Harti lumea 10

  • Autor subiect sexy-sadik
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

serios? asta ce e?


LoVeKrysS în data de 18.02. la ora 15:32
ia zi, te bagi in burn?

London22 în data de 19.02. la ora 16:25
e ** ca as vrea sa fiu intr-un trib cu membri putini atata tot si sa mai cunosc lume noua . Ce vroiam sa te rog , crezi ca am putea avea o alianta cu voi ?Suntem putini da buni , macar pana se ajunge la curtea nobila . Si un PNA e bun ca ultima solutie . Ce zici ? Sper ca nu esti suparat ca nu am intrat la voi de la inceput

London22 în data de 19.02. la ora 17:07
Ce zici ?

London22 în data de 19.02. la ora 22:08
acum nu mai ** cu mine ?...

LoVeKrysS în data de 19.02. la ora 22:14
vezi cum e?ti-am pus si eu 2 intrebari si nu ai raspuns

London22 în data de 19.02. la ora 22:16
:) Daca veneam in Burn ceream eu invitatie , nu ai de ce sa te superi , plus ca ultimele 2 zile nu am avut asa mult timp pt triburi

LoVeKrysS în data de 19.02. la ora 22:17
:) Daca vroiam alianta iti ceream eu

London22 în data de 19.02. la ora 22:19
Eu am propus doar

LoVeKrysS în data de 19.02. la ora 22:19
si eu ti-am propus doar:)

London22 în data de 19.02. la ora 22:21
In fine vad ca te-ai suparat ca nu am venit la voi ...

LoVeKrysS în data de 19.02. la ora 22:23
sper ca nici tu nu te-ai suparat ca nu vrau alianta

London22 în data de 19.02. la ora 22:24
de ce nu vrei? eu ti-am explicat motivul pt care nu vin la voi . Ti-am zis macar un PNA

LoVeKrysS în data de 19.02. la ora 22:26
nu incheiem relatii diplomatice..
 

DeletedUser17308

re

pe 19.02 eram la inceput .. poate am vrut un pna.. sau o alianta.. eram 10 membri si era nevoie de putzina protectie..
decat ca voi care treceti la dusmani fara sa anuntati ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pe 19.02 eram la inceput .. poate am vrut un pna.. sau o alianta.. eram 10 membri si era nevoie de putzina protectie..
decat ca voi care treceti la dusmani fara sa anuntati ...

aveati 20 de oameni


P.S. cand mai faceti harti va rog sa evitati burn, nu vrem sa mai aparem pe nici o harta, vrems a jucam cum stim noi mai bine si fara sa se discute despre noi
 

DeletedUser

aveati 20 de oameni


P.S. cand mai faceti harti va rog sa evitati burn, nu vrem sa mai aparem pe nici o harta, vrems a jucam cum stim noi mai bine si fara sa se discute despre noi

Asta se poate rezolva foarte simplu. Daca nu doriti sa apareti pe harta exista oricand posibilitatea sa dizolvati tribul asa nu veti mai aparea nici macar pe harta de joc. Cum voi sunteti momentan unul dintre triburile fruntase in clasament si eu va doresc sa o tine-ti tot asa mi se pare ceva normal sa apareti pe harti si lumea sa discute despre voi. Felul cum inteleg unii sa discute, asta este o alta poveste.
 

DeletedUser17308

re

eu chiar nu am nimic cu ei.. dar vad ca lovekris cauta sa si faca reclama.. scuze pentru off-topic.. o seara buna la toti
 

DeletedUser

@LoVeKrysS:nu cred ca totusi aceea a fost o cerere oficiala a =GT=.cel care te-a contactat nu este diplomatul =GT= si din mesajele postate de tine nici nu a lasat vreo secunda impresia ca ar vorbi din postura de diplomat
cum zice si cineva mai sus,nu mai incerca sa iti faci reclama

@alexia26:incerca sa respecti jucatorii din =GT= care sunt jucatori buni.nu uita ca te-ai numarat si tu printre ei la inceputul lumii.si evita sa mai faci spam peste tot
 

DeletedUser

boggy, ala avea drepturi, ala a invitat pe acolo si nu a vorbit ca un diplomat ca imi e prieten
 

DeletedUser10105

"ala" ...si "ala"...altfel , te dai intelectual , cu 2 clase ?!
invata sa vorbesti , si apoi sa fii repectat ! noi ne stim , nu ? esti acel player care mi te laudai mie cu ceva clasamente , si cand ti le-am spus pe ale mele , ai lesinat ! fii mai respectuos !
 

DeletedUser

am lesinat?lol de aia nu mai esti in burn, si de ce sa stau sa zic acela acela?deja ma dezgusta cuvintele astea, ot ca majoritatea se prefac, cand le zic
 

DeletedUser4901

pe 19.02 eram la inceput .. poate am vrut un pna.. sau o alianta.. eram 10 membri si era nevoie de putzina protectie..
decat ca voi care treceti la dusmani fara sa anuntati ...

cine zice ca trebuie sa te anunte daca te trece la dusmani?e vreo regula scrisa si nu o stiam noi?
 

DeletedUser

aaa, d-day care ne tot atacau pe forum, da ce am facut?v-am bagat oameni in interior si v-am destramat? v-am colorat rosu pe harta, o culoare mai frumoasa decat cea normala si nu ati fost multumiti?

nu puteati sa ne atacati daca nu stiati ca sunteti trecuti la dusmani? avem 5 triburi trecute la dusmani, vrei sa ti le zic?ti le zic

haita, tracia , sas pentru atacurile de pe forum
wtf pentru ca si ei ne-au trecut
si ~ei~ pentru ca din prima zi ne-au declarat razboi, adica ne-au zis "o sa aveti de muca cu noi" si tinant cont ca pe 8 i-am scos de pe harta continuam si aici, era nevoie de vreo instiintare pentru astea 5?

P.S. acum mai sunt 4.. vad ca haita s-a desfiintat
 

DeletedUser18538

Lovekryss esti off topic rau de tot.Dute si vezi-ti de BURN-ul tau si nu mai tot vorbii de altii
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus