Viitorul Lumii 5!

DeletedUser

s-a bagat si regele castravete in seama ... pana acum daca va uitati vine si faceti o statistica rainn va luat 10 sate park ... asa ca ciocu mic si joc de glezne ... el site cand sa inobieze intern si la un razboi iti arata de ce este in stare


Eu cred ca este cel mai bun jucator dp l5 Toate respecterle mele ... si nu mai comentati aiurea ca ma prostit si pe mine si **** ce deoarece nu e asa el ma ajutat sa cresc in 1-2 luni cat am crescut in jum de an poate si mai mult ...
 

DeletedUser



rainn21..."cel mai tare"...

va intrebati cum o face?
e simplu....e pro** si are mult timp liber...

@pici29...
nu prea am inteles ce litere ai incercat sa aduni acolo...probabil ceva replica in favoarea lui rainn...
 

DeletedUser7272

am si eu o intrebare..totusi nu v-ati saturat de atata cearta ? pe toate topicurile cearta cearta si iar cearta. Gata...desteptul cedeaza primul..rege te rog demonstreaza asta..

Momentan waroom sunt in avantaj asta este...razboiul de abia a inceput..se pot schimba multe..pot aparea alti factori in acest razboi inafara de cuceriri..si multe altele..

Haideti sa demonstram ca ne si putem intelege chiar daca suntem dusmani..fiecare sa o lase mai moale cu laudele..si tot asa.
Cred ca razboiul ar fi mai interesant daca pe extern ar fi alta atmosfera..
 

DeletedUser15088

BLiTz92 a spus:
am si eu o intrebare..totusi nu v-ati saturat de atata cearta ? pe toate topicurile cearta cearta si iar cearta. Gata...desteptul cedeaza primul..rege te rog demonstreaza asta..

Momentan waroom sunt in avantaj asta este...razboiul de abia a inceput..se pot schimba multe..pot aparea alti factori in acest razboi inafara de cuceriri..si multe altele..

Haideti sa demonstram ca ne si putem intelege chiar daca suntem dusmani..fiecare sa o lase mai moale cu laudele..si tot asa.
Cred ca razboiul ar fi mai interesant daca pe extern ar fi alta atmosfera..


de acord cu tine bv tie de modul cum gandesti
 

DeletedUser

acum sa nu ii mai laudam pe M.T. ... Thomas sau alt conducator daca imi aduc aminte ce ati spus dupa ce am inceput razboiul ... ? pana luni o sa se schimbe statisticile ? nu e asa ? s-au schimbat , s-au schimbat dar in favoarea waroomului
 

DeletedUser

Pai o sa ai si tu timp liber....daca o sa fii destept sa intrii la facultate...daca nu nu o sa ai. Depinde de ce clasa esti... daca esti a 10 sau a 11 e naspa de tine...

Doamne...eu acuma imi dau seama ca ** cu un pusti de 17-18 ani pffoai...

e la facultate ;) si ca noi toti in sesiune
si mai reduceti si voi din cearta ca e destul, si mai treceti peste subiectu declararii de war.. fiti puntuali . Pana la urma o fii rainn cum o fii . rau bun. macar a mai animat lumea5 nu prin declaratiile lui arogante sau prin superioritatea cu care ** . poate a uitat ca toti suntem la acelasi nivel indiferent ca esti conducator indiferent ca esti n1 . dar macar prin acest razboi lumea a devenit mai activa o sa se elimine multe conturi inactive in perioada asta . hf si cei mai buni sa castige


PS pici vrei sa ajungi senior member??? de postezi atat si inutil ?
 

DeletedUser

Trebuia sa fie si unu oaia neagra a serverului... Daca nu eu atunci cine :D?:p
 

DeletedUser16612

inger93

Lumea 5 va fi dominata de New~U asta este sigur deoarece in New~U sunt cei mai buni jucatori, este un trib unic acolo se gaseste cea mai buna conducere si este format din cei mai activi jucatori. New~U invinge tot!:):):)
 

DeletedUser16612

:):):) amuzant :):) poate daca erati pe alt continent...

Imi pare rau ca va deranjaza ce am scris eu mai sus dar daca sunteti amabil si interesat va puteti uita clasamentul triburilor si puteti vedea ce trib este inaintea dumneavoastra. Eu nu am nimic cu tribul recunosc chiar am vrut sa vin la voi in trib dar nu mati bagat in seama, voi ati rupt alianta cu tribul meu cam de aproximativ o luna si noi tot ne departam fata de tribul vostru pe zi ce triece.
 

DeletedUser

Prietene, ai mai scris acelasi lucru pe un alt topic! Nu conteaza doar clasamentul, ci experienta jucatorilor, a conducerii si mai sunt multe...si apropo, se scrie trece nu triece, eu asa stiam!
 

DeletedUser16612

imi pare rau ca nu am scris corect m-am grabit, gresala mea. nu vreau s ama contrazic dar new~u are destui oameni cu experienta
 

DeletedUser

parerea mea e ca esti un copil prea .... tribul ala care zici tu nu o sa ajunga nici in primii 5 ce sa zicem de 1 ... deci daca esti in trib ala nu il mai pupa in ... ca nu merge UFO , YkzLcn , E~W , WaRooM , +SAS+ parerea mea cele mai bune triburi
 
Sus