pariuri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ma oameni buni...ce nu vreti voi sa recunoasteti ca noi daca mai puteam juca...ramaneam mult pe primu loc..si asta o zic cu o lipsa mare de modestie din pacate..dar asta e adevarul..nu puteti nega faptul...noi suntem pe primu loc si neclintiti din august *** nu ma insel..si tot cresteam in avans..am maturat cu mda..burn..sl..deci nu am fost asa de ochi frumosi pe server:)..incetati cu gandirea asta de roman ..si vedeti adevarul, faptele in sine,.
@martian..nu stiu ce sa zic...eu stiu acum ca esti ziarist si te manaca palmutele sa postezi cate ceva:))..dar vezi k atragi puradeii astia cu creierul mare si alunecos. Pt mn unu ..e frustrant sa vad cum toti sar cu gura acuma..."vai MoD..tribul invincibil cade! incredibil...luati acum ziarul de azi!"
ce naiba ma...cade ..asa si?,,,,cade din cauza cuiva? a venit cineva si ne-a luat satele...ne-a mutat jucatorii la pascut? zi...k sa mor de nu ii dau contul meu acelui intelept pt k asa dovedeste k eu sunt un incompetent...Hai multa bafta...



Te cam lauzi si te cam lauzi degeaba...ascensiunea tribului MOD s-a facut mai degraba pe tradari, spioni, lasi si alte chestii mai ..."neortodoxe"...din nefericire astia s-au gasit din belsug cam pe unde am fost si eu (MDA si ulterior BURN). Cele 35 de sate cu care va laudati tu si sebica19, ca au fost luate intr-o saptamana, sau intr-o zi, sau intr-o secunda (ca nu mai tin bine minte) au fost luate de la niste (oare daca zic papagali primesc ban??..oka - deci nu zic :D) unii, care au fost suficient de "genii" incat sa se lase prostiti sa intre in MOD doar pentru a fi innobilati intern. NU ati avut un adversar real, locul 1 vi se datoreaza mai degraba satelor luate moca, jucatorilor-spion infiltrati in alte triburi si care s-au dezvoltat linistiti, decat satelor luate prin ..sa zicem "lupta dreapta"...Ce naspa ca acu aveti un inamic pe masura, in tribul noobs, iar lamentarile de genu : "se lasa jucatorii nostri ca nu mai au timp din cauza RL "nu isi au locul aici..peste tot se lasa jucatori si asta e..cei care raman ar trebui sa mentina pozitia....daca nu o mentin..poate nu ati meritat-o niciodata
 

DeletedUser3547

Inamici învinşi (Triburi)
Ca agresor
Rang Porecla Cucerit
1 Messengers of Death 96,06 Mio.
2 Die in the hands of Gods 71,01 Mio.
3 The Sith Lords 69,95 Mio.
4 UNITED SOLDIERS 67,67 Mio.
5 Burn In Hell Is Back 59,85 Mio.
6 noobs 49,50 Mio.
7 Evil -Knights of AVALON 46,74 Mio.
8 The Forbidden Ones 42,94 Mio.
9 The Sith Academy 41,28 Mio.
10 The Lords of Terror 39,17 Mio.

asta spune multe, daca am luat doar sate moca, cum naiba de avem rang 1 la atacatori? ne atacam intre noi?:eek:
 

DeletedUser

Illidan a trimis de vreo 2 impotriva mea cate 15 fulluri...logic a crescut la atacatori, asa cum am crescut si eu la aparatori...totusi nu mi-a luat nici un sat atunci ;)...a luat cand a avut mai putine puncte la agresori (nu eram online)...deci nu stiu cata relevanta are (probabil are, dar nu trebuie supraestimata)
 

DeletedUser

Bun ! Ati fost cei ma buni , sunteti cei mai buni , pacat ca nu ati mai avut timp ca ramaneati cei mai buni . Sunteti bucurosi acum ? :D

Zeii pleaca , muritorii raman :)

P.s.: Nu mai cereti invitatii ca nu va dau :D
Pentru voi exista doar un final - exterminare sau stergere de cont .
 

DeletedUser

apropo de tribul MoD ... nu cred ca va mai suporta harta mult timp :) sa vedem , dar eu zic ca o sa prindeti 2009 sigur pe locul 2 daca nu mai jos ... nu fac previziuni , astept sa vad ce o sa spuna Urania despre viitorul vostru in astre :))
 

DeletedUser1627

Din moment ce jumatate din MoD au dat stergere cont, si ceilalti jumatate mai intra odata la 3 zile din cauza timpului putin ramas normal ca nu o sa mai ramanem pe primul loc. Primul loc este rezerat celor care au cel putin 3 ore / zi sa dea acestui joc :)

Prefer Real-Life :d
 

DeletedUser11051

1 TSL 23.096.432 26.018.112 53 490.908 2689 9.676
2 MoD 23.031.159 30.885.531 84 367.685 3220 9.592
 

DeletedUser7708

Şi MaSoN a fost la fel de puternic pe L4 şi a căzut datorită inactvităţii, nu a duşmanilor.
Iată o mică statistică cu vecinii celor din MoD:
Side 1: MoD

Side 2: -sL- TSL TSA noobs Die. .BURN.

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 342
Tabăra 2: 2,058
Diferență: 1,716

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 91
Tabăra 2: 64
Diferență: 27

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,709,381
Tabăra 2: 16,312,804
Diferență: 13,603,423

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 762,123
Tabăra 2: 608,682
Diferență: 153,441

image.php


MoD se va dezbina cel mai probabil, dar întâlnirile dintre noi vor continua, ceea ce la final de server va conta mai mult decât satele câştigate sau pierdute.

Pentru cei care nu au înţeles, MoD e un trib de prieteni, nu o adunătură din mass-recruiting.
 

DeletedUser3919

DFA, degeaba... totul a inceput acu mai bine de o luna cand Eek! a anuntat ca nu mai are timp. Apoi pe rand s-au retras o gramada, ba lipsa de timp, ba lipsa de chef. Aici langa mine stam cu satele de atac pline si nu facem nimic. Eu intru doar sa mai bat taleri ca imi e nu stiu cum sa dea magaziile pe afara. La fel si Miss Piggy si de vreo 3 saptamani ne tot intrebam daca sa dam sau nu sterge cont. Mai stiu inca cativa prin centru care fac acelasi lucru...
 

DeletedUser11051

Dfa nu inteleg dc amesteci TSA si TSL din moment ce nu am fost pana aku in razboi ..

ar tr sa faci o statistica incepand de azi 15 . 11. 2008 cand TSA si TSL intra in war q MOD
 

DeletedUser

lasati prostiile..MoD ul e gata asa cum e prevazut de acum o luna..aceeasi politica falimentara pe care a avut o pe toate lumile..poate cei ce au pus bazele pe L8 vor fi mai cumpatati..ma indoiesc sincer

3.4 Nike,Adidas .38 (478|533) K54 11,550 liciouz [MoD] puNkishoR- [noobs] 15th November 2008 - 08:45:22
lica (465|548) K54 10,313 liciouz [MoD] vasy988 [noobs] 14th November 2008 - 23:30:36
78 Sa mori Tu?! ca lam luat (453|525) K54 10,178 liciouz [MoD] nik cel viteaz [noobs]

asta e chiar frumos..jucatorul cu poate cea mai mare si proasta gura (in scris) de pe forum contra refugiatilor fosti -sL-..of of mai mai :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7708

Dfa nu inteleg dc amesteci TSA si TSL din moment ce nu am fost pana aku in razboi ..

ar tr sa faci o statistica incepand de azi 15 . 11. 2008 cand TSA si TSL intra in war q MOD

Tu nu ştii să citeşti. Am scris vecini, în niciun caz duşmani. Şi Die. sunt trecuţi acolo, dar niciodată nu au fost duşmani cu noi. Cât despre războiul cu MoD, nu veţi avea ocazia, veţi avea o surpriză(vă sparg conturile ţie şi lui dread şi vă dizolv :D). Hai pa pa, eşti amuzant rău, niciodată nu am făcut diferenţa dintre tine şi un clovn.

lasati prostiile..MoD ul e gata asa cum e prevazut de acum o luna..aceeasi politica falimentara pe care a avut o pe toate lumile..poate cei ce au pus bazele pe L8 vor fi mai cumpatati..ma indoiesc sincer

3.4 Nike,Adidas .38 (478|533) K54 11,550 liciouz [MoD] puNkishoR- [noobs] 15th November 2008 - 08:45:22
lica (465|548) K54 10,313 liciouz [MoD] vasy988 [noobs] 14th November 2008 - 23:30:36
78 Sa mori Tu?! ca lam luat (453|525) K54 10,178 liciouz [MoD] nik cel viteaz [noobs]

asta e chiar frumos..jucatorul cu poate cea mai mare si proasta gura (in scris) de pe forum contra refugiatilor fosti -sL-..of of mai mai :)

A dat delete, dar chiar dacă nu ar fi dat, nu mi-ar fi părut rău că a pierdut satele astea. Ştie el de ce.

DFA, degeaba... totul a inceput acu mai bine de o luna cand Eek! a anuntat ca nu mai are timp. Apoi pe rand s-au retras o gramada, ba lipsa de timp, ba lipsa de chef. Aici langa mine stam cu satele de atac pline si nu facem nimic. Eu intru doar sa mai bat taleri ca imi e nu stiu cum sa dea magaziile pe afara. La fel si Miss Piggy si de vreo 3 saptamani ne tot intrebam daca sa dam sau nu sterge cont. Mai stiu inca cativa prin centru care fac acelasi lucru...

Total adevărat. Dar nu are rost să mai prezentăm celorlalţi ce şi cum, îi las să se complacă că au cucerit nişte sate care se iau mai bine decât cele de barbari(alea au numai apărare, satele inactive din MoD mai sunt şi de atac).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

de acord domle da mai conteaza si momentul...nu e chiar in plina glorie..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus