Apel-Stop esecurilor la straini!

  • Autor subiect DeletedUser7039
  • Data de început

DeletedUser7039

ma indoiesc ca ai inteles ca din posturile tale nu am observat altceva decat faptul ca esti mult prea disperat de jocul asta



Nu prea cred..

Mai joc decat pe o singura lume si am sub 100.000 de puncte.. Nu as avea cum sa fiu disperat..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4901

atunci taci naibii din gura si lasa lumea sa joace cum vrea

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7039

Vezi cum vorbesti.. Nu fii nesimtit!

Iti sugerez sa adresezi asemenea cuvinte mamei tale si tatalui tau, nu mie..

Nu ai inteles nimic.. Am dreptul la opinie si mi-am exprimat-o.. Daca nu-ti convine, poti sa te contrazici cu mine, dar nu sa imi spui sa tac sau sa tac naibii..

Am spus ceea ce am vrut sa spun, multi mi-au dat dreptate, multi mi-au spus sa tac.. Am fost nevoit sa ma repet de multe ori..

Si tu aspirator, nu-mi spui mie ca sunt disperat, pentru ca spre deosebire de tine, chiar daca sunt insistent, imi pastrez bunul simt si calmul.. Nu am atacat la persoana, dar vad ca tu o faci..

Crezul meu este ca tu acum vrei sa tii partea unuia de rang mai mare, care a postat mai devreme aceleasi idei pe care le-ai postat si tu.. Doar ca tu ai reactionat cu nerusinare.

Nu las oamenii sa joace?

Dar cine sunt eu sa nu ii las.. Daca oamenii cand au vazut topicul acesta s-au retras din tribul de pe lumea 4, inseamna ca a avut impact bun asupra lor si s-au hotarat sa nu isi dea cu firma in cap..

Multi si-au schimbat parerea, deci o parte din obiectivul topicului meu a fost indeplinita. Bineinteles sunt si playeri carora nu le convine, problema lor.. Nu insist in privinta lor, dar e bine, totusi, sa li se deschida si lor ochii despre cum le va fi sfarsitul..
 

DeletedUser

Eu cred ca am mai multa victorie decat tine pe triburi si crede`ma ca am mai multe sate decat ai avut tu in toate tarile si pe toate severele!Nu imi vorbi mie de esec,nu prea cunosc cuvantul!Ia zi tu ionute,asa`i?
 

DeletedUser12196

Doamne ce copii aiuriti.va certati degeaba.cine vrea sa joace joaca din diverse motive cine nu ,nu.dar voi,spirite combative,faceti din orice nimic un intreg roman.:p
 

DeletedUser7039

Eu cred ca am mai multa victorie decat tine pe triburi si crede`ma ca am mai multe sate decat ai avut tu in toate tarile si pe toate severele!Nu imi vorbi mie de esec,nu prea cunosc cuvantul!Ia zi tu ionute,asa`i?

Felicitari!

Dar.. M-am laudat eu aici cu victoriile mele sau punctele? Nu! Incearca in alta parte sa ajungi senior member..

Daca nu cunosti cuvantul "esec" e cam nasol.. Eu l-am cunoscut, dar nici inapoi nu am dat.. Eu stiu cum pot sa fiu invins..

Si Ionute, care ai fi tu.. Iti astept si tie comentariile cu interes, dar insist sa fii on topic..

LE: Nu stiu ce tampit v-a adus pe toti aici sa il sustineti, dar asa as putea eu foarte bine, sa imi chem toti tovarasii din joc sa se certe cu voi si s-ar alege praful. Ar fi de preferat sa vina papagalul ala sa se contrazica cu mine, da, ala care v-a dat voua cate 3 puncte premium sa il pupati..

p.s. Nu as vrea sa ajunga topicul asta unul in car sa imi fac propaganda personala, dar daca se va permite lucrul asta, replici am pentru toti agaricii..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4901

comanele nu mai zic nimic ca si asa miam luat 5 pct de la admini=))lasal sa traiasaca in lumea lui
 

DeletedUser4901

na vezi cum se baga lumea in seama fara sa fie bagata?=)))comanele e apelativul lui godlike tiesto=))) dar sa il lasam pe raducutzu sa se simta bagat in seama=))
 

DeletedUser7039

Nicio problema.. Spamm-ul vostru rau intentionat si prostia tot aici raman..
 

DeletedUser

Nicio problema.. Spamm-ul vostru rau intentionat si prostia tot aici raman..

De la o simpla replica pe care ti-am dat-o, ai ajuns sa jignesti niste oameni pe care nu ii cunosti..Omule, eu imi permit premium ,nu stau cu cersitul!

Doamne ce copii aiuriti.va certati degeaba.cine vrea sa joace joaca din diverse motive cine nu ,nu.dar voi,spirite combative,faceti din orice nimic un intreg roman.:p


De unde stii tu ca suntem copii,abtine-te de la afirmatii nefondate!Poate sunt un copil,dar probabil ca sunt unul mai inteligent decat tine si nu mai iau de nimeni aiurea,doar ca sa ma bag in seama!Abtine-te te rog!

Felicitari!

Dar.. M-am laudat eu aici cu victoriile mele sau punctele? Nu! Incearca in alta parte sa ajungi senior member..

LE: Nu stiu ce tampit v-a adus pe toti aici sa il sustineti, dar asa as putea eu foarte bine, sa imi chem toti tovarasii din joc sa se certe cu voi si s-ar alege praful. Ar fi de preferat sa vina papagalul ala sa se contrazica cu mine, da, ala care v-a dat voua cate 3 puncte premium sa il pupati..


Da,te-ai laudat prin mai multe topicuri cu abilitatile tale de leader si ce ai facut tu ,mare branza ,pe serverele pe care ai jucat!Din moment ce tu nu ai avut nici un succes,cum poti sa incerci sa ii impiedici pe alti sa atinga succesul!Si nu ma chemat nimeni,intamplator mi-a sarit in ochii topicul asta!

O seara buna si va doresc succes!

Ps:Nu lasati sistemul sa va corupa!
 

DeletedUser

De unde stii tu ca suntem copii,abtine-te de la afirmatii nefondate!Poate sunt un copil,dar probabil ca sunt unul mai inteligent decat tine si nu mai iau de nimeni aiurea,doar ca sa ma bag in seama!Abtine-te te rog!


Daca tu doar asta ai inteles din ce a spus ea....:rolleyes:


Fiecare vede jocul asa cum doreste el. Respect celelalte opinii, chiar daca nu sunt de acord cu ele.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Daca tu doar asta ai inteles din ce a spus ea....:rolleyes:



Fiecare vede jocul asa cum doreste el. Respect celelalte opinii, chiar daca nu sunt de acord cu ele.

Nici tu nu ai inteles bine ce am vrut eu sa zic...


Asta incerc sa il fac si pe radoko sa inteleaga...Fiecare face ce vrea...Asa ca degeaba te incrunti prietene, caci tot o sa joace lumea la unguri,chinezi,etc!

Si astea fiind spuse,imi pare rau ca am facut atat galagie pentru nimic,va doresc la toti romani bafta oriunde ati juca!
 

DeletedUser7039

Nu au inteles multi multe..

Topicul asta se adreseaza tuturor romanilor care intra in categoria depravata de jucatori dezorganizati pe care am subliniat-o in primul meu post..

Tribul de pe lumea 4 care are sa se infiinteze la unguri a intervenit aici.. Oare de ce? Eu nu zisesem nimic despre ei.. Probabil s-au simtit cu musca pe caciula.. Nu-mi dau seama de ce.. Nu dadusem niciun nume..

Nu stiu de ce si-au dat atata importanta, dat fiind faptul ca ei sunt, probabil, al 100-lea trib de genul asta.. Nu ma intereseaza ei.. Ei sunt doar o mica parte din gunoiul care se intampla.. Semnicativitatea lor in universul esecurilor noastre e precum un ambalaj in ghena..

Nu se mai cunoaste inca un esec in plus sau in minus.. Total neimportant..

Ceea ce nu imi place mie e ca se joaca dezorganizat afara, unde lumea e mereu cu ochii pe triburile nationale, iar noi suntem adesea un subiect de caterinca si o cantitate neglijabila.. Iar toate astea datorita superficialitatii si neindemanarii leaderilor care solicita..

@GodL1ke Tiesto: Am spus ca am cunoscut si esecul, nu ca numai asta am cunoscut..
 

DeletedUser14354

rhadookoo degeaba iti bati gura cu cei care nu inteles din primul mesaj ce ai vrut sa zici ca nici nu or sa inteleaga.
Sunt lideri precum danimaxxx care desi s-au facut de ras intr-un mod original pe triburile.ro ei au contnuat si pe celelalte servere si se mandresc ca au fost luati la misto de englezi sau germani, parca nu ar fi fost de ajuns la noi :eek:

Asta e mentalitatea unora si nu ai cum sa schimbi ceva ;)
 
Ultima editare de un moderator:
Sus