-SW- vs H.K., -JAR-, knight, GVL

  • Autor subiect DeletedUser9688
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

PUSKI-ILIE

member
Scor reacție
4
Probabil ca singura legatura pe care o au cele doua triburi e "fabricarea" de jucatori de catre --SW-Ac pentru -SW-...razboaiele sa zicem ca nu se pun,iar ca sa fiu on topic...
Side 1:
Tribes: H.K. H.K.A.
Players:

Side 2:
Tribes: -SW-
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 248
Tabăra 2: 34
Diferență: 214

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 60
Tabăra 2: 3
Diferență: 57

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,910,999
Tabăra 2: 299,074
Diferență: 1,611,925

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 578,717
Tabăra 2: 29,971
Diferență: 548,746

image.php

(nu am bagat si academia ;))
 

DeletedUser14435

si ca sa iti raspund, tu nu ai nici o legatura cu seven, din surse foarte sigure :rolleyes:;)
acum nu vreau sa ma bag pentru ca acest razboi nu ne priveste (in afara de knight) dar eu ma consider cea mai buna sursa (ca unic intemeietor/conducator/diplomat Seven) si spun ca sursele tale nu sunt bune :rolleyes:
 

DeletedUser

warchief of the horde - omule, ce-i cu statistica aia? ce tabere visezi tu? nu mai face statistici daca nu ai idee despre participantii la razboi.

mai exact:

Side 1:
Tribes: -SW- -SW-Ac Seven R.A. TSL TSA
Players:

Side 2:
Tribes: Knight GVL GVL~A2 GVL~AC GVL~A3 -JAR- H.K. H.K.A. *EviL* SPAWN
Players:


de unde ai scos tu taberele astea? ;)
 

DeletedUser14080

e ...asta e am auzit ca incepe o lume noua:D.nu poti sa le iai pe toate.oricum nu e paguba tinere .invata sa **.ma uitam si pe mesajul de razboi daca erai in fata mea erai mort.

hai ca iti dau sate de la mine ca sa fii si tu fericit ...

apropo ... vezi ca poti sa faci mai mult de 3000 de trupe pe satele care o sa ti le dau ... spre uimirea ta :D ...

nu interba ca nu iti zic cum am reusit =))

sincer , nu te uiti la tine ma pisicule :) ??? cine te crezi sa ameninti ... "daca erai in fata mea erai mort" ... sau te refereai in viata reala ??? ma mir ca stii ce e viata reala :))
 

DeletedUser

acum nu vreau sa ma bag pentru ca acest razboi nu ne priveste (in afara de knight) dar eu ma consider cea mai buna sursa (ca unic intemeietor/conducator/diplomat Seven) si spun ca sursele tale nu sunt bune :rolleyes:

la naiba imi strici jocul de culise :D

p.s hai sa ramana doar triburile din jur fara vechile razboaie ale celor din knight, asa mi se pare corect nu ?
 

DeletedUser19202

REZERV,ug1gas CINE II VA LUA VREUN SAT VA AVEA PROBLEME .IAR TU CREZI CA DACA AI MAI MULTE PUNCTE ESTI MAI DESTEPT?IAMI MIE VREUN SAT ACUM DACA ESTI DESTEPT ASA!!!!
 

DeletedUser14080

REZERV,ug1gas CINE II VA LUA VREUN SAT VA AVEA PROBLEME .IAR TU CREZI CA DACA AI MAI MULTE PUNCTE ESTI MAI DESTEPT?IAMI MIE VREUN SAT ACUM DACA ESTI DESTEPT ASA!!!!

exista o chestie la mintea cocosului ... care se numeste "moral" ai auzit de asa ceva ... ???

si nu , nu ma dau mare cu punctele ... ma dau mare cu ceva ce tu nu ai avut , nu ai si nu vei avea niciodata !!! experienta ;)
 

DeletedUser19185

warchief of the horde - omule, ce-i cu statistica aia? ce tabere visezi tu? nu mai face statistici daca nu ai idee despre participantii la razboi.

mai exact:

Side 1:
Tribes: -SW- -SW-Ac Seven R.A. TSL TSA
Players:

Side 2:
Tribes: Knight GVL GVL~A2 GVL~AC GVL~A3 -JAR- H.K. H.K.A. *EviL* SPAWN
Players:


de unde ai scos tu taberele astea? ;)

Pai nu sunt seven;tsl;tsa in coalitie cu SW dupa spusele domnului care se ocupa de problemele externe ale tribului SW,survy?

Si mai bine ati da desfintare trib domnule Ug1gas.

Side 1:
Tribes: -SW- -SW-Ac
Players:

Side 2:
Tribes: -JAR- H.K. H.K.A. GVL SPAWN Knight AIV
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 20
Tabăra 2: 229
Diferență: 209

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 162,295
Tabăra 2: 1,979,860
Diferență: 1,817,565

image.php


Decat sa faceti circ pe forumul extern,dumneavoastra si domnul care se ocupa de problemele externe ale tribului SW,survy ati recunoaste ca sunteti dezavantajati si distrusi de aceste triburi enuntate mai sus.
Tot acest circ se poate termina cu cateva cuvinte : Da domnule,sunt mai buni ca noi si e posibil ca SW sa dispara in urmatoarele 2 luni minim.

Fratilor ce nu intelegeti nu mai bagati TSA // TSL in statisticile voastre ca din cate stiu nu avem alianta q nici 1 din triburile astea !!!
TSA //TSL nu participa la nici la nici o coalitie impotriva -SW- sau a altor triburi
Familia SITH are razboaiele ei q alti dusmani

Acest citat este pentru domnul diplomat care minte de ingheaza pamantul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

anonimule ( warchief of the horde ) , zici ca e un razboi egal nu ? 2 triburi vs jum din triburile de pe l7 ... interesant , de multe triburi nici nu auzisem si acum cand se iau mai multe sate apar ca ciupercile ...
 

DeletedUser19185

Si iti pun o intrebare banala:

Cui ii apartine vina ca SW au atatea razboaie?
 

DeletedUser

Nici nu se poate ca acest razboi sa fie unul echilibrat....Uitati-va si voi ca suntem inconjurati de dusmani,nu ne ajuta nimeni(in sensul in care nu avem aliante cu prea multe triburi)...si in plus...retragerea catorva membri din conducere se cunoaste.
-SW- nu a fost alcatuit inca de la inceput din membri experimentati!O mica parte din noi stim cu ce se manaca acest joc....ceilalti membri fiind:inactivi,retrasi din activitate,innobilatori de sate de barbari, etc. si asta a inceput sa se vada acum cand toti pleaca unde vad cu ochii si tremura de la primele doua-trei atacuri...
 

DeletedUser19185

Lasati ca nu sunteti singurii care ati fost inconjurati de dusmani,US-ul,dusmanii vostrii de moarte din cate m-am documentat au fost peste 4 luni inconjurati de dusmani,aflandu-se in razboi cu triburi mult mai bine clasate decat cele enuntate de mine mai sus.
Cum voi ati fost mandrii de faptele voastre,tin sa va readuc aminte ca nu a trecut nici 1 saptamana de la acest razboi si deja aveti ganduri sa dizolvati tribul.
 

DeletedUser9688

va spun eu ca pentru acest razboi impotriva -SW- sunt de vina doar conducatorii lor.. ar fi trebuit sa isi vada de lungul nasului si daca au ajuns in top10 sa nu considere ca punctele fac totul in acest joc.. daca nu ar fi tratat de sus triburi mai mici precum H.K. si -JAR- probabil acum ar fi fost tot in top10 si calare pe knight.. dar lipsa lor de respect fata de aliatii i-a adus unde sunt acum...
 

DeletedUser19185

va spun eu ca pentru acest razboi impotriva -SW- sunt de vina doar conducatorii lor.. ar fi trebuit sa isi vada de lungul nasului si daca au ajuns in top10 sa nu considere ca punctele fac totul in acest joc.. daca nu ar fi tratat de sus triburi mai mici precum H.K. si -JAR- probabil acum ar fi fost tot in top10 si calare pe knight.. dar lipsa lor de respect fata de aliatii i-a adus unde sunt acum...

Exact acest raspuns il asteptam de la Pain master,aliat al tribului SW
 

DeletedUser19193

cine stie warchief...poate chiar vor iesi si vor dori sa schimbe ceva in acest joc:p
 

DeletedUser14080

eu am fost capul la toata actiunea asta :) !!! si sunt mandru de ceea ce am facut :) , ca sa va ofticati voi toti astia ... care va bagati si voi ... sa fiti tari pe forum :) ca vezi doamne ... va dati cu parerea ... si cei care citesc ... isi zic in gand ... uite cum judeca asta ... e super tare baiatu ... sau cel putin asa credeti voi (astia cu vorbele) ... !!! am si io o MARE rugaminte ... taceti in puii mei din gura si vedeti'va de treaba voastra ... atacati acolo sw , si pe cine mai vreti voi ... si lasati naibii parerile voastre cum ca ... nu stiu cine a fost de vina ca sw are atatea razboaie ... sau cum ca am tratat cu putin respect aliatii ... atat va zic ... NU STITI VOI CE A FOST INTRE NOI SI "ALIATII" NOSTRII ... ASA CA TACETI SI NU MAI CRITICATI VOI ...

radeti de unii din sw ... care pleaca dupa ce au 2-3 atacuri ... poate ca ei nu vor sa plece de pe lumea asta ... si fac tot posibilul sa ramana ... oricum ... astia care criticati aici pe forum ... SUNT SIGUR ... ca imediat ce primiti niste atacuri si pierdeti 3-4 sate ... dati DELETE ACCOUNT (stergere cont pentru cei care nu stiu ...)

mi'e scarba de voi toti care nu aveti ce face si va apucati cu teoriile aici pe forum !!!
 

DeletedUser

hai ca mai aveti o sansa...incepe acum lumea 10...puteti face un SW tare acolo care sa nu mai fie cu nasul pe sus. si nu glumesc acum. luati exemplul CK. la fel au fost o perioada pe lumea 5. imabatati de niste sucese usoare, dar au fost exterminati apoi. ce-i drept mult mai greu decat voi...in cateva luni nu in 4 zile. s-au reunit pe lumea 9 si erau pe locul 1. acum nu stiu daca au invatat sau nu ceva din ce au patit pe lumea 5. eu cred ca da. cel putin au invatat sa joace.

cateva sfaturi de viitor:
1 respectati-va aliatii si aliantele.
2 alegeti diplomat bun
3 nu punctele fac totul in jocul asta
4 faceti-va prieteni, indiferent din ce trib sunt sau pe ce lume. nu stiti cand veti avea nevoie de ei.

5 si mai ales nu oricine poate conduce un trib
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus