YkzLcn & G-M-R

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser12398

Side 1:
Tribes: YkzLcn
Players:

Side 2:
Tribes: G-M-R
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 112
Tabăra 2: 19
Diferență: 93

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,115,451
Tabăra 2: 172,202
Diferență: 943,249

image.php
 

DeletedUser

eh

Dupa plecarea lui musHn1 au pierdut teren..ca si organizare in primul rand..

crezi ca era vreun zeu? cand a simtit ca vrem sa incepem razboi cu el mai demult a inceput sa ameninte ca are tot felu de tichete pt noi etc ... binenteles ca numai el stia despre ce vorbeste :)
 

DeletedUser

gloria=albastru
ykzlcn=alb
image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ykz nu va castiga pe front razboiul asa..GMR se va desfiinta , inainte ca razboiul sa inceapa cu adevarat..
Pana atunci ykz vor avea statisticile de partea lor..

nu conteaza ca se va desfinta. ne am hotarat sa nu lasam pe nimeni sa fuga in alte triburi. mai exact vrem sa curatam harta :D
 

DeletedUser

........ de ce ati deschis topicul asta daca G-M-R e pe duca ? ca sa va laudati ??? ....... daca se desfiinteaza ce rost mai are acest topic ? acum este o curatire a inactivilor facuta de ykz ........ si mai lasati-o balta cei din ykzlcn cu organizarea pe care o aveti ca eu stiu cum este si nu-mi place deloc ........ oricum e ** ca mai curatati un pic harta !
 

DeletedUser12398

........ de ce ati deschis topicul asta daca G-M-R e pe duca ? ca sa va laudati ??? ....... daca se desfiinteaza ce rost mai are acest topic ? acum este o curatire a inactivilor facuta de ykz ........ si mai lasati-o balta cei din ykzlcn cu organizarea pe care o aveti ca eu stiu cum este si nu-mi place deloc ........ oricum e ** ca mai curatati un pic harta !

de unde stii tu organizarea YKZ-ului???
deci daca ai intrat doar sa comentezi aiurea si sa te faci si tu prezent mai bine ne lasi
 

DeletedUser

cum sa nu stiu organizarea ykz :)) ......... am fost si aliati si in razboi cu ei ........ cand eram aliati erau doar simple puncte pe harta , iar cand eram in razboi se faceau de ras , dovada ca in zona mea nu mai e urma de ykz ........ daca va blindati toate granitele cum v-ati blindat-o pe aceea cu mine atunci castigati razboiul doar pentru ca se desfiinteaza g-m-r .....
 

DeletedUser12398

GMR inca nu sa desfiintat sunt in jur de 500 de membri...deci inca putem spune ca este razboi
 

DeletedUser

da si 413 membrii au sub 500k puncte , iar 150 dintre ei au sub 100k puncte ....... deci las-o balta .....
 

DeletedUser

ce ar fi sa nu va mai dati voi cu parerea despre fremen? ce are si anume fremenul? si apropos, in razboiul cu coslid cei din fremen au luat mai multe sate......
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Era inevitabil razboiul asa..sunt 90% sigur ca ykz va castiga..dupa plecarea lui musHn1 G-M-R s`a cam dus..
Au facut greseala fatala zic eu cand au recrutat Fremen..de atunci au pierdut coontrolul..
Succes ambelor triburi..si fie ca cel mai bun sa castige!

da destept esti cu asemenea afirmatie
deocamdata eu sant din fremen si aici am cam facut legea
care-i problema ta cu fremen ?
noi purtam in paralel nu razboi ci adunat de sate de la vreo 3 triburi in paralel si din ex-fremen n-a iesit si n-o sa iasa nimeni
a spus cineva mai devreme
a inceput de fapt curatenia de primavara
 

DeletedUser12398

Side 1:
Tribes: YkzLcn
Players:

Side 2:
Tribes: Gloria
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 424
Tabăra 2: 193
Diferență: 231

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 224
Tabăra 2: 46
Diferență: 178

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 4,182,700
Tabăra 2: 1,424,944
Diferență: 2,757,756

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,322,962
Tabăra 2: 477,826
Diferență: 1,845,136

image.php
 

DeletedUser

in joc fiecare migreaza unde bate vintu in favoarea lui
crezi ca statistica asta nu se poate schimba peste noapte
daca chiar vrei sa vezi cine pleaca si cine ramine ia-l pe fiecare in parte si priveste-i profilul
 

DeletedUser

faby.. ce mai faci, draga noastra? totul ok? inca te asteptam in k13/3. scuze ca n-am apucat sa ajungem noi la tine, suntem inca pe drum. asa suntem noi mai noobi si lenti... ups. si faptul ca ti-am curatat aproape toti colegii e doar o pura intamplare. ups
 

DeletedUser

cea mai mare greseala faci
deocamdata pot sa-ti spun ca nu mi-ai curatat nici un coleg
mai ramine sa iasa vreo 450 din trib sa discutam de la egal la egal
vezi ca urmeaza weekendu si s-ar putea sa ma mai incurce unu de-al tau prin k4
 

DeletedUser

smartie... wow!!! "razboiul cu coslid"... acu ii spun lidiei, o sa fie din nou pe jos de ras. pentru necunoscatori... marele razboi a fost o colega grozava cu un cont de 10 sate care a rezistat facand bascalie de vreo (cati erati, faby?!) cativa gloriosi. evident ca le-a pierdut dar a fost cu adevarat frumos. imi cer scuze aliatilor din lkn ca le-am "poluat" forumul cu aceasta discutie dar mi se pare simptomatica pentru ceea ce inseamna mentalitatea defunctului trib gloria.
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes:
Players: fabyanna

Side 2:
Tribes: Crazy
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4
Tabăra 2: 0
Diferență: 4

Side 1:
Tribes:
Players: minora blonda

Side 2:
Tribes: Gloria
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 45
Tabăra 2: 0
Diferență: 45

:) si asta cu un amarat de jucator dintr-un amarat de trib de 20 de milioane de puncte. in conditiile in care, lucru de toata jena, luni intregi maretul trib gloria a avut ca dusmani doar micul trib crazy.

scuze din nou pentru poluarea threadului vostru, pentru ras, detalii si felicitari sunteti asteptati pe la "razboaiele micilor nebuni". respect ykzlcn si multa bafta. nici nu se poate pune problema invingatorului ;);)
 

DeletedUser

@fabyanna-Te`ai trezit in dimineata asta cu fata la perna?
Spui numai prostii..
Felicitari Crazy..v`au dat clasa pana acum..

Raman la parerea mea..ykz va castiga razboiul..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus