YkzLcn & G-M-R

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

cum sa nu stiu organizarea ykz :)) ......... am fost si aliati si in razboi cu ei ........ cand eram aliati erau doar simple puncte pe harta , iar cand eram in razboi se faceau de ras , dovada ca in zona mea nu mai e urma de ykz ........ daca va blindati toate granitele cum v-ati blindat-o pe aceea cu mine atunci castigati razboiul doar pentru ca se desfiinteaza g-m-r .....

a ......si satele cucerite si care vor fi de acum incolo ni le au cedat ei asa ca suntem noi ykzlcn. din ce trib esti tu ? si cand ne am facut noi de ras in fata ta ? oricum...vom vedea daca vom curata harta - statisticile vorbesc. si repet, chiar daca se desfinteaza tot ramane razboiul.
 

DeletedUser

da si 413 membrii au sub 500k puncte , iar 150 dintre ei au sub 100k puncte ....... deci las-o balta .....

al 100-le de la ei are 440 mii
al 100-lea de la noi are 590 mii
ti se pare o asa mare diferenta?
stateau mai bine decat noi dar multi din primii 40 s-au tirat cum a inceput razboiul...
dupa cum spunea si alex....e usor sa dai din degete fara sa gandesti ce scrii

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ce razboi? al migrarilor dupa sate si puncte??????????????????????
 

DeletedUser12141

voi chiar va bazati pe lasii si fricosii care au plecat din Gloria ? !!! :eek::eek::eek:
 

DeletedUser

a ......si satele cucerite si care vor fi de acum incolo ni le au cedat ei asa ca suntem noi ykzlcn. din ce trib esti tu ? si cand ne am facut noi de ras in fata ta ? oricum...vom vedea daca vom curata harta - statisticile vorbesc. si repet, chiar daca se desfinteaza tot ramane razboiul.

eu sunt dracula93 din M.T. ...... localizare k34 si k44 ......... voi in zona mea nu mai existati :) in trecut cand era doar ykz am contribuit si eu la chestia asta ..... :D ......... cat despre acest razboi :)) pai tu iti dai seama ce ** ? ........ Gloria este format din Gloria , Fremen si RGK tribul e instabil si format din f. multi inactivi ....... gloria are 500 de membri , f. multi cu punctaje f. mici , incepatori ........ nu va mai laudati degeaba ....... ca si cum m-as lauda eu cu punctaj de 3,1 mil ca am luat 10 sate la un jucator cu 200k puncte
 

DeletedUser

El e dracula

eu sunt dracula93 din M.T. ...... localizare k34 si k44 ......... voi in zona mea nu mai existati :) in trecut cand era doar ykz am contribuit si eu la chestia asta ..... :D ......... cat despre acest razboi :)) pai tu iti dai seama ce ** ? ........ Gloria este format din Gloria , Fremen si RGK tribul e instabil si format din f. multi inactivi ....... gloria are 500 de membri , f. multi cu punctaje f. mici , incepatori ........ nu va mai laudati degeaba ....... ca si cum m-as lauda eu cu punctaj de 3,1 mil ca am luat 10 sate la un jucator cu 200k puncte

:) of of a inceput sa posteze jucatorul jucatorilor care a dat bir cu fugiti cand a inceput razboiu cu t.t. si el ** de alte triburi ! abtinete ca nu e treaba ta si nici nu ai dc sa iti dai cu parerea !:D

da si 413 membrii au sub 500k puncte , iar 150 dintre ei au sub 100k puncte ....... deci las-o balta .....

app 413 +150 = 563 nu 500 of of mai mai
 

DeletedUser

:) of of a inceput sa posteze jucatorul jucatorilor care a dat bir cu fugiti cand a inceput razboiu cu t.t. si el ** de alte triburi ! abtinete ca nu e treaba ta si nici nu ai dc sa iti dai cu parerea !:D



app 413 +150 = 563 nu 500 of of mai mai

dar esti cam ***** pai din aia 413 sunt 150 :)) ....... cat despre t.t. :)) ........ cum asa ? ..... eu cand eram in 300 am stat pana la sfarsit in razboi cu t.t. , lod si wanted ..... :) ..... mai eram 5 membrii in razboi cu 3 triburi din top 10 :) ..... si apoi cand s-a mai lasat un membru din ei si am ramas 4 am hotarat sa plecam pt ca nu mai avea sens sa ramanem ...... deci aikon esti total pe dinafara :))
 

DeletedUser

Smartie
Junior Member


Adaugă data: 03.12.2008 #31 Ieri, 21:20:33 Sus
ce ar fi sa nu va mai dati voi cu parerea despre fremen? ce are si anume fremenul? si apropos, in razboiul cu coslid cei din fremen au luat mai multe sate......

Deci, cum era de asteptat "minunatul" trib Gloria nu mai este chiar asa de minunat si asta este chiar foarte bine. Smartie si fabyanna, dragilor nu am plecat de pe harta L5, m-am mutat mai aproape de unii dintre voi asa ca ( mi-am pastrat lista neagra fiindca nu am chef sa fiu iertatoare ) o sa va vizitez cu sau fara aliatii nostri ( carora le urez bafta si cat mai multe sate ).:p:p:p
 

DeletedUser

dar esti cam ***** pai din aia 413 sunt 150 :)) ....... cat despre t.t. :)) ........ cum asa ? ..... eu cand eram in 300 am stat pana la sfarsit in razboi cu t.t. , lod si wanted ..... :) ..... mai eram 5 membrii in razboi cu 3 triburi din top 10 :) ..... si apoi cand s-a mai lasat un membru din ei si am ramas 4 am hotarat sa plecam pt ca nu mai avea sens sa ramanem ...... deci aikon esti total pe dinafara :))

aaaa... deci tu ai trecut prin 7 triburi si vii sa comentezi aici ? :)) termina frate
 

DeletedUser

eu sunt dracula93 din M.T. ...... localizare k34 si k44 ......... voi in zona mea nu mai existati :) in trecut cand era doar ykz am contribuit si eu la chestia asta ..... :D ......... cat despre acest razboi :)) pai tu iti dai seama ce ** ? ........ Gloria este format din Gloria , Fremen si RGK tribul e instabil si format din f. multi inactivi ....... gloria are 500 de membri , f. multi cu punctaje f. mici , incepatori ........ nu va mai laudati degeaba ....... ca si cum m-as lauda eu cu punctaj de 3,1 mil ca am luat 10 sate la un jucator cu 200k puncte

pai cum ai facut 3 mil de puncte ca daca stau sa ma uit dupa profil...
apropo imi pare rau ca nu-s pe linga tine ca mai aveam nevoie dwe niste sate
si tu coslid ma miram sa renunti cu una cu doua ca-mi facusei impresie buna
tot in topul aparatorilor ai ramas?
 

DeletedUser

of of of

acu chiar imi pare rau ca ma visezi si noaptea

Text personal
Urmatorii sunt aliatii si prietenii mei care ma iubesc si ma viziteaza atat ziua dar mai ales noaptea :)


fabyanna
boredory
shake and boom
PopaLucian
Smartie
marianvalentin
maressalo
fly76
never die
ceau976
clau 007
ghitzok
*SadMan*
catalinush
crispetra
Atza89
Imperiul Spartan de Vest

Inamici învinşi
Ca apărător
Rang Porecla Cucerit
280 coslid 6,61 Mio.-5.01.2009
 

DeletedUser

fabyanna
Junior Member


Adaugă data: 27.07.2008 #53 Astăzi, 18:18:36 Sus
acu chiar imi pare rau ca ma visezi si noaptea

Text personal
Urmatorii sunt aliatii si prietenii mei care ma iubesc si ma viziteaza atat ziua dar mai ales noaptea


fabyanna
boredory
shake and boom
PopaLucian
Smartie
marianvalentin
maressalo
fly76
never die
ceau976
clau 007
ghitzok
*SadMan*
catalinush
crispetra
Atza89
Imperiul Spartan de Vest

Inamici învinşi
Ca apărător
Rang Porecla Cucerit
280 coslid 6,61 Mio.-5.01.2009








deci, nu stiu care pe care viseaza, nici macar eu nu am salvat asa ceva :p:p:p, listuta mea este simpla si scrisa de mana :p:p:p:p:p si se pare ca mai este si incompleta :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

eu am luat-o din lista pare-mi-se locul 14000 zero puncte dar aveai profil
si acolo am descoprit lista ,simplu
 

DeletedUser

:) fabby draga, nu iti fa griji. pe lidia o sa o redescoperi in ziua in care o sa iti ia si ultimele sate. pana atunci joaca-te de-a hai sa ii cuceresc pe toti din pix si vorbe ca asta m-a invatat gloria sa fac
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: YkzLcn
Players:

Side 2:
Tribes: Gloria
Players:

Timeframe: 21/01/2009 00:00:00 la 24/01/2009 16:58:09

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 431
Tabăra 2: 109
Diferență: 322

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,466,835
Tabăra 2: 1,174,295
Diferență: 3,292,540

image.php
 

DeletedUser

bv YkzLcn :p ... felicitari ati aratat ca sunteti un trib unit si puternic
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus