-SW- vs H.K., -JAR-, knight, GVL

  • Autor subiect DeletedUser9688
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9688

de ce nu spui ca de fapt satele luate sint dinainte de a incepe razboiul?

de fapt HK a luat un sg sat in ultimele 24 de ore, si nu stim daca e luat inainte de declaratia de razboi sau dupa. oricum bafta tuturor.


alsian... inainte sa te faci de ras ca habar n-ai sa te uiti pe o statistica intreaba in stanga si in dreapta... cred ca vroiai sa spui ca -SW- a luat un singur sat in ultimele 24 de ore, nu??

uite-te mai bine... numarul ala de 2 sate e trecut in dreptul tribului -sw-...nu H.K... ok?? in concluzie voi aveti 2 sate luate in ultimele 48 de ore, ok??
noi avem doar acele 13 sate luate in ultimele 24 de ore, dupa ce ati atacat voi fara sa asteptati perioada de 24 de ore de la primirea declaratiei.....


P.S. multumesc moderatorilor pentru modificarea denumirii topicului.
 

DeletedUser

Ati omis cateva triburi cu care mai avem razboi...cum ar fi:AIV,Spawn,pot fi trecuti si *EVIL*...
Cat despre statistici nu spun nimic...razboiul abia a inceput...mai vorbim peste o saptamana-doua.
 

DeletedUser

pacat :))

Pana ce voi fa foiti aici Knight e distrus :)) =))


Side 1:
Tribes: -SW- TSL TSA R.A. Seven
Players:

Side 2:
Tribes: Knight *EviL*
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 25,571
Tabăra 2: 4,928
Diferență: 20,643

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,164
Tabăra 2: 307
Diferență: 857

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 193,965,167
Tabăra 2: 35,579,262
Diferență: 158,385,905

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10,613,790
Tabăra 2: 2,888,949
Diferență: 7,724,841

image.php
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: H.K. H.K.A.
Players:

Side 2:
Tribes: -SW- -SW-Ac
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 258
Tabăra 2: 130
Diferență: 128

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 71
Tabăra 2: 6
Diferență: 65

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,683,038
Tabăra 2: 1,104,132
Diferență: 578,906

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 616,995
Tabăra 2: 43,782
Diferență: 573,213

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

BAtem knight si singuri

HAHA!!! Knight deja a pierdut ...

Side 1:
Tribes: -SW-
Players:

Side 2:
Tribes: Knight *EviL*
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 7,300
Tabăra 2: 4,928
Diferență: 2,372

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 132
Tabăra 2: 46
Diferență: 86

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 48,972,027
Tabăra 2: 35,579,262
Diferență: 13,392,765

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,328,374
Tabăra 2: 441,406
Diferență: 886,968

image.php
 

DeletedUser

1 nu aveti dc sa faceti statistici dinainte sa intrati in WAR q knight
2 ce treaba aveti voi q TSA TSL seven RA daca ati avea alyanta q ei ar fi alta treaba, da cel putin q TSA TSL nu aveti nmk :)) sau poate i-ati trecut voi la aly sa intre jucatori la voi ca sunteti cei mai mari aveti aly q cele mai bune triburi .. pe death nu ii aveti la aly ??
 

DeletedUser

1 nu aveti dc sa faceti statistici dinainte sa intrati in WAR q knight
2 ce treaba aveti voi q TSA TSL seven RA daca ati avea alyanta q ei ar fi alta treaba, da cel putin q TSA TSL nu aveti nmk :)) sau poate i-ati trecut voi la aly sa intre jucatori la voi ca sunteti cei mai mari aveti aly q cele mai bune triburi .. pe death nu ii aveti la aly ??
am o intrebare : q = ???

din cate stiu sunt de ceva timp in razboi cu knight ... sau au declarat acum ?
 

DeletedUser

q = cu
pana aku nu am vz nici un topic -SW- Vs Knight
poate au fost neutri si s-au atacat ..**** asteptam pe cineva din Knight sa ne zica :))
 

DeletedUser

pai nu trebuie neaparat sa se deschida un topic sa se anunte ca x e in razboi cu y . probabil au dorit un razboi mai linistit
 

DeletedUser

-SW- au declarat de curand razboi la Knight ... saptamana trecuta
si inainte era alianta intre ele sau PNA nu mai stiu exact
 

DeletedUser14080

uite ca sw nu vrea sa dea raportu ca are razboi cu knight :) cum nu vrea nici sa va zica ce relatii diplomatica are cu r.a. , seven , tsl sau tsa ;)

mai lasati ma forumu mare si mai vedeti'va cum luati niste inactivi din triburi ... ce tot va dati atata cu parerea ... va zic io ... nu sunteti tari daca screiti ;) sunteti tari daca faceti !!!
 

DeletedUser

uite ca sw nu vrea sa dea raportu ca are razboi cu knight :) cum nu vrea nici sa va zica ce relatii diplomatica are cu r.a. , seven , tsl sau tsa ;)

mai lasati ma forumu mare si mai vedeti'va cum luati niste inactivi din triburi ... ce tot va dati atata cu parerea ... va zic io ... nu sunteti tari daca screiti ;) sunteti tari daca faceti !!!

ai perfecta dreptate. tacem si facem::eek:

Side 1:
Tribes: -JAR- H.K.

Side 2:
Tribes: -SW- -SW-Ac

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 95
Tabăra 2: 2
Diferență: 93

image.php
 

DeletedUser17395

Aveau alianta ... Oricum devine destul de interesanta treaba ..practic or se se confrunte 2 blocuri mari...chiar daca nu direct...SI vad ca nu e exclus sa se implice si alte triburi...
 

DeletedUser18527

Cu cine dracu sa te bati? Il atacam aseara pe fostul HS acum SW gabib77 ca aveam un dinte impotriva lui din cauza unui sitter in care ma tinut on 1 zi sa-l resping... si il vad inchis
Vreau sa dau pe dopus ...inchis si asta...Aflu pe urma ca si motosel e inchis :((
Naspa...

Toata academia SW e sub stare de asediu...jumate cere invitatii...restul se rascoala si ii cer lu varu-miu care conduce H.K.A. sa faca alianta ca ei se rup de SW si fac trib separat....Shaolyn liderul lor rupe tot atacul pe un strunf, pe varu miu il ameninta unu din SW-ac azi ca il scoate si-l ataca cu lanci si spade...:)))
Agresor: relika2008
Sat: RELIKA 4 (477|807) K84

Număr: 1000 1000 0 500 500 0 511 0 351 0 0 1
Pierderi: 1000 1000 0 500 500 0 511 0 351 0 0 1

O sa fie un razboi foarte greu toata lumea e constienta dar macar inceputul e promitator.
 

PUSKI-ILIE

member
Scor reacție
4
Cu cine dracu sa te bati? Il atacam aseara pe fostul HS acum SW gabib77 ca aveam un dinte impotriva lui din cauza unui sitter in care ma tinut on 1 zi sa-l resping... si il vad inchis
Vreau sa dau pe dopus ...inchis si asta...Aflu pe urma ca si motosel e inchis :((

Mai incearca acum...numai motosel mai e inchis :p
 

DeletedUser

Pai daca va cer asa de multe invitatii....ar mai strica o academie in plus?....(vad ca ati atins deja limita de 200 de membri...Multi inainte!)
 

DeletedUser9688

spre deosebire de multe alte triburi suntem 200, dar din aia 200 nici macar unul nu are bulina galbena.... si cred ca e greu de luptat impotriva unui trib de oameni activi, nu?
 

DeletedUser

Academie

Da la statistici de ce tot bagati n00bii din academie ??? Ca nu inteleg !!! Noi la momentul de fata nu avem nicio legatura cu academie! Iar despre TSL, TSA, RA si seven sa ramana treaba mea! Knight a facut o coalitie impotriva SW ... Am facut si eu contra Knight ...

Si as ruga moderatorii totusi, sa faca un nou topic cu TSL, TSA, R.A., Seven, -SW- vs Knight si *evil* ... sa vedeti cum se scufunda Knight si ce bine !!!
 

DeletedUser9688

Da la statistici de ce tot bagati n00bii din academie ??? Ca nu inteleg !!! Noi la momentul de fata nu avem nicio legatura cu academie! Iar despre TSL, TSA, RA si seven sa ramana treaba mea! Knight a facut o coalitie impotriva SW ... Am facut si eu contra Knight ...

Si as ruga moderatorii totusi, sa faca un nou topic cu TSL, TSA, R.A., Seven, -SW- vs Knight si *evil* ... sa vedeti cum se scufunda Knight si ce bine !!!

vrei fara academia voastra?? ia fara academie... dar cred ca ati sta mai bine cu academia langa voi.. ei au reusit sa ia ceva sate din academia noastra..pe cand voi.... uite aici.. uite-te mai jos si plangeti de mila... :D

Side 1:
Tribes: H.K. -JAR-
Players:

Side 2:
Tribes: -SW-
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 266
Tabăra 2: 33
Diferență: 233

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 84
Tabăra 2: 2
Diferență: 82

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,420,347
Tabăra 2: 276,061
Diferență: 2,144,286

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 865,166
Tabăra 2: 19,285
Diferență: 845,881

image.php
 

DeletedUser19185

Fratilor,nu ii bagati pe TSL sau TSA in acest razboi.SW nu are nicio legatura cu ei...voi doar ati fost acolo un ajutor pentru ei,un trib padawan pe intelesul vostru.
Nu ii aveti nici la aliati,nici la PNA si nici la dusmani,deci nu vorbiti in numele lor.Aveti in comun doar razboiul cu knight,nu ati facut voi nicio coalitie,R.A;seven;TSA sunt in razboi cu Knight dinaintea voastra asa ca nu vorbiti prostii

Side 1:
Tribes: -SW- -SW-Ac Seven R.A. TSL TSA
Players:

Side 2:
Tribes: Knight GVL GVL~A2 GVL~AC GVL~A3 -JAR- H.K. H.K.A. *EviL* SPAWN
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 28
Tabăra 2: 212
Diferență: 184

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 250,158
Tabăra 2: 1,894,020
Diferență: 1,643,862

image.php


Asta spune totul despre acest razboi dintre cele doua tabere
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus