pariuri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Interesant topic, Martzian!

Propun si eu un pariu, cu toate ca detest clasamentul punctelor.

In cat timp va reveni MoD in clasamentul punctelor pe primul loc?

Cine bungheste data, primeste 100 de euro.

avand in vedere ca unii membri au dat stergere cont (sau cel putin asa au zis), ca au deja mai multe razboaie...cred ca mai dureaza ;)
 

DeletedUser10829

daca ai chef sa iti pierzi banii, in maxim 30 de zile incepand de acum
cred eu:D
 

DeletedUser

Si cum nu mi pot dezlipi privirea de la mirificul profil..

"Una din zilele astea te vor calca.."

Head in hands again :(
 

DeletedUser

Ok ok , singura problema fiind ca TSL a depasit Mod inainte sa fie dizolvat :D

Dar nu mai conteaza acum . Bafta in viata reala , am auzit ca unii din voi s-au imbolnavit dintr-o data, asa ca aveti grije de voi :D
 

DeletedUser7708

Ok ok , singura problema fiind ca TSL a depasit Mod inainte sa fie dizolvat :D

Dar nu mai conteaza acum . Bafta in viata reala , am auzit ca unii din voi s-au imbolnavit dintr-o data, asa ca aveti grije de voi :D

Nu Dread Lord, nu m-am îmbolnăvit dintro dată, am recidivat. Şi sunt retras oficial de pe joc.
 

DeletedUser

dfa nu e frumos sa minti. spui ca te-ai lasat? in mod sigur te vei lasa. si nu pentru ca vrei, ci pentru ca dupa ce ai anuntat ca te lasi ne-ai atacat. iar. oricum cei din mod ar trebui sa-ti multumeasca pentru ca tu i-ai bagat in razboiul care ii va termina.

voiam sa-ti urez insanatosire grabnica. apoi am vazut ca iar ne-ai atacat. asa ca pentru ca noi suntem ingrijorati de starea sanatatii tale vom avea noi grija de satele tale...
 

DeletedUser7708

dfa nu e frumos sa minti. spui ca te-ai lasat? in mod sigur te vei lasa. si nu pentru ca vrei, ci pentru ca dupa ce ai anuntat ca te lasi ne-ai atacat. iar. oricum cei din mod ar trebui sa-ti multumeasca pentru ca tu i-ai bagat in razboiul care ii va termina.

voiam sa-ti urez insanatosire grabnica. apoi am vazut ca iar ne-ai atacat. asa ca pentru ca noi suntem ingrijorati de starea sanatatii tale vom avea noi grija de satele tale...

Ţi-am spus că m-am lăsat, ia-o ca atare. Doar pe forumul ăsta mai sunt, că mă mai relaxez cu asta. Nu ştiu cine atacat, dar ştiu că ieri contul DFA1 a spart 5 nobili noobs, fără să fie provocaţi în prealabil.
 

DeletedUser

Ţi-am spus că m-am lăsat, ia-o ca atare. Doar pe forumul ăsta mai sunt, că mă mai relaxez cu asta. Nu ştiu cine atacat, dar ştiu că ieri contul DFA1 a spart 5 nobili noobs, fără să fie provocaţi în prealabil.

daca este adevarat ca te-ai lasat, conform regulamentului sunt doua variante: colegii tai au voie sa preia satele de la tine daca ai depus tichet ca te lasi si sitterul are voie sa le imparta, insa nu are voie sa atace cu trupele tale.

nu ai depus tichet, si atunci colegii tai au voie sa atace de pe contul tau, dar nu vor putea prelua satele tale in mod legal.

mai este si varianta (cea mai probabila) ca nu te-ai lasat...
 

DeletedUser

Interesant topic, Martzian!

Propun si eu un pariu, cu toate ca detest clasamentul punctelor.

In cat timp va reveni MoD in clasamentul punctelor pe primul loc?

Cine bungheste data, primeste 100 de euro.

va reveni pe locul 1 asa cum a mai revenit si immo pe locul 1 pe L5 dupa ce s-a pus cu cine nu trebuia...
 

DeletedUser7708

daca este adevarat ca te-ai lasat, conform regulamentului sunt doua variante: colegii tai au voie sa preia satele de la tine daca ai depus tichet ca te lasi si sitterul are voie sa le imparta, insa nu are voie sa atace cu trupele tale.

nu ai depus tichet, si atunci colegii tai au voie sa atace de pe contul tau, dar nu vor putea prelua satele tale in mod legal.

mai este si varianta (cea mai probabila) ca nu te-ai lasat...

Şi mai sunt încă 2 variante, considerând că tot ce ai spus până acum nu e bun :)
 

DeletedUser

Interesant topic, Martzian!

Propun si eu un pariu, cu toate ca detest clasamentul punctelor.

In cat timp va reveni MoD in clasamentul punctelor pe primul loc?

Cine bungheste data, primeste 100 de euro.

prietene se scufunda corabia...inactivitate sau nu, se alege praful...uite, spre exemplu, "prietena" mea kristyn a intins-o in DIABLO......si MOD a mai pierdut un loc in clasament...


LE: si str m.viteazu la fel......vezi ca am postat eu mai inainte ceva despre acesti jucatori ;)
 

DeletedUser8266

eu nu jok pe l7 dar cand am citit aici astea imi amintesc de filmuletzu ala "end of mod" facut de dread lord (parca) cata de bine se potriveste parca de acolo sau inspirat mod mai ales cu faza ,,nu te teme putem da delet acont (sau inceput nou nu mai stiu)
 

DeletedUser11051

hihihi asteptam partea a 2 :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Si dupa jumatate de an se vorbeste de IMMO :D ...Tribul care l-a marcat pe martzian :)
 

DeletedUser

Si dupa jumatate de an se vorbeste de IMMO :D ...Tribul care l-a marcat pe martzian :)

:)) cred ca eu v-am marcat pe voi daca liderul vostru nici dupa 6 luni nu uita sa ma injure ca v-am luat sute de sate profit, voi fiind pe locul 1 si noi fiind doar 30 cand a inceput lupta.

respect cativa jucatori din immo pentru faptul ca acolo chiar a fost o inclestare pe care, fara suparare, ati pierdut-o. cand am lasat lumea a 5-a erati in pragul colapsului, renuntasera-ti la ideea de trib fara aliati, aliatii toti care-i cautaserati erau toti vecini cu noobs, si cu toate astea voi pierdeati sate pe banda rulanta. nu m-a marcat, dar mi-a placut acea inclestare. si cata vreme oameni ca rookmaster m-au contactat sa-mi ceara sfatul... cred ca s[pune multe veteranilor de pe L5.


dar inca odata, pentru ca eu sunt cel care a deschis acest topic, si constat ca nu-si mai are rostul cata vreme mod nu mai este pe locul 1 si nici nu mai poate reveni acolo, rog moderatorii sa-l inchida
 

DeletedUser

Ai tot respectul meu pentru ce ai reusit pe L5 dar declinul IMMO a inceput in momentul in care am invins tribul condus de intrinsecu si diversele schimbari de parti ale unor membri ai tribului...cum nici Imperiul Roman De Apus nu a fost pus la pamant de un singur trib , Germania in al doilea razboi mondial si nenumarate exemple factorii care au dus la decadere au fost numerosi si intradevar noobs s-a numarat printre ei.
Cred ca la fel a fost si cazul MoD cu exceptia faptului ca ei nu au ajuns asa departe :)...au preferat sa se retraga in frunte din motive speculate :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus