

DeletedUser

Si apropo de clasamente...e irelevant ce spui u! pe timpul vacantei nu am avut nici un razboi cu nicci un trib! pana pe data de 1 septembrie cand am inceput sa curatam cele 600 de sate ale leonilor de pe k42!
Multumesc!

Nu vă mai săturaţi să vă lăudaţi!

1. Da, sunteţi in urmă pentru că nu stiţi sa atacaţi.
2. Voi nu vă mai săturaţi să vă lăudaţi.... "Cele 600 sate"... vaaaai, chiar nu era necesar sa spui şi numărul sincer, şi nu uita că 600 de sate nu inseamnă nimic, noi v-am curatat 150 sate intr-o zi, norocul vostru că aveam nobilii in altă parte.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu era lauda! ;) :D e un fapt real!
Daca ai chef sa continuam discutia ... te rog pe privat! daca nu incearca sa vorbesti prin fapte in joc!
 

DeletedUser

Hulk07
Puncte: 2.369.938
Rang: 74
Inamici învinşi: 2.496.066 (232.)

world
Puncte: 1.445.927
Rang: 203
Inamici învinşi: 5.110.683 (73.)

Asa este...se pare ca vorbeste mult mai mult in joc
 

DeletedUser

sphz... crede-ma ca e total irelevant ceea ce s-a intamplat pana acum intre acvila si GT .. pt ca noua ni s-au luat sate pe nemeritate! avand satele in mijlocul lor, fiind aliati, am trimis toate trupele de acolo in alte zone... ei , lipsiti de orice fel de onoare au cautat nod in papura si au rupt alianta, drept urmare au cules satele alea 67 goale... am spus si ma repet, daca ar fi un razboi NUMAI intre acvile si GT, GT-ul ar castiga cu siguranta!

PS: uitati-va la "inamici invinsi triburi" sa vedeti unde se afla GT si unde este acvila... si ce diferenta este intre cele doua triburi ...

Tu nu ar trebui sa vorbesti de chestiile astea, adu-ti aminte cum ati procedat in razboiul cu ZIMBRI.
 

DeletedUser8416

Tu nu ar trebui sa vorbesti de chestiile astea, adu-ti aminte cum ati procedat in razboiul cu ZIMBRI.


Pac, vbesti in necunostinta de cauza... eu m-am certat si atunci cu cei din trib pt simplul motiv ca nu am vrut sa atac zimbrul... aveam foarte multi prieteni acolo (lorrryy (inca un prieten de-al ei, imi scapa numele), geeman, alexys -> si cativa din zimbru sunt si acum alaturi de noi din acelasi motiv mai sus mentionat) si majoritatea faceau parte din conducere... daca iti aduci tu bine aminte eram trecut pe forum la voi ca "jucator prieten", nu am trimis un lancier pe voi!
 

DeletedUser

Eu m-am referit la altceva.
Ati pus leonul sa ii atace pe cei din spate de unde ne venea sprijinul.
Ca in aceasi situatie sunteti si voi acum, si stiu care era situatia ca eram si eu la conducere..
 

DeletedUser8416

Facem offtopic si nu e bine... un ultim lucru mai am de zic despre zimbru, voi ati inceput razboiul ala!
 

DeletedUser8416

Bine, hai sa facem vreo doua diferente:

1. - Intre acvila si GT a existat alianta de mult timp!
- Intre zimbru si div-co (pe atunci) a existat dintotdeauna PNA!

2. - Voi ati inceput razboiul ala, nu noi... iar noi am cautat ajutor in razboiul ala, inca odata ma repet, inceput de voi!

Eu as zice ca acvila a procedat foarte urat facand aliante cu triburile mai importante din lumea 2 si apoi incetarea aliantei cu noi! (pun pariu ca planul asta e facut de catre domnul Costin si domnul Sergiu de foarte mult timp)...

PS: Sper ca acum vezi diferenta pac... intre alianta si pna; intre a incepe un razboi si a incerca sa iesi cu fruntea sus din el...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus