Viitorul Lumii 5!

DeletedUser15088

vitorul lumii e foarte incert ..... cu atatea razboaie nici nu se stie cum va arata harta .... cert e k aici va fi multa activitate si in primul rand distractie
 

DeletedUser

eu zic ca cine va castiga razboiul intre mt si waroom va domina lumea 5 categoric....
 

DeletedUser13364

Viseaza in continuare, speranta nu moare!;)

ai pus botu la caterinca lui :)) felicitari :))
daca nu ti'ai dat seama iti explic eu ... vlad facea referire la misterio :)


iar tu pune niste lapte sa nu te mai agiti atat ca sa poti sa fii baut linistit :p


eu vad lumea 5 asa: waroom rupe MT :) , iar NOIu o sa moara de ciuda ca e sas deasupra lor
 

DeletedUser

ca sa treaca sas inaintea mt inseamna ca mt sa piarda 25mil de puncte asta inseamna mai mult de un k intreg
sp1suletz ai visat asta intrun vis dintrun alt vis frumos
 

DeletedUser

ai pus botu la caterinca lui :)) felicitari :))
daca nu ti'ai dat seama iti explic eu ... vlad facea referire la misterio :)


iar tu pune niste lapte sa nu te mai agiti atat ca sa poti sa fii baut linistit :p


eu vad lumea 5 asa: waroom rupe MT :) , iar NOIu o sa moara de ciuda ca e sas deasupra lor


Ia sa vedem cn nu si-a dat seama de mistouri? Eu sau tu?

Si eu vad lumea 5 altfel, opusul la ce ai spus tu!
 

DeletedUser13364

ca sa treaca sas inaintea mt inseamna ca mt sa piarda 25mil de puncte asta inseamna mai mult de un k intreg
sp1suletz ai visat asta intrun vis dintrun alt vis frumos

am zis eu sa treaca sas pe locu 2 ?:)) sau tu citesti in alte topicuri si imi raspunzi aici ? am zis ca sas va fi inaintea celor din NOI :)


si lasa marmota ca e in criza financiara
 

DeletedUser

haideti sa va pun cum vad lumea 5 peste vreo 5-6 luni ...

M.T. si waroom nu vor mai fi, la fel si sas.

de asemenea vor mai disparea multe triburi din top 20 si se vor face altele...

lumea 5 va fi dominata de marginea hartii si spun asta pentru ca din razboiul m.t. waroom nu va castiga nimeni, tind sa cred (dupa cum sta treaba pana in acest moment) ca menthor va castiga ... dar greu ... si va castiga prin destramarea waroom.

oricine ar castiga dintre menthor si waroom nu vor domina... probabil vor aparea numeroase sate de barbari, iar mijlocul va deveni un fel de margine.
 

DeletedUser

Puteai tu sa zici ca o sa castige WaRooM...?
Side 1:
Tribes: WaRooM
Players:

Side 2:
Tribes: M.T.
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 75
Tabăra 2: 28
Diferență: 47

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 772,884
Tabăra 2: 275,824
Diferență: 497,060

image.php


Dar ** ta dupa cum sta treaba..... Menthor o cam ia pe coaja
 

DeletedUser

viitorul lumii 5 ? ..... pai simplu rainn21 la margine in maxim 3-4 luni si m.t. rank 1 la mare distanta ........
 
Sus