rezervari moryoka

  • Autor subiect DeletedUser5796
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4845

:D care este motivul? bag mana in foc, ca va scapa lejer fata de dony....ca deh....stiti voi:p
 

DeletedUser5796

normal. tu ce crezi. Vrem pedeapsa ca la dony ca este acelasi regulament.
 

DeletedUser7905

:)

nu sunteti normali :))=))


app ... nu ati specificat limita la o rezervare :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2404

Intrebare: de ce luati apararea unui jucator scit?
Motiv: poate pentru ca acel jucator era spion? Poate din cauza ca v-a cedat voua contul?
 

DeletedUser

a existat un precedent. nu mai are haz sa stiti

exista o mica diferenta, dony nu a cedat satele jucatorului bagat la innobilare - o mica diferenta de caracter as spune eu ...

aaa ca venii vorba chiar sunt curios de pedeapsa, nu de alta dar in cazul lui Andurill care a cedat satele ( vreo 5 ) lui Bupa in favoarea Satul Popii, s-a zis sa aducem dovezi, s-au adus dovezi si pauza :)

e intradevar si asta un mod de a juca ... dar scarba nu imi permite sa mai judec acest mod, il iau ca atare si incerc sa il combat cum am invatat, pe harta distrugand trupele stiu eu cui.

sper sa gasesc cum sa imi sterg contul de pe acest forum. - se pare ca nu exista, sau oboseala nu imi permite sa il gasesc, deci rog un administrator sa imi stearga contul.

Multumesc anticipat

Rossi out.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2404

Dony a trisat! Moryoka nu a facut nimic pe contul danielei. doar l-a aparat. nu mai avea cont premium si a renuntat. simplu! Nu mai confundati marfa cu amabalajul,e diferenta mare
 

DeletedUser1630

si m-a atacat pe mine de pe ambele conturi,si a cedat si sate de pe contul danielei,deci...min 400 sate de barbari vrem
 

DeletedUser2404

si m-a atacat pe mine de pe ambele conturi,si a cedat si sate de pe contul danielei,deci...min 400 sate de barbari vrem

iar vorbesti pe langa. sa presupunem ca te-a atacat si de pe moryoka si de pe contul danielei la recuperare de sat, 5 comenzi ilegale=1 sat. hai sa-i ia maxim 2 sate :p

cat despre faptul ca a cedat sate,pardon :p
 

DeletedUser7905

Dony a trisat! Moryoka nu a facut nimic pe contul danielei. doar l-a aparat. nu mai avea cont premium si a renuntat. simplu! Nu mai confundati marfa cu amabalajul,e diferenta mare

TheStranger astăzi la ora 19:56
Toata lumea care are sprijin la danyelladanutza este rugata sa il retraga. A fost data la innobilat intern.
Va multumesc.

mesaju asta ce rol are ? a fost trimis ieri circulara:-" numai are CP...gata nobilata interna?
 

DeletedUser2404

TheStranger astăzi la ora 19:56
Toata lumea care are sprijin la danyelladanutza este rugata sa il retraga. A fost data la innobilat intern.
Va multumesc.

mesaju asta ce rol are ? a fost trimis ieri circulara:-" numai are CP...gata nobilata interna?

da :rolleyes: toti jucatorii care nu au Cp la noi se innobileaza
 

DeletedUser1630

iar vorbesti pe langa. sa presupunem ca te-a atacat si de pe moryoka si de pe contul danielei la recuperare de sat, 5 comenzi ilegale=1 sat. hai sa-i ia maxim 2 sate :p

cat despre faptul ca a cedat sate,pardon :p

oh draga admin tehnorock...pt cedare sate de pe sitter s-a depus ticketul...si tu pt ca stii regulamentul cam ce pedeapsa se da in asemenea cazuri?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus