Nwo

  • Autor subiect LatinAlbaiulianXtreme
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Un trib cu vechime pe care vad k nimeni nu il aminteste pe aici..hai vreau sa vad ce aveti de spus despre acest trib :D??:)
 

DeletedUser12464

pai unii stiu ca acest trib odata a fost si pe primul loc
 

DeletedUser

amintim de ei logic...dar in tacere....toata lumea stie cine e NWO si ce a realizat acest trib;)
 

DeletedUser

si aici se discuta propaganda referitoare la razboaie si chestii de genul, pt ce spui tu e un forum separat: " Triburi şi membri : :)
 

DeletedUser12464

da mai e si cu razboiaele acestui trib ar cu cu cei din NIPPON si acuma cu LOSt
 

DeletedUser

Un trib slabutz care acum traiesti din amintiri, de pe urma disparitiei unor mari triburi de pe lumea 1 si in urma fuziunilor facute de mai multe triburi, asa au mai avansat si ei in clasament...in rest ce pot sa spun...RESpecT fixx
 

DeletedUser5151

Un trib cu vechime pe care vad k nimeni nu il aminteste pe aici..hai vreau sa vad ce aveti de spus despre acest trib :D??:)

ce stim despre NWO.. pai eu stiu despre mire2000 care era in mijlocu nostru (a disparut) ca a condus.

stiu ca NWO, ne-a tradat. Stiu ca NWO ne-a declarat razboi si a creat o coalitie de nubi ANTI TLD..

si mai stiu ca n-a rezistat :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

puteti sa ziceti ce doriti..eu stiu k in NWO is inca oameni deosebiti langa care e o placere sa stai :D
 

DeletedUser

eu stiu ca NWO a fost locul 1, chiar cand m-am apucat eram terorizat in jurul meu plin de NWO ma gandeam ce o sa faca cand o sa ma dezvolt, din partea mea toata stima pentru ce a fost :D
 

DeletedUser787

ce stim despre NWO.. pai eu stiu despre mire2000 care era in mijlocu nostru (a disparut) ca a condus.

stiu ca NWO, ne-a tradat. Stiu ca NWO ne-a declarat razboi si a creat o coalitie de nubi ANTI TLD..

si mai stiu ca n-a rezistat :D

Incearca sa te abtzi cu coalitia aia "de noobi" ... macar sti motivele pt care NWO impreuna cu alte triburi au format acea alianta ?
 

DeletedUser

nu ma , el e in tld si acuma, ca si cum ar fi fost el ceva si acolo.. pleaca din sof spune ca sof a fost crescut de tld, acuma e in sof se lauda cu meritele lor , apoi el e de fapt in tld desi tribu ala nu mai exista , el are o parere foarte distorsionata asupra realitatii
 

DeletedUser787

nu ma , el e in tld si acuma, ca si cum ar fi fost el ceva si acolo.. pleaca din sof spune ca sof a fost crescut de tld, acuma e in sof se lauda cu meritele lor , apoi el e de fapt in tld desi tribu ala nu mai exista , el are o parere foarte distorsionata asupra realitatii

nu frt da m-am saturat ... tot cu "coalitzia noobilor" o tzine ... pai probabil 99% din cei de pe forum nici nu stiu cine a mai avut ideea de a forma CA ... macar daca ar sti si motivele formarii acelei coalitii ...
 

DeletedUser6798

nu frt da m-am saturat ... tot cu "coalitzia noobilor" o tzine ... pai probabil 99% din cei de pe forum nici nu stiu cine a mai avut ideea de a forma CA ... macar daca ar sti si motivele formarii acelei coalitii ...

tu stii, danylove, cine a avut ideea de a forma CA?
apropo, am fost colegi de trib acum un an jumate:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus