Harti lumea 10

  • Autor subiect sexy-sadik
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4901

ar fi trebuit sa stim si noi... nu ?!?
asta e dovada de lasitate din partea BURN :p


dovada de lasitate...ce le mai scoateti...wake up!!! nu exista nici o regula scrisa sau de care vrei tu care sa zica ca trebuie sa anunte faptul ca vau trecut la dusmani...poate si mie imi vine sa trec triburile la dusmani sa vedem mai bine cum arata:D e mai frumos cu rosu aprins:D
 

DeletedUser

macar e o harta, tu ai facut-o si pe aia? e adevarat ca am pus multe triburi care nu au ce cauta acolo dar promit ca daca imi aduc aminte o sa includ si leon
 

DeletedUser

hahaha..=)) mi-a placut asta "conducatorule" ..nu include nimic...top10 / top20...da invata sa pui culorile potrivite si sa dai zoom ..sa o uploadezi undeva si sa o pui frumos pe forum nu asa...ca sa fi tu on topic..:(
 

DeletedUser

Pai eu nu fac...care vrea sa vada cum stau si celelalte triburi pe harta sa se uite pe twstats...ca e tare greu :(
 

DeletedUser

mai e o optiune, eu mi-am pus un script care la diplomatie imi arata si pozitionarea pe harta
 

DeletedUser

dute-n delta

cand o sa pui o harta atunci sa iti permiti sa imi spui mie ce sa fac
 

DeletedUser

nu sunt ma nemultumit, foarte bine ca a pus, altii nici asta nu fac si se cred mare vedete, cum zic mult: gestul conteaza
 

DeletedUser11867

vad ca tura aceasta nu sau dus cei mai buni jucatori in SE....eu mam mutat in NE ca am crezut cai mai linistita...da la jucatorii care sau adunat aici...
 

DeletedUser16668

dupa parerea mea in partea de N-V sunt cei mai buni jucatori ca intotdeauna
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus