Despre L8

  • Autor subiect DeletedUser523
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

a si pe lumea 8 o sa intru cu vechiu nume de pe lume5 ,,eXcesiV' unde nam mai atacat nimik o luna jumate si tot sunt in top100 la agresori...deci paziti-va..va mai anunt ca intru in prima zi de deschidere dar pe la orele 21:00 in nord-vest...as dori sa cad pe k33...poate ma ajuta adminii....:D
 

DeletedUser2821

He he :D
Deabea astept :X
Michelle si cu noul brand( o sa vedeti ce nume o sa aiba tribul ) o sa fie acolo :D
Sper sa adun jucatori buni :p
 

DeletedUser523

ok...e buna lumea...pe lumea asta se va vedea intradevar cine stie si cine nu..normal ca si cei care petrec mult timp online vor fi foarte avantajati....singurul lucru care nu imi place e limita de membrii..daca era fara limita de membrii pe trib sa se creeze triburi mamute cu viteza si bonusu de noapte dezactivat era super macel...sa fi vazut cum intra un trib de 70-80 de jucatorii intr-unu de 800 si il face praf intr-o saptamana

insa faptul ca e limita de 100 va face din aceasta lume un PRO;)asa e si fumos ca de mamuti suntem satui pana peste cap si pot fi gasiti pe celelalte lumi;)
 

DeletedUser2821

Sa ne duelam :p ?
Cum vreti putem fi si prieteni :))
oricum deja de fiecare data cand spun ca intru ma tot intreaba lumea daca sa o ia ca pe o provocare :D:p
 

DeletedUser523

prieteni:confused::rolleyes:hm, sa sti ca la asta nu m-am gandit...dar poate fi o solutie:)
 

DeletedUser4349

si daca tu nu poti lua sate doar daca ataci cand ala ii offline esti si mai mare nublet.

da' am zis eu ca o sa atac pe bonus de noapte? ca eu nu imi amintesc...ti-am zis tie sa nu te mai smiorcai atat pt ca n-ai bonus si de-asta nu joci ca te rupe unu' noaptea pt ca e "nublet" si nu pro ca tine
 

DeletedUser

toti sunt ingrijorati ca nu e bonus de noapte..unii chiar sunt ingroziti ca nu vor mai dormi:)) eu o sa dorm mai bine ca niciodata..mare chestie ca pierd niste sate..totusi e un joc, unu bun dar doar un joc...si daca va faceti rapid temuti in zona voastra nu veti fi atacati.;)...dar asta implica agresivitate din partea voastra...
 

DeletedUser

Noi romani suntem inventivi..exista limita de membri in trib..Nu e nimic o rezolvam ..din pacate nu exista si limita de triburi intr-o FAMILIE..nu exista bonus de noapte..daca pierdem sate noaptea vom tipa ca uni dintre noi trebuie sa si dormim nu putem sa ne punem ceasu sa sune la 3 dimineata si ii numim pe atacatori copii nebuni...etc etc sper sa am insel insa lumile .ro nu prea sunt atractive..incercati .net....
 

DeletedUser8906

Eee...In sfarsit :D

Mi se pare o idee super cu aceasta lume, e bine cu limita in trib, e bine fara bonus de noapte, dar nu imi place ca ati lasat satele bonus :(

Pacat, e greu sa se imparta = si din aceasta cauza pot avantaja unui jucatori...In fine...

Am observat ca multi se plang din cauza ca nu mai e bonusul de noapte...Dar sa va ganditi ca sunt si alti oameni care lucreaza in diferite schimburi(la servici) sau lucreaza doar dupa masa, sau au mai mult timp liber...etc... Eu cred ca se compenseaza chestia cu bonusul de noapte, cei care nu dorm noaptea dorm ziua(pot lasa sitter), iar cei care dorm noapte si nu dorm ziua(la fel pot lasa sitter :p)... asa ca eu cred ca nu e o probl foarte grava. Oricum cei care au timp mai mult la dispozitie vor fi ca intodeauna cei din varf... :(

Viteza e cam mare, deja sunt prea multe lumi cu viteze mari ... cred ca mai buna era o viteza de 1.0 sau 1.5 ...
Cat despre satele bonus, cea mai mare prostie :p nu imi place de fel.
La fel si cu tot felu de prosti pentru paladin.

Eu cred ca aceasta lume va fi foarte populata, cred ca va ajunge printre cele mai populate Lumi de pe .ro ! ! ! Mult succes adminilor si spor la treaba.
 

DeletedUser

da' am zis eu ca o sa atac pe bonus de noapte? ca eu nu imi amintesc...ti-am zis tie sa nu te mai smiorcai atat pt ca n-ai bonus si de-asta nu joci ca te rupe unu' noaptea pt ca e "nublet" si nu pro ca tine

nici io n-am zis ca ma apar numa pe bonus de noapte, sau tu ai fost inconjurat doar de PRO care ataca pe bonus ?? da tu trebe sa incepi cu nub, nub, nub daca tie iti face placere sa stai noaptea pe triburi asta e , eu prefer sa dorm.
 

DeletedUser

hmmmm, foarte interesant L8, deja avem 2 tabere PRO si Contra :) , dar intreb oare cum ar fii O lume in care sa aibe viteza 0,25?:rolleyes: cred ca ar lua 2 ,3 ani sati faci primul nobil, oricum nu cred ca veti vedea asa ceva :D
 

DeletedUser

Doamne fereste...cine ar mai juca pe acea lume...;))

Este cineva doritor sa vina la mine in trib...?
 

DeletedUser

Ce se intampla daca fusul orar imi permite sa fiu treaz noaptea?

In mod sigur as reprezenta un avantaj pentru tribul din care fac parte.

Deci, ce directie sa-mi aleg? :) Licitati.

Setarile lumii mi se par bune, iar limita de 100 de membrii e binevenita: putini dar valorosi si usor de organizat.
 

DeletedUser

foarte frumoasa lumea 8. va fi o lume a celor cu adevarat buni. app romanii care joaca pe .net sunt insomniaci sau disperati de acest joc??? nu cred, si eu joc de mult timp pe .net si nu sunt nici insomniac, nici disperat de jocul asta si nici nu imi pierd toate noptile in fata calculatorului si totusi o duc destul de **.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus