Despre L8

  • Autor subiect DeletedUser523
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4349

nici io n-am zis ca ma apar numa pe bonus de noapte, sau tu ai fost inconjurat doar de PRO care ataca pe bonus ?? da tu trebe sa incepi cu nub, nub, nub daca tie iti face placere sa stai noaptea pe triburi asta e , eu prefer sa dorm.

again...unde am scris ca voi sta noaptea sa joc? =) ti-am zis doar sa nu te mai smiorcai ca nu exista acel bonus :rolleyes: ia-ti o batistuta and go cry me a river :rolleyes:
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Eu tot ma uit prin posturi si nu il vad pe danimaxxx...aaa...100 de membrii maxim :D

Setarile sunt la fel ca pe L7....doar bonusul face diferenta...de data asta zic pas...;)
 

DeletedUser

again...unde am scris ca voi sta noaptea sa joc? =) ti-am zis doar sa nu te mai smiorcai ca nu exista acel bonus :rolleyes: ia-ti o batistuta and go cry me a river :rolleyes:

eu te-am intrebat daca iti place sa stai noaptea pe la 3-4 sa te aperi, poate lucrezi noaptea, sau nu lucrezi deloc ci stai doar acasa toata ziua si freci menta, si unde m-am smiorcait? sau tu vrei sa faci pe tipu dur pe internet?? ce jalnic.
 

DeletedUser4349

eu te-am intrebat daca iti place sa stai noaptea pe la 3-4 sa te aperi, poate lucrezi noaptea, sau nu lucrezi deloc ci stai doar acasa toata ziua si freci menta, si unde m-am smiorcait? sau tu vrei sa faci pe tipu dur pe internet?? ce jalnic.

Ai dreptate...ma inchin tie marite zeu al internetului...tie celui cu avatar cu o matza infuriata cu puscoci la avatar...tie celui care ne faci pe toti jucatorii L8 niste no-liferi...tie care in viata esti cel mai cul si tru...tie care nu stii decat sa te plangi ca te fac altii de ras...tie si doar tie ma inchin...te rog nu te mai uita la un jalnic No-Lifer (asa cum tu si RockHunter ne-ati numit pe toti) ca mine...sau mai stii...poate chiar sunt dur...poate ca eu joc acest joc din placere...poate mie nu-mi pasa daca-mi pierd satu' peste noapte deoarece ce un "No-Lifer" cum ii numesti tu ma ataca fara bonus...poate eu n-am o ora de culcare prestabilita ca tine ca altfel te bate mamicuta...mai stii?
 

DeletedUser

Ai dreptate...ma inchin tie marite zeu al internetului...tie celui cu avatar cu o matza infuriata cu puscoci la avatar...tie celui care ne faci pe toti jucatorii L8 niste no-liferi...tie care in viata esti cel mai cul si tru...tie care nu stii decat sa te plangi ca te fac altii de ras...tie si doar tie ma inchin...te rog nu te mai uita la un jalnic No-Lifer (asa cum tu si RockHunter ne-ati numit pe toti) ca mine...sau mai stii...poate chiar sunt dur...poate ca eu joc acest joc din placere...poate mie nu-mi pasa daca-mi pierd satu' peste noapte deoarece ce un "No-Lifer" cum ii numesti tu ma ataca fara bonus...poate eu n-am o ora de culcare prestabilita ca tine ca altfel te bate mamicuta...mai stii?

vaisamar, n-are rost sa mai zic nimic.
 

DeletedUser

carmi zice ca e 100 si tu zici 200?:(



Săptămâna viitoare, în data de 28.10 vom deschide între orele 10 si 13, lumea 8!

Datele lumii:

- viteza serverului: 2
- viteza trupelor: 1
- transportul de resurse numai în cadrul unui trib
- se va putea alege direcţia satului la început
- numărul de membri în trib va fi limitat la 100
- perioada maxima de sitting pe un cont într-un interval de 120 zile este de 60 zile
- sate bonus
- arme cu bonusuri la atac/apărare
- bunusul de noapte NU este activ
- perioada protecţie iniţială - 5 zile
- moral - activat

Vă dorim mult succes în joc şi distracţie plăcută!


Echipa Triburile.ro


uita`te inca odata :)
 

DeletedUser

El spunea ca pe lumea 7 este de 200 membrii limita, pe lumea 8 este intr-adevar de 100 membrii.
Incurci lumile alexia26 :p
 

DeletedUser

aaa...iarta`ma...acuma am vazut mai bine :D:D:D eram obisnuit deja cu L8 si nah :p:p
 

DeletedUser

Destul de interesant.
Asa o sa pot ataca si noaptea fara prea multe pierderi.
Ar fi fost mai tare sa fie fara limita.
Atunci era adevarat macel.
 

DeletedUser2821

nu atunci era o noua lume plina de noobi nu ca acum nu o sa fie.
 

DeletedUser

idem michelle :)

acuma o sa fie o gramada de triburi cu academii si academiile au academiile lor =))):)))):D:D:rolleyes:
 

DeletedUser523

stiti pt ce sunt facute academiile, care este rolul lor:confused:sa fie macelarite de altii, sa fie carne de tun:cool:
 

DeletedUser

sau mai usor de zis ... FERME GRASE :X:rolleyes: sau sate pentru tribu` mama :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1198

Cand apare sectiunea "Lumea 8" pe forum? Sa vedem cine si cu ce se lauda :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus