Mesageria Acv!lla Fraternitas

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Auzi nea sfecla : incepatorule.
Daca ai ceva sa imi demonstrezi mie personal fa-o daca nu taci linge un os.
Data viitare daca mai vorbesti la persoana mea o sa fie pt. ultima.

Nenica dute si te impusca!Vorbesc despre persoana ta cat vreau eu!Ce ai sa imi faci ???Da-ma in judecata!Te astept pe harta, varza murata ce esti tu , ca sa fiu in acelasi gand cu tine,privind legumele!
 

DeletedUser

Eu nu inteleg de ce nu faceti un topic unde sa va expuneti cunostintele despre legume.

Aici nu e vorba de legume,fructe si papanasi.



Nu e aprozar


Multumesc de Intelegere.


Toate bune tuturor
 

DeletedUser

:)Dispar o zi si se incing spiritele:).
Asadar orice afirmatie facuta de un membru HELL, nu e pozitia oficiala/neoficiala a tribului, ne cerem scuze pt inconvenientul creat.Pe gt, parca de data asta nu i ati "elogiat", daca da , ne cerem scuze si in cazul asta.
In apararea hELL voi invoca exuberanta varstei si unele conflicte personale, sper sa fim toti oameni maturi si sa trecem peste asta.Se pare ca toti suntem foarte vulcanici zilele astea, poate dam vina pe vreme...
Oricum chiar daca v ati certat ca la usa cortului tin sa mentionez ca sunteti amuzanti.:p(si animalutele alea gt sau ce or fi si mie imi plac, nu ma criticati , dar i love cartoon :).)
 

DeletedUser13259

:)Dispar o zi si se incing spiritele:).
Asadar orice afirmatie facuta de un membru HELL, nu e pozitia oficiala/neoficiala a tribului, ne cerem scuze pt inconvenientul creat.Pe gt, parca de data asta nu i ati "elogiat", daca da , ne cerem scuze si in cazul asta.
In apararea hELL voi invoca exuberanta varstei si unele conflicte personale, sper sa fim toti oameni maturi si sa trecem peste asta.Se pare ca toti suntem foarte vulcanici zilele astea, poate dam vina pe vreme...
Oricum chiar daca v ati certat ca la usa cortului tin sa mentionez ca sunteti amuzanti.:p(si animalutele alea gt sau ce or fi si mie imi plac, nu ma criticati , dar i love cartoon :).)

e greu si cu pozitiile astea...atat cele "oficiale" cat si "neoficiale" >:)
 

DeletedUser

Hai mai iulia,e doar un joc nu e razboiul Georgia- Rusia! Macar de distractie sa am parte de la jocul asta!
 

DeletedUser

auzisem odata demult ca la japonezi anumiti patroni aveau pus la intrarea in firma un manechin de cauciuc facut dupa asemanrea lor,angajatii care aveau o problema cu ptronul ,se descarcau pe acel manechin ,cred ca noi ne descarcam problemele si stresul de zi cu zi prin acest joc ajungind la un moment dat sa nu mai reusim sa facem difrenta intre joc si realitate ,ar fi pacat pt ca totusi e un joc :)
 

DeletedUser13259

auzisem odata demult ca la japonezi anumiti patroni aveau pus la intrarea in firma un manechin de cauciuc facut dupa asemanrea lor,angajatii care aveau o problema cu ptronul ,se descarcau pe acel manechin ,cred ca noi ne descarcam problemele si stresul de zi cu zi prin acest joc ajungind la un moment dat sa nu mai reusim sa facem difrenta intre joc si realitate ,ar fi pacat pt ca totusi e un joc :)

depinde de persoana...eu joc ca sa ma distrez si poate ca sa cunosc nishte persoane...de asta nici nu pot fi serios si sa nu glumesc (desi observ ca multi nu isi dau seama si le iau ca jigniri).
 

DeletedUser4901

vad ca sau schimbat multe in ultimele 48 de ore...aliante noi..razboaie noi;))acvila contra GT...foarte frumos...acuma chiar devine interesant:D
 

DeletedUser

e simplu, depinde pe cine intrebi , ca intodeauana adevarul e impartit pe undeva si fiecare are o parte din el.
 

DeletedUser13259

acuma vrei sa ma duc la Dumnezeu si la dracu sa ii intreb care si cum e? :p
vreau sa aud pareri...doar de asta e forum :p
 

DeletedUser

iar nastem dispute? las-o asa, oricum victoria vreunuia nu are legatura cu asta, iar asta e singurul lucru ce ne poate preocupa
 

DeletedUser13259

iar nastem dispute? las-o asa, oricum victoria vreunuia nu are legatura cu asta, iar asta e singurul lucru ce ne poate preocupa

jocul asta e bazat pe dispute draga :p
si sunt sigur ca ala care e cain o ia in gura :D...de aia vreau sa shtiu...
 

DeletedUser

:) nici nu stiu dc ma contrazic, dar nimic nu i alb sau negru si va castiga ala mai organizat si cu armata mai puternica, nu "raul" sau "bunul" ;)
 

DeletedUser13259

let the best man win...:p...ala va fi cain ptr k il toarna pe abel :cool:
 

DeletedUser8416

:) nici nu stiu dc ma contrazic, dar nimic nu i alb sau negru si va castiga ala mai organizat si cu armata mai puternica, nu "raul" sau "bunul" ;)


Daca ar fi DOAR o disputa intre Acvila si GT , ar castiga cu siguranta GT-ul... iar ca sa demonstram lucrul asta am avea nevoie de o promisiune din partea voastra in primul rand, daca intelegi ce vreau sa zic..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus