Cum pot da in judecata un admin?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser10929

Cata prostie omeneasca s-a putut strange in atatea pagini de postari si nu ma refer anume la nici una din parti.

Dave - ai gresit, ai platit!

Legolas - e totusi un joc pana la urma!
 

DeletedUser

legolas..daca zici ca ai castigat si esti asa fericit..ti`ai prezentat cazu si aici pe forum..de ce nu te calmezi? ce vrei sa mai dovedesti? ...te`ai distrat gata..
 

DeletedUser764

legolas..daca zici ca ai castigat si esti asa fericit..ti`ai prezentat cazu si aici pe forum..de ce nu te calmezi? ce vrei sa mai dovedesti? ...te`ai distrat gata..

Vreau sa dovedesc o groaza de alte lucruri pe care voi nici nu vi le inchipuiti, povestea inca nu s-a terminat, trebuie sa mai cada cateva capete pana se va sfarsi.

Si sa stii ca sunt calm, chiar foarte calm.
 

DeletedUser184

urmatorul :d cred ca eu :p ca ne ia pe toti in ordinea atributiilor si stiti cum e cand capii cad toti se imprastie =)) dar logic era sa fie carmi prima dar vad ca a sarit-o :D - cred ca era prea lung drumul pana in germania
 

DeletedUser764

urmatorul :d cred ca eu :p ca ne ia pe toti in ordinea atributiilor si stiti cum e cand capii cad toti se imprastie =)) dar logic era sa fie carmi prima dar vad ca a sarit-o :D - cred ca era prea lung drumul pana in germania

Daca as fi in locul tau lamine, nu as avea curaj sa postez in acest topic. :D

Cred ca nu e nevoie sa incep sa redactez aici ceea ce s-a intamplat.
 

DeletedUser1195

lamine,si eu cred ca tu esti urmatorul.Dar tu o si meriti(nu ca Dave n-ar fi meritat:) ),nu degeaba ti s-a spus "infamul":)
 

DeletedUser184

ce sa fac acu ....pregatesc avocatul sa fie in tema cu totul :D sa il pun oare sa fie pe standby?
nu de alta da ma gandesc ca pana vine instiintarea il platesc degeaba ....=))

si cu ocna ...deja mi-am luat ciocanu' si sfarm la cariera de piatra si sare =)) cel putin asa face caracterul meu pe west :D
 

DeletedUser764

ce sa fac acu ....pregatesc avocatul sa fie in tema cu totul :D sa il pun oare sa fie pe standby?
nu de alta da ma gandesc ca pana vine instiintarea il platesc degeaba ....=))

Nu e nevoie sa-ti angajezi avocat, ca oricum cei din Romania nu sunt primiti la CEDO, ca-s corupti. Vei primi un avocat din oficiu asa cum a primit si Dave in cazul in care se va ajunge acolo. Dar la tine sta altfel situatia.

Pe tine intai trebuie sa te torturez ca sa marturisesti si ce nu ai facut.
 

DeletedUser184

da te rog sa nu ma gadili in talpa ca atunci voi recunoaste si ce nu am facut si nu e bine :D

pot sa incep sa recunosc ce am facut aseara ? :D sau ce am mancat dimineatza?
 

DeletedUser4645

Nu e nevoie sa-ti angajezi avocat, ca oricum cei din Romania nu sunt primiti la CEDO, ca-s corupti. Vei primi un avocat din oficiu asa cum a primit si Dave in cazul in care se va ajunge acolo. Dar la tine sta altfel situatia.

Pe tine intai trebuie sa te torturez ca sa marturisesti si ce nu ai facut.

E cumva o cacealma ? :)))

sa marturisesti si ce nu ai facut
 

DeletedUser184

rockgirl nu faci parte din completul de judecata :D deci pot respinge intrebarea

nu raspund decat in prezenta avocatului :D
 

DeletedUser

chiar imi place ca multi initial cred ca e adevarat..:))

lamine: e valabil si pentru tine..need help? am pile si relatii :))
 

DeletedUser184

am la pile si la relatii =)) de nu ma vad :p totdeauna folosesc PCR-ul - cine nu stie ce inseamna sa ma intrebe =))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus