pariuri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

dar inca odata, pentru ca eu sunt cel care a deschis acest topic, si constat ca nu-si mai are rostul cata vreme mod nu mai este pe locul 1 si nici nu mai poate reveni acolo, rog moderatorii sa-l inchida

Martzian mai exista inca MoD deci poate ajune pe primul loc...ce esti asa pesimist in legatura cu ei
 

DeletedUser

Martzian mai exista inca MoD deci poate ajune pe primul loc...ce esti asa pesimist in legatura cu ei
mai fan MoD.. tu du-te si vezi de satele tale de barbari, lupta-te in continuare cu ele..... tu chiar nu iti dai seama ca faci spam degeaba... MoD= 0 = trecut

Singurul care si-a dat seama de asta, a fost Eek!. El a tinut tot tribul in frau, si cand si-a dat seama ca e pe duca, a facut lucrul cel mai logic- dizolvare trib..
n-ar fi facut-o daca o duceau foarte bine....
Restul sunt povesti, ca erau cei mai buni, ca rupeau toate triburile... Daca erau in stare sa faca fatza acum nu erau in situatia asta..
 

DeletedUser1627

mai fan MoD.. tu du-te si vezi de satele tale de barbari, lupta-te in continuare cu ele..... tu chiar nu iti dai seama ca faci spam degeaba... MoD= 0 = trecut

Singurul care si-a dat seama de asta, a fost Eek!. El a tinut tot tribul in frau, si cand si-a dat seama ca e pe duca, a facut lucrul cel mai logic- dizolvare trib..
n-ar fi facut-o daca o duceau foarte bine....
Restul sunt povesti, ca erau cei mai buni, ca rupeau toate triburile... Daca erau in stare sa faca fatza acum nu erau in situatia asta..

Crede-mă că dacă avea cine să joace îți promit solemn că încă o duceam bine! :)
 

DeletedUser

mai fan MoD.. tu du-te si vezi de satele tale de barbari, lupta-te in continuare cu ele..... tu chiar nu iti dai seama ca faci spam degeaba... MoD= 0 = trecut

Singurul care si-a dat seama de asta, a fost Eek!. El a tinut tot tribul in frau, si cand si-a dat seama ca e pe duca, a facut lucrul cel mai logic- dizolvare trib..
n-ar fi facut-o daca o duceau foarte bine....
Restul sunt povesti, ca erau cei mai buni, ca rupeau toate triburile... Daca erau in stare sa faca fatza acum nu erau in situatia asta..

Ceea ce s-a intamplat cu MOD era de asteptat .. si se stia cu mult inainte sa fie dizolvat tribul initial..asta e tre sa ne conformam cu ideea ca au fost buni .. si au cazut pt ca principalii lor jucatori se cam lasase odata cu deschiderea L8.
 

DeletedUser8266

nu vreau sa iau apararea la nimeni sau sa interpetatzi ceva ca si eu is deacord ca un trib bun tre sa se mentzina chiar daca le pleaca jucatori ori nu , de asta are leeder sa gaseasca soluti , orikum ce vream sa zic e faza ca sunt jucatori care is pasageri pe toate lumile ma uit la Illidan Stormrage prima oara lam vazut pe l6 a jucat in GT pana pe la inceputu lumi 7 apoi sa lasat , apoi a intrat pe l7 in mod unde la fel a jucat pana la deschiderea l8 unde acu joaca in =nbz= ...la uni le place doar inceputu jocului
 

DeletedUser1627

nu vreau sa iau apararea la nimeni sau sa interpetatzi ceva ca si eu is deacord ca un trib bun tre sa se mentzina chiar daca le pleaca jucatori ori nu , de asta are leeder sa gaseasca soluti , orikum ce vream sa zic e faza ca sunt jucatori care is pasageri pe toate lumile ma uit la Illidan Stormrage prima oara lam vazut pe l6 a jucat in GT pana pe la inceputu lumi 7 apoi sa lasat , apoi a intrat pe l7 in mod unde la fel a jucat pana la deschiderea l8 unde acu joaca in =nbz= ...la uni le place doar inceputu jocului

Si illidan a intrat in trib pentru ca si pe L3 a fost membru MoD !

Ideea este ca un trib este format din anumiti jucatori, daca jucatorii care au facut tribul nu mai joaca atunci nu mai e ACELASI TRIB :|
Si leader-ii tribului (ca aici erau mai multi) s-au lasat si ei odata cu jucatorii de "baza" :|
 

DeletedUser8266

inseamna atuci cum a spus cineva ca nu au avut curaj sa lupte ,sau nu au suportat gandul ca vor pierde
 

DeletedUser8266

:)) wa pe tine cand te vad ma bufneste rasu esti , esti cel mai prost si lash jucator din catzi sunt adik tu care ai infintzat mason pe l7 si care erai leederu lor si trebuia sa fi modelu de urmat un exemplu pentru restu membrilor la primu atac ai lasat balta tribu si ai fugit la adapost in mod, miar fi rushine sa mai ** , da defapt **** ce imi bat capu cu jucatori de astia cu ciocu mare si cam atat ....in rest nimik nu is de ei
 

DeletedUser7708

:)) wa pe tine cand te vad ma bufneste rasu esti , esti cel mai prost si lash jucator din catzi sunt adik tu care ai infintzat mason pe l7 si care erai leederu lor si trebuia sa fi modelu de urmat un exemplu pentru restu membrilor la primu atac ai lasat balta tribu si ai fugit la adapost in mod, miar fi rushine sa mai ** , da defapt **** ce imi bat capu cu jucatori de astia cu ciocu mare si cam atat ....in rest nimik nu is de ei

Băiete, nu am plecat la niciun atac, nu am avut atacuri de la T-com pe mine. Ba chiar am lăsat tribul safe, eu nu mai aveam timp să conduc tribul şi cum nimeni nu s-a oferit, au fuzionat cu NOI. De acolo, TSA a recrutat satele, cu sau fără jucători şi asta e.
Eu nu aveam de ce să mai stau în MaSoN, fiind că nu aveam conducere. Pricepe o dată, copil frustrat de prea multe figuri strânse de pe alte lumi.

p.s. MaSoN nu a fost înfiinţat numai de mine, erau 3 întemeietori.
 

DeletedUser8266

:)) dute si canta la alta masa , citeste si tu mai in urma cum te rugai de kodat sa nu te atace ca nu vretzi razboi cu el mai aveai un pik si ii pupai un picior

p.s. am impresia ca is mai mare ca tine asa ca veziti de cresha ta
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus