Probleme Lumea 5

  • Autor subiect DeletedUser184
  • Data de început

DeletedUser13561

sal; probleme si cu userii ?

am probleme cu unu l`am atacat dar nu de mai multe ori pe zi decat prevede legea si omu a inceput sa vorbeasca urat si nu`i frumos.......
"Caini rosii
subiect "bah P**** "
în data de 28.09. la ora 23:06
c morti mati ai cu mine...c plm te bagi in seama?????"
**** daca am postat unde trerebuie dar poate vedeun administrator. ca nu`i frumos sa ** asa. e doar un joc
pe mine ma ataca unu pe toate satele ce sa fac...sa fac la fel ?..... le pierd le pierd. e un joc. o iau de la inceput si gata.
Dar nu adresej injurii nimanui. Mai ales cand platesti pentru un joc
 

DeletedUser7556

Io am patit sa se miste harta asta sand Trec cu "cursorol" pe (deasupra satelor::)) fara ca eu sa dau clik pe vreo sageata....din ce cauza? Ca daca vreau sa fac intentionat nu pot:(((
aaaaaaamu5.png
 

DeletedUser

salutari

1 a disparut paladinul din coltul de sus dreapta. camera de arme are fundalul decalat in jos si pot sa vad foarte usor (pe fond alb) armele paladinului. nu pot sa schimb armele paladinului.
2 nu pot sa vad harta, apare imaginea dar in locul in care trebuie sa apar satele este totul alb
3 nu vad resursele. intru la targ si nu vad resersele, nu pot sa fac negot.
4 nu apare semnul ca am un rapot nou sau un mesaj nou
 

DeletedUser

si inca ceva - nu pot sa scriu pe forum la noi in trib pot doar sa citesc
 

DeletedUser

Continent 94
map/map_n.png
map/map_w.png
899







900
901
902
903
904
905
400 401 402 403 404 405 406
map/map_e.png
map/map_s.png

map/map_nw.png map/map_n.png map/map_ne.png
map/map_w.png
map/map_e.png
map/map_sw.png map/map_s.png map/map_se.png

x: y:

asa arata harta
 

DeletedUser

de aseara nu merge sa intru pe L5.. :( .. ce se intampla?..

Am aceasi problema,am rugat un prieten care nu joaca sa vada daca poate intra si a putut fara probleme...

Edit:Joc pe L8 , dar acolo totul merge perfect.
Alte informatii:
Nu mi se incarca de loc pagina,iar catodata apare "Invalid Sid!"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

problema

am atacuri pe sate si nu pot sa intru pe L5 ce se intampla ?....cel mai nasol mod sa pierzi astfel satele....
 

DeletedUser

am si eu o problema...cineva nu stiu cum tot imi afla parola si schimba emailul si parola din setari.....ieri mia intrat de cateva ori pe cont si a schimbat emailul si parola si cum e normal trebuia sa primesc email de confirmare la schimbarea email-ului dar acum vad ca nu am mai primit nimik si nici emailul care lam avut eu nu mai fuctioneaza nici parola.....ce sa fac contul meu kukyjunior
 

DeletedUser

sal

cand se rrezolva problemele??ca ma enerveaza ... atacul meu mai avea 5 minute si a inceput cu scadentul
 

DeletedUser

ce se intampla pe l5 ?trb sa iau un sat si la atacul de curatire imi apare scadent si nu mia arat raportul ce se intampla???...nu mai ataca sau ce?
 

DeletedUser3919

las ca eu am trimis acu niste nobili pe un sat si am dat intrerupere... si nu se ma intorc :D
 

DeletedUser

foarte frumos........platim sa jucam......jucam pe naiba......de la ora 8 tot va laudati ca o rezolvati.......felicitari.........ati reusit sa enervati 100.000 de oameni.... poate pana la paste o rezolvati ca imi oboseste armata pe drum;))
 

DeletedUser

mda, am dat vreo 16 curatiri pe 2 sate, le-am curatat si trebuia sa ajunga nobilii si la urma imi arata scadent si acu ma trezesc cu nobilii in satu din care i-am dat fara sa iau nici un sat ... pai eu am dat atacurile degeaba?:|
 
Sus