Despre L8

  • Autor subiect DeletedUser523
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

pe .net se joaca fara bonus de noapte si multi spun ca de acolo provin cei mai buni jucatori.nu prea sunt de acord cu asta dar acum avem posibilitatea sa jucam dupa modelul de acolo sa vedem exact cum e.oricum mie imi place la nebunie faptul ca e vit 2 si lim. 100m!!!e chiar o lume PRO

ai mare dreptate si va fi o lume in care numai cei mai buni vor ramane...cea mai tare lume posibila pana acum cred ca va fi L8:D
 

DeletedUser4349

deci vrei sa spui ca tie iti face placere sa stai treaz intre 3 si 4 dimineata sa te aperi?

daca tu ai nevoie de bonus de noapte pt a te apara atunci iti zic un sincer "Esti nublet rau"...iti urez si tie acelasi lucru, du-te si joaca Tribal Hugs
 

DeletedUser

Bai , ce-i drept ... e frumos al naibii sa dormi linistit noaptea stiind clar ca trupele tale de aparare ruleaza cu bonusul de noapte :D ... de ce sa nu recunoastem ... dar pt cei intr-adevar pasionati de triburile n-au nevoie de bonusul de noapte, asa ca cei care nu stau in fata PCului mai mult de 1h pe zi , nu vad un motiv sa joace pe lumea 8. :)
Doar daca nu viseaza top 20. :))

So , good luck players.
 

DeletedUser5276

si daca esti baieat destept iti lasi sitter noaptea sau re blindezi ! daca am cazut cu 4 jucatori pe care ai doresc langa mine se va face prapad:)) debea astept sa vad intr-o diminiata cum imi lipsesc 2 sau 3 sate :))) si eu cred ca greu se va ajunge la 100k puncte caci se vor pierde sate mult mai usor! si vor urca in top doar cei care sunt inconjuratu de trib
 

DeletedUser523

pentru toti cei care spun ca lipsa bonusului de noapte e un impediment: sa va reamintesc ca multi jucatori ataca chiar si cu bonus de noapte:confused::rolleyes:si cuceresc sate in draci chiar si asa deoarece nu sunt destul de aparate etc...sa fim seriosi, orice jucator bun nu se cramponeaza de bonusul de noapte sau mai e faza ca oricum multi ataca noaptea ca sa ajunga trupele dupa ora 08 asa ca pe nici o lume nu se doarme linistit daca e sa o luam asa, deci nu mai vorbiti aiurea!!faptul ca nu e bonus de noapte pur si simplu inseamna mai multa atentie acordata si noptii si poate chiar mai putine sate luate noaptea decat pe alte lumi deoarece multi se vor culca mai tarziu putin doar ca sa fie siguri ca nu sunt atacati si in plus nu prea vad eu pe cei care sa atace la 03, 04 dimineata ca totusi tre' sa mearga la munca, scoala etc asa ca liniste va rog
 

DeletedUser

Sa nu mai facem speculatii fara rost ! N-avem de unde sa stim. Eu de exemplu cred ca se va ajunge mult mai repede la un punctaj mare, mai ales pt cei care in real-life nu sunt foarte ocupati. Si care isi permit sa piarda cateva ore pe noapte pe joc. Se va face usor un punctaj mare, dar la fel de usor se vor si pierde punctele. Acum depinde si de ce jucatori vom avea in L8. :) Sunt mai multe aspecte la bataie.
 

DeletedUser

Mare parte din jucatorii de pe lumea 7 vor migra pe lumea 8, asa ca vor fi destui jucatori :)
 

DeletedUser

Invatam din alte lumi si ne dam examenul in lumea 8 , asta consider eu, si cred ca cei ei ziua sate le pierzi noaptea iar eu cum nu am somn e bine.
 

DeletedUser

Nu stiu daca este o idee buna fara bonus de noapte .

Multe persoane vor pierde noptiile iar depravarea de somn are efecte negative asupra sanatatii si in unele cazuri poate duce chiar si la infart .

Pt Inno Games nu este bine fiindca numai are cine sa cumpere puncte premium .

Este un pamflet , tratati-l ca atare :D
 

DeletedUser523

Nu stiu daca este o idee buna fara bonus de noapte .

Multe persoane vor pierde noptiile iar depravarea de somn are efecte negative asupra sanatatii si in unele cazuri poate duce chiar si la infart .

Pt Inno Games nu este bine fiindca numai are cine sa cumpere puncte premium .

Este un pamflet , tratati-l ca atare :D

ai postari din ce in ce mai bune!sper ca vei fi si pe L8 macar sa animi forumul;)
 

DeletedUser1198

o noua lume, o noua provocare :D fara bonus de noapte :eek:.. de cand asteptam asa ceva :D
 

DeletedUser

nu e problema cu bonusul de noapte , problema e ca incepe marti si intra sa se inscrie numai cei ce freaca netul pe redtube sau pe altte site-uri asemanatoare
 

DeletedUser

ok...e buna lumea...pe lumea asta se va vedea intradevar cine stie si cine nu..normal ca si cei care petrec mult timp online vor fi foarte avantajati....singurul lucru care nu imi place e limita de membrii..daca era fara limita de membrii pe trib sa se creeze triburi mamute cu viteza si bonusu de noapte dezactivat era super macel...sa fi vazut cum intra un trib de 70-80 de jucatorii intr-unu de 800 si il face praf intr-o saptamana
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus