Viitorul Lumii 5!

DeletedUser

Si cine ma scoate la margine..? tu sau rares123? By the way....mai mult de 40 de sate nu am cum sa pierd....daca asta zici tu ca inseamna scos...la margine...e bine..

Nici daca as fii cedat satele intern nu le poate lua cineva in 3-4 luni...Keep on dreaming:rolleyes:

Si facem un pariu daca vreti... mai jos de 10 nu o sa imi duceti zidu...ce zici te bagi? pe 10 sate..pariu...ideal ar fii sa castigi tu ca eu oricum o sa iti iau alea 10 sate..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

aroganta , aroganta si iar aroganta rainn21 ....... adica ce sa ma astept de la tine ? la mai multa prostie ? :)) pai tu din punct de vedere moral esti la margine ..... ai recrutat playeri care au muncit pentru contul lor doar ca sa-i inobilezi intern - ce bun coleg esti :)) ...... cat despre margine :) stai linistit ca pana la urma acolo ajungi ....... prea multi au ciuda pe tine ....... cat despre rares123 nu stiu situatia , deci nu vorbesc ....... iar de alea 10 sate ......... pai stai linistit ca daca imi trebuie 10 sate de la tine in maxim 30 de ore sunt luate ........
 

DeletedUser

nu iau apararea nimanui...dar fiecare are strategia lui. pana akm rain a avut cea mai buna strategie si se si vede asta.. asa ca bagati-va gatu in unghie si necazu sa moara...ceva de genu asta :))
 

DeletedUser

nu iau apararea nimanui...dar fiecare are strategia lui. pana akm rain a avut cea mai buna strategie si se si vede asa ca bagati-va gatu in unghie si necazu sa moara...ceva de genu asta :))

te rog explica-te ........ de ce a avut cea mai buna strategie ?
 

DeletedUser

dupa cum am zis...fiecare cu strategia lui...totul in acest joc este o strategie, atata timp cat rain este pe primul loc si rezista inseamna ca are cea mai buna strategie...
 

DeletedUser

sa fii pe primul loc la punctaj pe triburile.ro nu inseamna sa fii cel mai bun .......
 

DeletedUser

sa fii pe primul loc la punctaj pe triburile.ro nu inseamna sa fii cel mai bun .......

Las ca ai tu strategie mai buna....cand vine un razboi sa o tai dintr-un trib in altul....acum o sa ajung si la tine...cum am ajuns si la rares123....Asta e si scopul sa va ofticati de ce crezi ca postez....? Mie imi e indiferent...

108 dracula93 10,52 Mio.
42 rainn21 13,67 Mio.

Asa ca mucles si dai bataie ca mai ai pana sa ma ajungi....

Dar de marii tai conducatori ce zici?

173 Leul999 8,43 Mio. --- penibil
143 Alexutzu29 9,28 Mio.
60 BumbleBee 12,53 Mio.

In momentu de fata nici unu nu e peste mine... Asa ca ciocu mic....si iate de ei.. ;) ca inobileaza intern..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Las ca ai tu strategie mai buna....cand vine un razboi sa o tai dintr-un trib in altul....acum o sa ajung si la tine...cum am ajuns si la rares123....Asta e si scopul sa va ofticati de ce crezi ca postez....? Mie imi e indiferent...

108 dracula93 10,52 Mio.
42 rainn21 13,67 Mio.

Asa ca mucles si dai bataie ca mai ai pana sa ma ajungi....

Dar de marii tai conducatori ce zici?

173 Leul999 8,43 Mio. --- penibil
143 Alexutzu29 9,28 Mio.
60 BumbleBee 12,53 Mio.

In momentu de fata nici unu nu e peste mine... Asa ca ciocu mic....si iate de ei.. ;) ca inobileaza intern..

dupa cum a spus cineva.. fiecare cu strategia lui :).

eu am strategia ea si coelgii o stiu ... sau mai bine intreaba-mi colegii.

eu iti dau un exemplu :
Rang Porecla Cucerit
1 modrique 43,57 Mio.
2 walterland 32,72 Mio.
3 sskkk 30,26 Mio.

si inca o chestie... stiu ca esti mandru de isprava ta ... cu totii suntem :)... dar nu trebuie sa spamezi peste tot cu statistica aia.

ti-am mai spus... ai rabdare sa ne aranajam si noi granitele ... sa ni se umple satele de atac si apoi vom vedea ce va fi.

oricum... un lucru e sigur : in 2 saptamani statistica va arata cu totul altfel :).
ai putina rabdare... nu e greu ... stiu ca o persoana ca tine simte clipa, dar mie-mi place sa o pregatesc si sa o simt un timp indelungat :).

si cu ocazia asta te anunt ca e ultimul mesaj prin care iti voi raspunde, pentru ca sigur nu o sa intelegi vreodata, iar superioritatea ta nu-mi da de ales decat sa astept si sa ma gandesc ce scuze vei inventa cand waroom va pierde sate :)
 

DeletedUser

Neah.....Sunt constient ca putem pierde....si nu voi inventa scuze...e un joc...pentru fun... Daca e sa pierdem asta e bv voua... nu ma dau superior...dar cand unii fac niste afirmatii nefondate tre sa le dau peste bot nu?

Ia fii tu sincer...si zii ce a zis dracula93 ti se pare fondat?? Ca daca da...atunci strategia ta care se aseamna cu a mea...e proasta dupa spusele lui... Makar fii sincer...
 

DeletedUser15088

ce a spus dracula93 e total gresit .... esti primul inseamna k esti cel mai bun ... indiferent cum ajungi ... ce strategie folosesti .. daca da roade esti cel mai bun ....


Fan M.T.
 

DeletedUser

108 dracula93 10,52 Mio.
42 rainn21 13,67 Mio.

Asa ca mucles si dai bataie ca mai ai pana sa ma ajungi....

Dar de marii tai conducatori ce zici?

173 Leul999 8,43 Mio. --- penibil
143 Alexutzu29 9,28 Mio.
60 BumbleBee 12,53 Mio.

In momentu de fata nici unu nu e peste mine... Asa ca ciocu mic....si iate de ei.. ;) ca inobileaza intern..


tu sa taci mah`....ca la 4 milioane de pct ai fost sub mine la inamici invinsi....


asa ca mucles....daca as avea si eu 400 de sate de atac ca tine maretule`:rolleyes:...pun pariu ca te`as intrece...
 

DeletedUser

ce a spus dracula93 e total gresit .... esti primul inseamna k esti cel mai bun ... indiferent cum ajungi ... ce strategie folosesti .. daca da roade esti cel mai bun ....


Fan M.T.

este opinia mea :) ....... rainn21 nu e cel mai bun ........ daca iei f. multe sate de la inactivi din tribul tau si ajungi pe primul loc nu inseamna ca atunci cand esti atacat le vei putea pastra .... dovada Inamici invinsi - ca aparator 375 rainn21 6,51 Mio. ...... asa parca era si acel david pe primul loc si dupa cateva atacuri imediat a coborat :) ........ noi trebuie sa facem o diferenta intre a fi extrem de activ si a fi foarte bun .... in opinia mea cel mai bun jucator este acela care reuseste sa ia un sat cu pierdere minima de trupe => ca pentru mine topul atacatorilor este o prostie .....
 

DeletedUser

Tu pui statistica la aparare...pai logik ca nu am fost atacat.... dohh...doamne..incerci sa faci orice acum o dai pe statistici la aparare...penibil:D

Cat pt tine Thomas.... voi aveti doar 20 de sate de atac de fiecare nu imi zice tu mie ca jucati ofensiv...acum ca e razboi...de ce nu mai cresteti in pcte? Pentru ca nu mai inobilati intern....ca sa folostiti trupele.... vai de capu vostru....
La fiecare 2-3 zile noi crestem cu cate 1 milion peste voi... va chinuiti de 4-5 zile sa faceti si voi 108 mil da nu merge...daca nu mai inobileaza leul intern
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pai tu te laudai ma ca nu iti putem scadea zidu mai jos de 10 ? o sa vedem noi ...... macar taci din gura daca nu ai cu ce .....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Tu te chinui sa iei de la dax19 niste sate....si tu vrei sa imi iei mie sate....mai joaca vreo 2-3 ani si mai ** dupa aia...:cool:
 

DeletedUser

:)) ma chinui ? ....... cu 2 sate de atac i-am luat 2 sate si i-am scazut zidu pe 5 :)) .....daca vroiam era plecat de acolo , dar nu-mi trebuie satele alea .. :)) ...... tu mai invata jucatorii cum sa se apere de la tine din trib ..... acum nu mai ajungi la mine sa ma inobilezi ?
 

DeletedUser

pazea ca ma spioneaza dracula.... doamne tu nu iti dai seama ca de irelevante is spionajele cand ** de un jucator de cateva milioane?
 
Sus