lumea1 mai traieste?

DeletedUser787

initial erau t-war:p nu hld:D ca dupa ce au facut familie au devenit hooligan lords of death parca.... ne spune danylove mai bine daca apare pe aici :p

TLD a facut familie cu t-war (ulterior HLD) in momentu in care s-a format si CA :D 300 (unul din cele 2-3 triburi 300) au venit dupa ce HLD a iesit din CA ;)
 

DeletedUser

dar de PG isi mai aminteste careva?
a fost scurta existenta lor.

ps: ce bogat sunt, m-am umplut de sanctiuni :D
salut Sarafan
 

DeletedUser

eu nu eram in PG, de cand ma stiu am fost in DIABLO si am semnat statistica in Avalon in ultimele lui saptamani de existenta, m-am intors in DIABLO inainte de fuziunea cu RIP
 

DeletedUser

am dat linkul la topic unei persoane din PG, e chiar in DST... :p

oricum, sego, chiar e intersanta ideea cu e-bookul... te ajut daca vrei:p>:D<
 

DeletedUser

Despre Diablo nu zice nimeni nik? Stiu ca avea niste lupte frumoase pe k 65 cu GD ul.
 

DeletedUser

Despre Diablo nu zice nimeni nik? Stiu ca avea niste lupte frumoase pe k 65 cu GD ul.

da....ne aducem aminte de diablo cum sa nu....cam maricel dar nu cred ca a fost in top 3 nici o data

oricum cine doreste sa ma ajute cu e-book....astept un semn pe,privat...
 

DeletedUser

cine mai joaca si acum din fostul PG?

bughimen :p cel putin de el stiu ca ma ataca:))

@pittyc : diablo face parte si din istoria recenta la lumii 1 si noi nu am ajuns inca acolo


@rahxephon: bughimen în data de 24.02. la ora 20:09
eee nu mai stiu perioada eu am fost unul din intemeietorii trbului PG apoi am fuzionat cu tld si am ramas acolo pana s-a desfiintat.
 

DeletedUser

da....ne aducem aminte de diablo cum sa nu....cam maricel dar nu cred ca a fost in top 3 nici o data

oricum cine doreste sa ma ajute cu e-book....astept un semn pe,privat...

sincer diablo era un trib cu istorie si nu conteaza daca era in top 5 .... era in top 10 unde avea un nume si o valoare superioara multora care erau peste ei in top ;)
 

DeletedUser

Eu nu stiu ce inseamna la voi sa fi in top 3. Sa stai in top cateva zile sau sa stai un timp mai lung. Stiu ca diablo a avut o accensiune destul de buna pana a ocupat pozitia 2. Dar nu asta e probl ptr ca voi vorbeati de o istorie mai indepartata si sunt dispus sa va ascult.
 

DeletedUser

cat de indepartata pittyc? eu am dat "join" pe L1 la inceputul lui iunie, in urmatoarea zi am intrat in DIABLO unde am invatat jocul iar din cate stiu eu ... L1 a inceput undeva prin aprilie
daca ma insel va rog sa ma corectati
 

DeletedUser

10 -11 aprilie mai exact :)

diablo nu s-a remarcat in primele luni de joc din cate stiu eu
 

DeletedUser

as spune eu mai multe ... dar mai bine nu
sunt de parere ca nu trebuie sa iesi in evidenta pentru a fi un trib bun.
 

DeletedUser

dacă nu te remarcă nimeni nu ai cum să demonstrezi că eşti un trib bun:p
 

DeletedUser

incorect spus.
luam ca exemplu recent tribul AKI, pana la razboiul 1 vs 1 cu HL au fost remarcati in vreun fel? erau trib de locul 6-10, nu m-a preocupat niciodata locul in clasament al unui trib. cifrele ce le vedem noi in statistici nu spun mai nimic despre un trib.
putem continua discutia asta la nesfarsit si daca vrei neaparat sa o continuam imi spui si o continuam pe privat, nu are rost sa o continuam aici
 
Sus